Z całą pewnością mieliście już okazję słyszeć o Jumbo. W końcu niejednokrotnie mówi się, że jest to fantastycznie dopracowany gainer, który swoją konkurencję zostawia w tyle. Niemniej jednak warto powiedzieć, że Jumbo to idealny produkt dla tych, którzy pragną uzupełnić dietę i zwiększyć dzienną podaż kalorii. Posiada w składzie najlepszej jakości węglowodany mające różny czas wchłaniania i wysoką zawartość białka i nie zawiera sztucznych substancji słodzących. Biorąc to wszystko pod uwagę, nikogo nie dziwi, że produkt jest tak popularny. Warto też podkreślić, że działanie będzie odczuwalne już po pierwszej przyjętej porcji.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jumbo – matriks wzbogacony w niezbędne składniki
2. Jumbo – dawkowanie
3. Jumbo – opinie
4. Jumbo – sklep, cena

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. Jumbo – matriks wzbogacony o niezbędne składniki
Przejdźmy teraz do omówienia terminu używanego często w kontekście odżywki Jumbo – wzbogacony matriks. Przyjmując odżywkę Jumbo, mamy do czynienia nie tylko ze zwyczajnym suplementem węglowodanowo-białkowym, ale również z preparatem zawierającym kilka różnych formuł, w tym optymalną dawkę opatentowanej wieloskładnikowej mieszanki, m.in. matriks kreatynowy CREA-BOMB. Gdy do tego dodamy, że spożycie minimum 3 g kreatyny na dobę zwiększa wydajność wraz z efektywnością sportowca w trakcie treningu lub zawodów, co udowodniono naukowo, wnioski powinny nasunąć się same.


2. Jumbo – dawkowanie
Jeżeli chodzi o odpowiednie dawkowanie Jumbo, sprawa wydaje się prosta. Należy wymieszać 220 g produktu w 400 ml wody. Warto też przy okazji powiedzieć coś, co wszyscy powinni wiedzieć, ale wielokrotnie się o tym zapomina – by osiągnąć optymalne efekty w trakcie suplementacji preparatem Jumbo, konieczne jest dawkowanie zgodne z rekomendacjami producenta. Można powiedzieć, że ta zasada obowiązuje przy każdym produkcie, nie ma najmniejszego znaczenia, czy mówimy o zwykłym gainerze, czy też bardziej zaawansowanym preparacie.


3. Jumbo – opinie
Zastanawialiście się nad tym, jakie mogą być opinie o Jumbo? Jeżeli mamy do czynienia z fantastycznym produktem, to opinie muszą być po prostu świetne. W końcu ludzie są w stanie docenić produkt, który utrzymuje się na odpowiednim poziomie. Opinie o nim są bardzo pozytywne.


4. Jumbo – sklep, cena
Czy kupno Jumbo może stanowić kłopot? Z całą pewnością nie. Jumbo znajdziemy w niejednym sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych.

  Fabryka Siły Sklep