Jeśli myślimy o tym, by rozpocząć trenowanie na siłowni, to dążmy do tego, by mieć jak najwięcej energii, by dobrze ten trening zrealizować. Dlatego nikogo nie dziwi, że wszelkie odżywki węglowodanowe cieszą się tak dużą popularnością. Każda porcja wysokiej jakości preparatu typu carbo dostarcza pokaźnej dawki kilokalorii, dzięki temu wykonywanie treningu jest łatwiejsze, a regeneracja po wysiłku szybsza. Odżywka Max Carb jest doskonałą propozycją dla wymagających klientów. Będzie się bardzo dobrze sprawdzać u większości ciężko trenujących osób.

 

SPIS TREŚCI:
1. Max Carb – charakterystyka odżywki
2. Skład i dawkowanie Max Carb

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Max Carb – charakterystyka odżywki
Jeśli komuś zależy na tym, by na treningu zawsze mieć dużo energii, powinien pomyśleć o zastosowaniu dobrych odżywek węglowodanowych. Taką odżywką jest właśnie Max Carb.

 

Max Carb przygotowany przez firmę Trec Nutrition to gwarancja doskonałej jakości i skuteczne uzupełnienie planu żywieniowego. Produkt wzbogacony jest również o kompleks minerałów. Można liczyć na to, że jeśli przyjmiemy ten suplement w odpowiednim czasie, zapobiegniemy niedoborom elektrolitów, na których utratę narażeni jesteśmy w trakcie wysiłku fizycznego. Opisywana odżywka gwarantuje szybki wzrost siły i wytrzymałości.

 

Odżywka węglowodanowa to doskonałe źródło energii, dlatego jest odpowiednia dla osób, które intensywnie ćwiczą, by dobrze wykonywać realizowany plan treningowy. Odżywka Max Carb polecana jest osobom trenującym sporty siłowe oraz wytrzymałościowe. Ponieważ głównym składnikiem preparatu są maltodekstryny, możemy mieć pewność, że będą one efektywnie trawione i zagwarantują optymalny przypływ energii bez obciążania przewodu pokarmowego.

 

2. Skład i dawkowanie Max Carb
To taka odżywka, która będzie dostarczać do organizmu wiele cennych składników i na pewno warto ją wypróbować. Składu Max Carb nie musimy szczególnie analizować, ponieważ ok. 90% opisywanej odżywki to węglowodany. Jest to ciekawa propozycja, trzeba zauważyć, że mamy jednak różne protokoły jej przyjmowania, zależne od tego, jaki efekt będziemy chcieli wypracować.

 

Pojedyncza porcja produktu to 2 miarki, czyli 75 g, które należy rozpuścić w około 0,5 l wody. Producent zaleca stosowanie maksymalnie 3 porcji dziennie, choć sam preparat bez wątpienia najlepiej sprawdzi się przed wykonywanymi ćwiczeniami, po nich oraz w ich trakcie.

  Fabryka Siły Sklep

Dzięki zastosowaniu się do tych rekomendacji mamy rzeczywiście gwarancję, że suplement będzie skutecznie działał na nasz organizm, a dodatkowo uzupełnimy węglowodany w diecie, bez których realizowanie planu treningowego będzie utrudnione.