MASS UP to odżywka typu gainer skierowana do osób, które pragną szybko i efektywnie rozbudować swoje mięśnie. Suplement składa się z wysokiej jakości koncentratu białka serwatkowego oraz węglowodanów.

 

SPIS TREŚCI:
1. MASS UP – działanie
2. MASS UP – dawkowanie
3. MASS UP – opinie
4. MASS UP – cena

 


1. MASS UP – działanie

MASS UP dzięki nowoczesnemu procesowi technologicznemu wzbogacony został o wyjątkowy profil aminokwasowy, na który składają się aminokwasy rozgałęzione (BCAA), takie jak L-leucyna i L-izoleucyna, i wolne, jak kwas L-asparaginowy czy kwas L-glutaminowy. Dodatkowo preparat zawiera kreatynę i taurynę, które wspomagają procesy budowania tkanki mięśniowej oraz przyspieszają regenerację organizmu.

 

MASS UP, jak wspomniano już wyżej, jest preparatem dla tych, którzy pracują nad masą i rzeźbą, ale polecany jest także osobom, które regularnie i intensywnie trenują. Suplement jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich rozpoczynających treningi na siłowni, doskonale sprawdzi się również w przypadku osób trenujących już dłuższy czas. Zawarta w suplemencie kreatyna efektywnie oddziałuje na rozrost mięśni, a także doskonale wspomaga regenerację organizmu po ćwiczeniach.

 

2. MASS UP – dawkowanie
Podobnie jak w przypadku wszystkich suplementów diety zawsze należy stosować się do wskazówek producenta zawartych na opakowaniu produktu. W przypadku MASS UP możemy zróżnicować ilość dawek w zależności od tego, czy jest to dzień treningowy, czy dzień wolny. W dni treningowe można spożyć do 3 dawek po 100 g, w dni bez ćwiczeń wystarczy 1 dawka preparatu. Nie należy samodzielnie zwiększać dziennego spożycia produktu – w przypadku zwiększenia dawki należy zawsze skonsultować się z lekarzem specjalistą. Suplement nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących, a także młodzieży.

 

3. MASS UP – opinie
Najwięcej opinii i komentarzy dotyczących suplementu diety MASS UP znajdziemy na specjalistycznych stronach WWW poświęconych kulturystyce oraz na forach internetowych poświęconych szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Często podkreślana jest wysoka efektywność produktu, która doskonale współgra z niewygórowaną ceną. Popularne są również opinie osób, które nie są amatorami, a stosują suplement przy innych, mniej siłowych, aktywnościach fizycznych. Chwalona jest zawartość kreatyny, która efektywnie wpływa na rozwój tkanek mięśniowych oraz utrwala osiągnięte efekty.

 

4. MASS UP – cena
W zależności od wielkości opakowania ceny suplementu mocno się różnią. Standardowo jeśli kupimy większe opakowanie 1 porcja produktu kosztuje odpowiednio mniej. Najniższe ceny oferują internetowe sklepy z odżywkami i suplementami diety, choć warto również przyjrzeć się ofertom w klubach fitness i siłowniach, które często dla klientów abonamentowych oferują korzystne rabaty i promocje. Warto również sprawdzić ofertę stacjonarnych sklepów ze zdrową żywnością. Opakowanie o gramaturze 1200 g to koszt około 23 złotych. Nie poleca się kupowania produktu na aukcjach internetowych ze względu na brak możliwości sprawdzenia daty ważności i oryginalności suplementu.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy