Skoro mamy mówić na temat tego, że Jumbo jest w stanie pomóc prawdziwym hardgainerom, najwyższa pora powiedzieć, kim jest hardgainer – to osoba mająca problem z nabraniem masy mięśniowej. Zapewne nie wszyscy mają świadomość, ale bardzo często możemy znaleźć w tej grupie początkujących oraz średnio zaawansowanych. Rzecz jasna w żadnym wypadku nie chodzi o osoby, które szukają wymówek. Oprócz suplementowania Jumbo konieczne są także prawidłowa dieta i aktywność fizyczna.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jumbo – 6-CARB
2. Jumbo – produkt, który może dać więcej niż konkurencja
3. Jumbo – dawkowanie
4. Jumbo – uwagi
5. Zakup Jumbo nie stanowi problemu
6. Jumbo – opinie

 

 

1. Jumbo – 6-CARB
6-CARB to najwyższej jakości mieszanka, która składa się z idealnie dobranych węglowodanów. W składzie tej mieszanki możemy znaleźć chociażby węglowodany z mąki owsianej, palatynozę oraz skrobię z kukurydzy woskowej.

 

2. Jumbo – produkt, który może dać więcej niż konkurencja
Nie sposób nie wspomnieć też, że Jumbo to produkt, który gwarantuje więcej niż konkurencja. Niektórzy mogą myśleć, że to są tylko słowa, ale prawda jest inna – mowa o najlepszym gainerze, jaki mamy na rynku. Można też powiedzieć wprost – działanie Jumbo można odczuć już po pierwszej przyjętej porcji.

 

3. Jumbo – dawkowanie
Nadeszła pora, abyśmy powiedzieli sobie, w jaki sposób powinno przedstawiać się dawkowanie Jumbo. Sprawa jest prosta – należy wymieszać 220 g produktu w 400 ml wody. Podobna sytuacja ma miejsce, jeśli chodzi o częstotliwość – raz dziennie, najlepiej po zakończeniu treningu.

  Fabryka Siły Sklep

4. Jumbo – uwagi
Można powiedzieć, że nieodłączną częścią każdego produktu są jakieś uwagi. Oto, co możemy powiedzieć w przypadku Jumbo:
– zakaz przekraczania zalecanego dziennego spożycia,
– jest to suplement diety, czyli produkt, który nie może zastąpić zróżnicowanej diety,
– produkt nie powinien być podawany matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży,
– powinien być przechowywany w suchym miejscu.

 

5. Zakup Jumbo nie stanowi problemu

Jeżeli myślicie, że znalezienie sklepu zawierającego Jumbo w swojej ofercie może stanowić problem, popełniacie błąd. W Internecie znajdziemy mnóstwo stron, na których sprzedawany jest ten suplement. Produkt dostępny jest w kilku opakowaniach o różnej gramaturze.

 

6. Jumbo – opinie
Warto powiedzieć coś o opiniach dotyczących Jumbo. Skoro mówimy o fantastycznym produkcie, to opinie muszą być pozytywne. Gdyby kogoś interesowały konkretne treści, ich znalezienie nie powinno stanowić problemu. Wystarczy zajrzeć na fora internetowe, na których poruszana jest tematyka żywienia oraz suplementacji.