Firma Hi Tec Nutrition jest jednym z czołowych przedstawicieli polskiego rynku producentów suplementów diety. Bogata oferta tej marki już kilkanaście lat pomaga licznej grupie ćwiczących w zapewnieniu kompletnego wsparcia podczas walki o wymarzoną sylwetkę. W naszym tekście przedstawiamy 5 suplementów z tej firmy, wobec których nikt nie powinien przejść obojętnie. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Parę słów o firmie Hi Tec Nutrition
2. Hi Tec Nutrition Protein 80
3. Hi Tec Nutrition Whey Mass Builder
4. Hi Tec Nutrition Whey C6
5. Hi Tec Nutrition BCAA
6. Hi Tec Nutrition Black Devil

 

 

1. Parę słów o firmie Hi Tec Nutrition
Firma Hi Tec Nutrition to producent suplementów diety i odżywek dla sportowców, którego produkty są oferowane na rynku już ponad 20 lat. Główną misją marki było stworzenie produktów o wysokiej jakości, skutecznym działaniu i bazujących na naturalnych składnikach, których cena będzie dostosowana do możliwości finansowych każdego ćwiczącego. Niejednokrotnie ceny odżywek zniechęcają do zakupu i nie dają szansy na przekonanie się o ich właściwościach. Hi Tec Nutrition jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich trenujących, którzy mimo niewielkiego budżetu chcieliby wspomóc swoją dietę i plan treningowy.

 

Oferta firmy Hi Tec Nutrition jest naprawdę szeroka, co pozwala na skompletowanie satysfakcjonującego zestawu suplementów wedle wielu kryteriów i upodobań. Oprócz klasycznych preparatów do kontroli masy ciała znajdziemy też kompleksy aminokwasów, odżywki kreatynowe, suplementy przedtreningowe, boostery testosteronu, spalacze tkanki tłuszczowej oraz typowe produkty prozdrowotne. Zróżnicowana baza suplementów zadowoli każdego ćwiczącego, który szuka kompleksowego wsparcia w trakcie budowania masy czy też podczas odchudzania.

 

2. Hi Tec Nutrition Protein 80
Suplement Protein 80 jest preparatem białkowym, będącym tak naprawdę matriksem różnych frakcji proteinowych. Wykorzystana mieszanka została oparta na konglomeracie ultrafiltrowanego koncentratu serwatki i białka pszenicznego, co pozwoliło na uzyskanie odżywki o zróżnicowanym profilu aminokwasowym zawierającym zarówno egzo-, jak i endogenne formy tej grupy związków. Hi Tec Protein 80 cechuje wysoka wartość biologiczna – BV = 105, co wpływa na szybki czas wchłaniania i bezproblemową przyswajalność suplementu w ludzkim przewodzie pokarmowym.

 

Odżywka białkowa Protein 80 jest suplementem do kontrolowanej zmiany masy ciała, co może mieć zastosowanie zarówno w trakcie budowania masy mięśniowej, jak i odchudzania. Suplement firmy Hi Tec Nutrition stanowi świetne uzupełnienie codziennej diety o odpowiednią ilość białka, a także solidną porcję antykatabolicznych aminokwasów. W związku z tym preparat Protein 80 można z powodzeniem wykorzystać jako jeden z elementów powysiłkowej regeneracji ustroju, a także jako skuteczny sposób na wzmocnienie ogółu przemian anabolicznych w naszym ustroju.

  Fabryka Siły Sklep

Hi Tec Protein 80 można z łatwością zakupić w punktach sprzedaży suplementów diety oraz w naszym sklepie internetowym. Produkt oferowany jest w dwóch gramaturach: 1000 g (45,50 zł) i 2250 g (90 zł). Odżywka białkowa Protein 80 posiada kilka wariantów smakowych, a sam suplement należy stosować zarówno w dni wolne, jak i treningowe. Podstawą prawidłowego stosowania preparatu jest przestrzeganie dziennej kaloryki, jaką wyznacza nam aktualny plan żywieniowy.

 

3. Hi Tec Nutrition Whey Mass Builder
Odżywka Whey Mass Builder to preparat typu gainer, którego formuła została oparta na mieszance białek i węglowodanów użytych w proporcji 1:3. Dzięki odpowiedniemu połączeniu protein serwatki oraz kompleksie cukrów prostych i złożonych firma Hi Tec Nutrition uzyskała produkt o zróżnicowanym czasie wchłaniania i wielopoziomowej przyswajalności.

Whey Mass Builder to przede wszystkim źródło łatwowchłanialnej energii, która dla osób ćwiczących ma bardzo istotne znaczenie. Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych frakcji węglowodanów proces uwalniania mocy zawartej w preparacie jest jeszcze dokładniejszy i bardziej równomierny niż w przypadku większości tego typu odżywek. Kiedy dodamy do tego popularną frakcję białkową, koncentrat serwatki, nasze mięśnie zyskują holistyczne wsparcie w procesie wzrostu i zwiększania własnych rozmiarów. Na osobną uwagę zasługuje bogaty kompleks aminokwasów tworzący każdą cząsteczkę ultrafiltrowanego koncentratu, który decyduje o efektywności i jakości mechanizmów regeneracji mięśni po zakończonym treningu.

 

Whey Mass Builder, podobnie jak każdy preparat do kontrolowanej zmiany masy ciała, należy stosować w zgodzie z aktualnym bilansem energetycznym diety. Tylko wtedy będziemy mieli pewność co do uzyskania jego maksymalnych właściwości. Firma Hi Tec Nutrition poleca, by pojedynczą porcję suplementu stosować zarówno w dni treningowe, jak i te wolne od wysiłku fizycznego. Gainer Whey Mass Builder można stosować pomiędzy posiłkami, przed snem, w porze okołotreningowej, a także jako dodatek do niektórych potraw (np. koktajli, owsianek). Cena preparatu w naszym sklepie internetowym wynosi odpowiednio 36 zł (1500 g) i 69 zł (3000 g).

 

4. Hi Tec Nutrition Whey C6
Odżywka białkowa Whey C6 jest matriksem proteinowym, którego skład został oparty na konglomeracie aż 6 różnych frakcji białkowych. Tym razem firma Hi Tec Nutrition zdecydowała się wykorzystać koncentraty, izolaty i hydrolizaty popularnej serwatki, które, uzyskane na drodze różnych technologii produkcji, pozwalają na niejednostajne uwalnianie zawartej w nich energii. Dodając do tego sporą zawartość egzo- i endogennych aminokwasów, z których blisko 30% stanowi popularny kompleks BCAA, otrzymujemy suplement o niezwykle dużym potencjale anabolicznym.

 

Whey C6 jest preparatem skierowanym przede wszystkim do osób pragnących w prosty i wygodny sposób dostarczyć organizmowi niezbędną dawkę protein, które charakteryzuje najwyższa jakość i zróżnicowany czas przyswajalności. Pozwala to na długotrwały wyrzut niezbędnej energii, która nawet przez długi czas po zakończonych ćwiczeniach będzie utrzymywać się w naszym ustroju. Hi Tec Whey C6 to także bogata dawka niezbędnych aminokwasów. Pojedyncza porcja odżywki zapewnia blisko 50% dziennego zapotrzebowania na te substancje. Wspomniane już aminokwasy BCAA, a także dodatek glutaminy, pozwalają na znaczne nasilenie mechanizmów odnowy i regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym. Co więcej, zastosowanie ekstraktu z ananasa i papai stanowi kolejny dowód na wysoką jakość preparatu Whey C6. Dzięki tym składnikom suplement charakteryzuje się bezproblemowym trawieniem oraz jeszcze lepszą przyswajalnością w naszym przewodzie pokarmowym, co w znaczący sposób minimalizuje straty podczas spożycia.

 

Hi Tec Whey C6, podobnie jak każdy suplement białkowy, należy rozpuścić w wodzie lub odtłuszczonym mleku. W ciągu dnia należy zastosować od 1 do 3 porcji, których rzeczywistą ilość określa dobowa kaloryka aktualnego planu żywieniowego. Odżywka białkowa Whey C6 jest dostępna w punktach sprzedaży preparatów dla ćwiczących, a także w naszym sklepie internetowym w cenie: 68 zł (1000 g) i 160 zł (2250 g).

 

5. Hi Tec Nutrition BCAA
BCAA Powder to popularny suplement diety, którego skład bazuje na klasycznym konglomeracie rozgałęzionych aminokwasów. Firma Hi Tec Nutrition postanowiła wykorzystać skuteczne połączenie leucyny, izoleucyny i waliny w podręcznikowym stosunku 2:1:1. Dzięki takiej proporcji suplement pozwala na intensywne i skuteczne działanie wobec ogółu przemian naszego ustroju.

 

Marka Hi Tec Nutrition przygotowała wzorcowy preparat do nasilenia anabolizmu mięśniowego, co jednocześnie determinuje właściwości antykataboliczne tej odżywki. Już pojedyncza porcja BCAA Powder dostarcza do naszych mięśni czyste aminokwasy, które, na skutek wykorzystania technologii krystalizacji w zakresie ich produkcji, charakteryzuje o wiele lepsza rozpuszczalność niż większość popularnych suplementów z tej grupy. Dzięki temu straty suplementu zostały zminimalizowane praktycznie do zera, a nasza sylwetka zyskuje odpowiednią dawkę skondensowanych aminokwasów.

 

BCAA to kompleks nasilający proces rozwoju masy mięśniowej, czystej i beztłuszczowej, a to wszystko z uwagi na fakt, że aminokwasy stanowią budulec cząsteczek białkowych. Nasilenie syntezy nowego białka ma bezpośrednie oddziaływanie na tworzenie nowych włókien mięśniowych, co jednoznacznie prowadzi do rozbudowy naszej sylwetki. Co więcej, połączenie leucyny, izoleucyny i waliny pozwala na nasilenie przemian anabolicznych, których podstawowym produktem jest energia wykorzystana przez organizm do pokrycia strat powstałych podczas wysiłku fizycznego.

 

BCAA Powder należy stosować zarówno w dni wolne od ćwiczeń, jak i treningowe. W przypadku tych pierwszych producenci polecają zastosować pojedynczą porcję rano na czczo. W drugiej sytuacji firma Hi Tec Nutrition zaleca, by suplement stosować zarówno przed, jak i po zakończonym treningu. Suplement BCAA Powder marki Hi Tec Nutrition można zakupić w naszym sklepie internetowym. Opakowanie o gramaturze 500 g kosztuje 66 zł.

 

6. Hi Tec Nutrition Black Devil
Każdy ćwiczący wie, jak istotną rolę w procesie kształtowania sylwetki odgrywa testosteron – podstawowy hormon androgenny organizmu każdego mężczyzny. Niewłaściwa dieta, nieprawidłowa regeneracja czy nadmierny wysiłek fizyczny mogą w prosty sposób zmniejszyć jego zawartość, a to z kolei może doprowadzić do znaczącego ograniczenia dalszych postępów pomimo wielkiej determinacji i szczerych chęci.

 

Na szczęście firma Hi Tec Nutrition spieszy z pomocą i prezentuje preparat Blakc Devil, kompleksowy booster testosteronu. Warto podkreślić ten kompleksowy charakter, gdyż producenci postanowili zastosować tylko skuteczne i sprawdzone rozwiązania w zwiększeniu syntezy testosteronu oraz takie składniki, które przynoszą realne korzyści z ich stosowania. Formuła preparatu Black Devil stanowi mieszankę DAA, ekstraktów roślinnych z korzenia maki, owoców buzdyganka (popularny Tribulus) czy pospolitej odmiany kozieradki, a także popularnego kompleksu ZMA, stanowiącego połączenie cynku, magnezu i witaminy B6. Wszystkie z nich pozwalają nie tylko na nasilenie produkcji wspomnianego testosteronu. Składniki boostera Black Devil pozwalają na szybszą adaptację organizmu do narastających obciążeń treningowych, znacząco polepszają zarówno jakość snu, jak i samo zasypianie, a także warunkują sprawniejszą regenerację, co jednocześnie chroni przed szkodliwym katabolizmem.

 

Preparat Black Devil można zakupić w naszym sklepie internetowym. Za opakowanie mieszczące 240 kapsułek zapłacimy 74 zł. Suplement firmy Hi Tec Nutrition zawiera 30 sugerowanych porcji (8 kapsułek), podczas gdy pojedyncza dawka powinna zostać przyjęta najlepiej po zakończonym treningu.