Każdy, kto pragnie zwiększyć swoją masę mięśniową, zdaje sobie sprawę, że jest to żmudny i stosunkowo trudny proces. Niejednokrotnie pomimo wyczerpujących treningów i przestrzegania zbilansowanej diety nasze mięśnie nie rozwijają się w satysfakcjonującym tempie. Problemu można doszukiwać się m.in. w szybkiej przemianie materii, która niweluje szansę na osiągnięcie pożądanych rezultatów. Na szczęście producenci suplementów diety wiedzą, że takie bariery pojawiają się dość często wśród ćwiczących. Dlatego też na potrzeby rynku powstały suplementy określane mianem odżywek przedtreningowych. Jednym z takich jest Hot Blood 3.0, kompleksowa mieszanka wypuszczona przez firmę Scitec, jednego z czołowych producentów preparatów dla sportowców.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka Hot Blood 3.0
2. Warto zdecydować się na Hot Blood 3.0?
3. Składniki Hot Blood 3.0
4. Dawkowanie Hot Blood 3.0
5. Opinie o Hot Blood 3.0

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Charakterystyka Hot Blood 3.0
Suplement przygotowany przez Scitec to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zrealizować ciężki trening na maksymalnych obrotach. Kluczowym aspektem preparatu Hot Blood 3.0 jest precyzyjna mieszanka wielu składników, które zostały podzielone na 5 skutecznych kompleksów. Choć każdy z nich charakteryzuje się innym działaniem, to zestawienie ich w formie jednej odżywki pozwala uzyskać niesamowicie silne działanie potęgujące szereg procesów o charakterze anabolicznym. Hot Blood 3.0 pozwala na realne zwiększenie siły i wytrzymałości mięśniowej, ograniczenie zmęczenia, usprawnienie mechanizmów antyoksydacyjnych, uzyskanie efektów pompy mięśniowej, a także stworzenie odpowiednich warunków do szybszego rozwoju beztłuszczowej masy.

 

2. Warto zdecydować się na Hot Blood 3.0?
Booster treningowy marki Scitec charakteryzuje się silnym i skutecznym działaniem, zarówno u profesjonalnych zawodników, jak i amatorskich miłośników aktywności fizycznej. Pomimo intensywnego działania i mocnego charakteru preparat jest bezpieczny w stosowaniu. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranych proporcji wykorzystanych składników aktywnych, które pozwalają na holistyczne wsparcie w trakcie intensywnych treningów. Warto też podkreślić, że Hot Blood 3.0 wykorzystuje jedynie przebadane i powszechnie znane substancje, które od długiego czasu są stosowane w sportowej suplementacji. Dzięki temu mamy pewność, że odżywka została pozbawiona zbędnych wypełniaczy i gwarantuje zapowiadane przez producenta efekty.

 

3. Składniki Hot Blood 3.0
W produkcie dostajemy zbilansowany zestaw składników, z których najważniejsze będą mieszanki kreatynowe. Oprócz tego Hot Blood 3.0 zawiera w swoim składzie kompleks proregeneracyjnych aminokwasów, matriks skutecznych przeciwutleniaczy, a także witaminy i minerały pozwalające na wsparcie w naszej codziennej diecie. Istotnym elementem formuły boostera treningowego Scitec jest multikompleks Hot Blood, w którym znajdziemy m.in. boostery tlenku azotu, kilka form L-karnityny, wodorowęglan sodu, kofeinę i bioperynę. Takie zestawienie składników sprawia, że Hot Blood 3.0 nie wymaga dodatkowych preparatów, a nasza dieta i treningi otrzymają maksymalną pomoc w rozbudowie masy mięśniowej.

  Fabryka Siły Sklep

4. Dawkowanie Hot Blood 3.0
Produkt ten polecany jest jako odżywka dla osób, które planują realizowanie treningu siłowego. Należy go przyjmować wyłącznie w dni treningowe i będzie to 1 porcja przed treningiem. Produkt będzie wpływał na pobudzenie, dostarcza zróżnicowanych składników, które mogą służyć treningowi siłowemu. Dlatego nie jest to suplement, który podaje się kobietom w ciąży i matkom karmiącym, nie powinien być przyjmowany przez dzieci.

 

5. Opinie o Hot Blood 3.0
Produkt marki Scitec jest postrzegany jako naprawdę ciekawy i skuteczny booster treningowy, który umożliwia rozwój masy mięśniowej oraz zwiększenie naturalnej siły i wytrzymałości. Hot Blood 3.0 dzięki wykorzystanym składnikom zapewnia prawdziwe efekty w niezwykle krótkim czasie i to bez ryzyka dla naszego zdrowia.