Choć USP Labs jest długoletnim producentem suplementów diety, a jego oferta bazuje na kilkunastu produktach, ćwiczący kojarzą nazwę tej firmy głównie z jednym produktem. Mowa o odżywce Jack3d – legendarnym już suplemencie przedtreningowym. Czy popularność tego produktu jest zasłużona? Co o niej decyduje? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w niniejszym tekście. Możecie w nim znaleźć informacje dotyczące składu, działania czy samego zastosowania Jack3d.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jack3d – skład
2. Jack3d – działanie
3. Jack3d – dawkowanie
4. Jack3d – opinie
5. Jack3d – cena

 

 

1. Jack3d – skład
Suplement diety Jack3d jest innowacyjnym rozwiązaniem w kategorii boosterów treningowych i odżywek typu pre-workout. Amerykańska firma USP Labs zdecydowała się na ograniczenie wykorzystanych składników na rzecz zwiększenia dawek komponentów zawartych w formule tego produktu. Obecnie Jack3d występuje w kilku wersjach, które różnią się od siebie ceną, gramaturą, liczbą sugerowanych porcji, a także samym składem preparatu.

Booster treningowy Jack3d wykorzystuje w swoim składzie kilka bazowych komponentów, które stanowią swoisty fundament formuły tego produktu. Dzięki połączeniu azotanu argininy, jabłczanu cytruliny i kofeiny producenci uzyskali niezwykle silny kompleks pobudzająco-pompujący, który zapewnia maksymalizację efektów naszego treningu oraz znaczące obniżenie progu odczuwania zmęczenia.

 

Dodatkowo suplement został wzbogacony o naturalny ekstrakt z pestek winogron oraz dużą dawkę witaminy C, które jako silne antyoksydanty dodatkowo potęgują działanie preparatu i pozwalają na znaczne nasilenie przemian anabolicznych.

 

Poprzednie wersje Jack3d były dodatkowo rozbudowane – firma USP Labs we wcześniejszych odsłonach swojego produktu wykorzystywała składniki, takie jak geranium, higienamina, kwas kawowy czy siarczan agmatyny. Ze względu na postępujący rozwój nauki o suplementach diety, substancje te z biegiem czasu zostały uznane za szkodliwe i zakazano używania ich w odżywkach dla sportowców. Wymusiło to na firmie opracowanie całkowicie nowej formuły. Obecnie, w zależności od regionu świata i obowiązujących nim przepisów, Jack3d posiada konkretny zestaw składników.

Tu kupisz ten produkt USP Labs Jack3d MICRO - 146g (0) USP Labs Jack3d MICRO - 146g 101,85 zł Sprawdź Teraz!  

2. Jack3d – działanie
Jack3d jest silnym boosterem treningowym, właśnie dlatego jego działanie będzie charakteryzować się potencjałem pobudzająco-stymulującym. Systematyczne stosowanie tego preparatu może doprowadzić do trwałego wzrostu siły, a także znaczącej rozbudowy istniejącej masy mięśniowej. Ze względu na swoje silne właściwości przedtreningówka marki USP Labs jest polecana tylko doświadczonym zawodnikom.

 

Już pojedyncza porcja Jack3d pozwala skutecznie pobudzić organizm do nasilenia syntezy i uwalniania tlenku azotu – gazowego związku chemicznego, który ma bardzo istotne znaczenie dla każdego pasjonata treningu siłowego. NO skutecznie intensyfikuje proces transportu składników odżywczych wraz z krwią po naszym ciele. W przypadku osób ćwiczących miejscem jego przeznaczenia będą oczywiście włókna mięśniowe, które po uzyskaniu solidnej porcji niezbędnych substancji zyskują dodatkowy bodziec do dalszego rozwoju.

 

NO pozwala tez wyregulować pracę serca, rozszerzyć naczynia krwionośne, ustabilizować ciśnienie krwi, a także zminimalizować ryzyko chorób układu krążenia. Co więcej, tlenek azotu dzięki podwyższeniu libido i poprawie przekrwienia narządów płciowych podtrzymuje prawidłową sprawność seksualną.

 

Jack3d pozwala także, co jest dość nietypowe dla boosterów treningowych, na skuteczne wymiatanie wolnych rodników oraz efektywne usuwanie zbędnych i szkodliwych metabolitów wtórnych. Antyoksydacyjny i detoksykacyjny charakter suplementu zapewnia sprawne oczyszczanie całej przemiany materii. W efekcie organizm zyskuje idealne warunki do rozwoju masy mięśniowej, a ryzyko wystąpienia szkodliwych reakcji katabolicznych zostaje zmniejszone praktycznie do minimum. Warto też dodać, że nasilony anabolizm mięśniowy pozwala na skuteczne funkcjonowanie reakcji regeneracji i odnowy po intensywnych treningach, co także ma wpływ na tempo i jakość uzyskiwanych efektów.

 

3. Jack3d – dawkowanie
Suplement przedtreningowy Jack3d jest odżywką o bardzo silnym działaniu, dlatego jest to produkt przeznaczony jedynie dla zaawansowanych zawodników dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych. W celu uzyskania maksymalnego potencjału suplementu zaleca się, by Jack3d był przyjmowany zgodnie z zaleceniami producenta umieszczonymi na opakowaniu. Firma USP Labs rekomenduje, by pojedyncza miarka została rozpuszczona w szklance zimnej wody, a następnie wypita do około 45 minut przed planowanym treningiem. W dni wolne od wysiłku fizycznego nie ma potrzeby posiłkowania się tym produktem.

 

4. Jack3d – opinie
Jack3d jest swoistą legendą wśród boosterów treningowych i preparatów typu pre-workout. Produkt firmy USP Labs od dłuższego czasu zajmuje wysokie miejsca w notowaniach najlepszych i najskuteczniejszych odżywek przedtreningowych. Wszystko za sprawą skutecznej formuły, a także wysokich dawek wykorzystanych składników. Dzięki pozbawieniu składu niepotrzebnych dodatków, a oparciu go jedynie o znane i efektywne substancje Jack3d okazuje się pewnym wsparciem w procesie budowania masy mięśniowej, rozwoju siły czy zwiększania ogólnej kondycji i wytrzymałości.

 

5. Jack3d – cena
Booster treningowy Jack3d mimo swojej dużej popularności wciąż jest produktem „ekskluzywnym”, który nie zawsze występuje w ofercie punktów sprzedaży suplementów diety dla ćwiczących.

 

Niemniej jednak, w naszym sklepie internetowym można zakupić aż dwie wersje przedtreningówki marki USP Labs, a ich cena wynosi odpowiednio:
– wersja MICRO (146 g) – 97 zł;
– wersja ADVANCED (250 g) – 110 zł.