Hi-Anabol Protein jest suplementem diety, w którym podkreśla się przede wszystkim bardzo wysoką zawartość protein najwyższej jakości. Jest zalecany osobom, które chcą sprawić, by ich treningi były efektywniejsze. Regularne stosowanie produktu powoduje, że znacznie łatwiej można osiągnąć zamierzony cel sylwetkowy. Głównie za sprawą bogatego aminogramu odżywki. Preparat wykazuje również działanie antykataboliczne. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Korzyści stosowania Hi-Anabol Protein
2. Hi-Anabol Protein – dawkowanie, cena, opinie

 


1. Korzyści stosowania Hi-Anabol Protein
Hi-Anabol Protein dzięki posiadaniu najczystszych białek w formie izolatu (WPI – izolat białka serwatkowego, SPI – izolat białka sojowego) oraz koncentratu (WPC – koncentrat białka serwatkowego) dostarcza organizmowi odpowiednią dawkę protein wpływającą na gospodarkę hormonalną i odporność oraz wspomaga zachodzenie procesów anabolicznych, co umożliwia szybkie zbudowanie masy mięśniowej. Dzięki takiej mieszance osoba trenująca jest w stanie osiągnąć wymarzoną sylwetkę w dość krótkim czasie.

 

Prócz wyżej wymienionych składników Hi-Anabol Protein zawiera także substancje poprawiające smak suplementu, witaminy i aromaty. Opisywany produkt zawiera źródło fenyloalaniny i może zawierać jaja oraz gluten.

 

Hi-Anabol Protein powoduje:
– nasiloną syntezę białek – lepsze odżywienie mięśni,
– wzrost siły i wytrzymałości,
– uzyskanie maksymalnej regeneracji mięśni po intensywnym treningi,
– dodatkową ochronę mięśni przed katabolizmem.

 

2. Hi-Anabol Protein – dawkowanie, cena, opinie

Stosowanie Hi-Anabol Protein jest mało skomplikowane. W 250 ml chudego mleka lub wody należy rozpuścić około 30 gram proszku. Zalecane jest spożywanie suplementu między posiłkami. W dni treningowe można stosować suplement rano po przebudzeniu, jedną godzinę przed treningiem oraz godzinę po nim lub tuż przed snem. Z kolei w dni bez treningu również do 4 razy dziennie według indywidualnie ustalonych potrzeb. Cena preparatu Hi-Anabol Protein jest zależna od gramatury. Opakowanie 2500 g to cena ok. 130 zł.

 

Opinie na temat produktu, jakie można znaleźć w Internecie, są bardzo pozytywne. Podkreśla się wysoką jakość produktu oraz jego efektywność. Rośnie siła, wytrzymałość, poprawia się sylwetka. Internauci uważają, że Hi-Anabol Protein to najlepszy preparat tego typu na polskim rynku, poza tym jest stosunkowo tani i nie powoduje żadnych zagrożeń dla zdrowia. Jest również świetnym produktem dla osób, które nieco tracą mobilizację do ćwiczeń w momencie intensywnych treningów. Pozwala przełamać niechęć oraz stagnację, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Hi-Anabol Protein jest więc produktem kompletnym, efektywnym i z pewnością przyniesie wymierne korzyści osobom intensywnie trenującym kulturystykę i różnego rodzaju sporty siłowe. Fabryka Siły Sklep

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy