Tegoroczne lato definitywnie dobiegło końca. Ludzie skończyli urlopy i wrócili z wakacji. Dzień staje się coraz krótszy, a słońce zachodzi już przed godziną 16. Taka sytuacja wielu mieszkańców naszego kraju wpędza w depresję. Na szczęście od 22 grudnia sytuacja zacznie się zmieniać, dzień wydłużać, a przyszłoroczny urlop przybliżać. Aby bez kompleksów wyjść na plażę, warto zacząć dbać o swoją sylwetkę już teraz. Dla osób, które postanowiły wyrobić wymarzoną muskulaturę, firma Olimp przygotowała swoje produkty. Gain Bolic 6000 jest jednym z najchętniej kupowanych preparatów, który wspomaga przyrost masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest Gain Bolic 6000?
2. Gain Bolic 6000 – dawkowanie
3. Jakie efekty przynosi zażywanie Gain Bolic 6000?
4. Opinie o Gain Bolic 6000
5. Jak można nabyć Gain Bolic 6000? Cena i sklep

 


1. Czym jest Gain Bolic 6000?

Gain Bolic to suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową. Skład preparatu Gain Bolic 6000 to ekskluzywne, specjalnie wyselekcjonowane substancje, które mają dostarczyć dodatkową porcję energii potrzebnej do ćwiczeń oraz zaopatrzyć organizm we wszystkie składniki niezbędne do szybkiej regeneracji i budowy mięśni. Wśród elementów wchodzących w skład produktu możemy wymienić między innymi dekstrozę, kreatynę, taurynę czy kazeinę micelarną. Wszystko to wzbogacone jest o witaminy i minerały. Ważną cechą Gain Bolic 6000 jest zawartość pełnowartościowego białka. Stanowi ono 15% całego suplementu. Pełna lista składników znajduje się na opakowaniu.

 

2. Gain Bolic 6000 – dawkowanie
Aby jak najbardziej zoptymalizować efekty używania Gain Bolic 6000, należy ściśle stosować się do instrukcji. W dzień nietreningowy powinno się zażywać go 1–3 razy pomiędzy posiłkami, natomiast w dzień treningowy sugerowane porcje można przyjąć na godzinę przed treningiem i po nim. Jedna porcja suplementu składa się ze 100 g produktu rozpuszczonego 170 ml przegotowanej wody. Wodę można także zastąpić mlekiem.


3. Jakie efekty przynosi zażywanie Gain Bolic 6000?

Substancje wchodzące w skład produktu działają na kilku płaszczyznach. Po pierwsze dodają energii, dzięki czemu można przeprowadzić bardziej intensywny trening oraz dźwigać większe ciężary. Po drugie dostarczają do organizmu odpowiednich składników, które mają przyśpieszyć regenerację mięśni oraz ich odbudowę po wysiłku. I po trzecie uzupełniają braki witamin i minerałów wydalonych z organizmu podczas ćwiczeń. Pierwsze efekty działania Gain Bolic 6000 widoczne są już po kilku dniach od rozpoczęcia stosowania.

  Fabryka Siły Sklep

4. Opinie o Gain Bolic 6000
Na temat działania specyfiku wypowiedziało się już wiele osób. Są wśród nich zarówno stali bywalcy siłowni, jak i osoby, które dopiero niedawno rozpoczęły swoją przygodę z podnoszeniem ciężarów. Wszyscy oni są zgodni co do jednego: Gain Bolic 6000 to produkt najwyższej jakości doskonale wspomagający budowę masy mięśniowej.


5. Jak można nabyć Gain Bolic 6000? Cena i sklep

Suplement Gain Bolic 6000 jest dostępny w większości sklepów trudniących się handlem odżywkami i suplementami dla sportowców. Można go także nabyć za pośrednictwem strony internetowej producenta lub któregoś z portali sprzedających odżywki.