Do zbudowania mięśni niezbędny jest budulec. Jest nim białko, którego nasz organizm potrzebuje do tego procesu. Często okazuje się, że stosowana dieta nie zaspokaja naszego dziennego zapotrzebowania. W efekcie mięśnie nie uzyskują odpowiedniego materiału do dalszego wzrostu, co niejednokrotnie może doprowadzić ćwiczących do frustracji. Na szczęście można z takiej sytuacji skutecznie wybrnąć. Wystarczy postawić na odpowiednią odżywkę białkową. Produktem godnym uwagi jest odżywka Megabol Quattro Pro Econo, która wyróżnia się naprawdę wysoką jakością i doskonałą skutecznością jako środek wspierający sportowe zmagania w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

 

SPIS TREŚCI:
1. Megabol Quattro Pro Econo – informacje
2. Megabol Quattro Pro Econo – zalety
3. Megabol Quattro Pro Econo – skład
4. Megabol Quattro Pro Econo – jak spożywać?
5. Megabol Quattro Pro Econo – gdzie kupić?
6. Megabol Quattro Pro Econo – długofalowe działanie
7. Megabol Quattro Pro Econo – bezpieczeństwo

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Megabol Quattro Pro Econo – informacje
Pod tą nazwą kryje się kompleksowa odżywka, która dostarcza mnóstwa protein charakteryzujących się różnym czasem wchłaniania. Dzięki temu mamy pewność, że białko jest dostarczane organizmowi przez dłuższy czas, a zawarta w nich energia, zostanie właściwie wykorzystana przez nasze mięśnie.

 

Quattro Pro Econo idealnie sprawdza się w przypadku osób, których celem jest powiększenie masy mięśniowej, co związane jest ze zwiększonym zapotrzebowaniem na wysokowartościowe białko. Niemniej suplement może być także wykorzystany w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej, by dodatkowo zabezpieczyć mięśnie przed degradacją, która może wynikać z niskokalorycznej diety i intensywnego wysiłku fizycznego.

 

2. Megabol Quattro Pro Econo – zalety
Odżywka Megabol Quattro Pro Econo posiada wiele zalet sprawiających, że warto sięgać właśnie po nią. Do tych najważniejszych zalicza się:
– wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej;
– hamowanie procesów katabolicznych i wzmocnienie mechanizmu regeneracji ustroju po treningu;
– dostarczanie odpowiedniej ilości niezbędnych aminokwasów egzogennych.

 

3. Megabol Quattro Pro Econo – skład
Odżywka Megabol Quattro Pro Econo wyróżnia się naprawdę bardzo bogatym składem. Podstawę stanowi oczywiście białko – wszak jest to wysokiej jakości odżywka proteinowa. Producent zdecydował się jednak wzbogacić odżywkę również o szereg składników mineralnych. I tak znajdują się w niej:
– witamina E,
– witamina C,
– tiamina,
– ryboflawina,
– niacyna,
– witamina B6,
– folacyna,
– witamina B12,
– biotyna,
– kwas pantotenowy.


Dzięki Quattro Pro Econo dostarczamy swojemu organizmowi nie tylko cennego białka. Ciało zostaje wzmocnione przez zaopatrzenie w wiele istotnych substancji potrzebnych do jego prawidłowego działania. Odżywka proteinowa marki Megabol stanowi więc świetne uzupełnienie codziennej diety. Fabryka Siły Sklep

 

4. Megabol Quattro Pro Econo – jak spożywać?
Porcję produktu stanowi 36 g, co odpowiada 4 miarkom. Odżywka ma formę proszku, który zaleca się rozpuszczać w ok. 250 ml wody. Jeśli nasz układ pokarmowy nie ma trudności z trawieniem laktozy, wodę można z powodzeniem zastąpić odtłuszczonym mlekiem. Producent rekomenduje, by suplement Quattro Pro Econo był stosowany w porze potreningowej lub pomiędzy kolejnymi posiłkami w ciągu dnia.

 

Liczba stosowanych porcji jest podyktowana naszym dobowym bilansem kalorycznym, dlatego sami możemy określić, ile razy w ciągu dnia powinniśmy spożyć odżywkę białkową firmy Megabol. Należy jednak pamiętać, że jest to suplement diety, który stanowi jedynie dodatek do zdrowego odżywiania, a nie jego podstawę.

 

5. Megabol Quattro Pro Econo – gdzie kupić?
Odżywka Megabol Quattro Pro Econo jest wśród osób aktywnych fizycznie naprawdę bardzo popularną pozycją. W związku z tym jej zakup nie stanowi żadnego problemu. Można znaleźć ją w większości sklepów zajmujących się sprzedażą odżywek i suplementów diety dla sportowców. Warto dodać, że obecnie w grę wchodzą sklepy zarówno stacjonarne, jak i te, które sprzedaż prowadzą za pośrednictwem Internetu. Jeśli zależy nam na oszczędzeniu czasu, warto zdecydować się na zakupy w tych drugich.

 

6. Megabol Quattro Pro Econo – długofalowe działanie
W odżywce Megabol Quattro Pro Econo zdecydowano się zastosować kompleks różnych frakcji proteinowych. Dzięki temu odżywka wykazuje działanie długofalowe. Skutecznie na wiele godzin blokuje niekorzystny katabolizm, uwalniając aminokwasy do krwiobiegu. Co ważne, bardzo dobrze hamuje łaknienie, pozwala dzięki temu zapobiec podjadaniu pomiędzy posiłkami i wspomaga nasze odchudzanie.

 

7. Megabol Quattro Pro Econo – bezpieczeństwo
Odżywka jest preparatem bezpiecznym. Należy jednak pamiętać, że nie wolno przekraczać zalecanej przez producenta dawki do spożycia. Jeżeli decydujemy się to robić, to wyłącznie na własną odpowiedzialność. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących sposobu przyjmowania preparatu, warto skonsultować się z dietetykiem, trenerem lub lekarzem, którzy ułatwią określenie dziennej dawki Quattro Pro Econo potrzebnej do uzyskania maksymalnych efektów.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy