Gold Omega 3 marki Olimp Labs to wysokiej jakości skuteczny suplement diety, w którego składzie znajduje się wysokogatunkowy olej z ryb zimnowodnych. Suplement zawiera znaczną ilość kwasów omega-3, wykazujących dobroczynne działanie na organizm. Suplement Gold Omega 3 skutecznie wspomaga pracę układu krążenia oraz układu nerwowego. Kwasy tłuszczowe omega-3 wzmacniają odporność, poprawiają koncentrację, chronią przed powstawaniem zmian miażdżycowych i chorobami nowotworowymi, a także przyczyniają się do efektywniejszego spalania tłuszczu, dzięki czemu przeciwdziałają otyłości.

 

SPIS TREŚCI:
1. Gold Omega 3 – wskazania do stosowania
2. Gold Omega 3 – właściwości
3. Gold Omega 3 a odchudzanie
4. Gold Omega 3 a palacze
5. Kwasy omega 3 w naturze
6. Gold Omega 3 – dawkowanie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Gold Omega 3 – wskazania do stosowania
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 spełniają ważną funkcję w codziennej diecie każdego człowieka, zarówno osób dorosłych, jak i dzieci.

Kwasy omega-3 powinny być dostarczane wraz z pożywieniem lub suplementami, organizm sam nie potrafi ich wytwarzać. Najwięcej kwasów omega-3 zawierają tłuste ryby morskie oraz owoce morza. Standardowa dieta zazwyczaj jest zbyt uboga w wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, dlatego też wskazana jest odpowiednia suplementacja, czyli przyjmowanie preparatów zawierających kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3.

 

Gold Omega 3 to suplement diety dostępny w łatwych do połknięcia kapsułkach, zawierający optymalną ilość kwasów omega-3 oraz witaminy E. Suplement powinni stosować sportowcy, osoby aktywne fizycznie oraz wszyscy zwracający szczególną uwagę na zdrowie swojego układu sercowo-naczyniowego. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz dzieci powinni skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.

 

2. Gold Omega 3 – właściwości
Suplement diety Gold Omega 3 to preparat, który korzystnie wpływa na organizm człowieka. Kwasy omega-3 korzystnie wpływają na pracę serca oraz pozostałych elementów układu krążenia, przyczyniają się do utrzymania trójglicerydów obecnych w surowicy na odpowiednio niskim poziomie oraz do unormowania ciśnienia tętniczego krwi.

 

Ponadto korzystnie wpływają na pracę ośrodkowego układu nerwowego, wspierają także wzrok. Kwasy tłuszczowe omega-3 przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania neuronów, czyli podstawowej anatomiczno-czynnościowej jednostki układu nerwowego. Omega-3 są ważnym składnikiem błon komórkowych, ze szczególnym uwzględnieniem siatkówki oka oraz kory mózgowej.

  Fabryka Siły Sklep

Optymalna ilość kwasów omega-3 dostarczanych do organizmu obniża podatność na depresję i przyczynia się do poprawy nastroju.

 

3. Gold Omega 3 a odchudzanie
Od dawna wiadomo, że niektóre składniki pożywienia mogą w charakterystyczny dla siebie sposób ułatwiać odchudzanie, utrudniać je lub być teoretycznie neutralne. Do ostatniej grupy zaliczano kwasy omega-3, niemniej jednak nikt nie podważał ich korzystnego oddziaływania na organizm człowieka.

 

Badania naukowe dowiodły jednak, że suplementy z odpowiednią zawartością kwasów omega-3 skutecznie wspierają walkę z nadmiarem kilogramów, w szczególności przyczyniają się do spalania tkanki tłuszczowej.

 

Najważniejsze kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3, które znajdują się w preparacie Gold Omega 3, to EPA – kwas eikozapentaenowy (33%) oraz DHA – kwas dokozaheksaenowy (22%). Inne kwasy omega-3 stanowią 10% tego produktu.

 

W przypadku osób walczących z nadprogramowymi kilogramami najważniejsze są wspomniane wcześniej EPA i DHA. Suplement Gold Omega 3 dzięki zawartości wysokiej jakości składników odżywczych o szerokim spektrum działania w efektywny sposób może wspomóc proces redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Fakt, że Gold Omega 3 może wesprzeć walkę z nadwagą i otyłością potwierdzają rzetelnie przeprowadzone badania naukowe, w których uczestniczyły osoby posiadające znaczną nadwagę lub otyłe, zdecydowane na walkę z nadprogramowymi kilogramami.

 

Dwumiesięczna suplementacja kwasami omega-3, stanowiąca uzupełnienie zbilansowanej diety oraz regularnych ćwiczeń pozwoliła uzyskać pożądane efekty bez konieczności drastycznego zmniejszania ilości przyjmowanych kalorii.

 

Badania przeprowadzone zostały także wśród osób stosujących dietę niskokaloryczną – w przypadku wprowadzenia suplementacji preparatem zawierającym wysokie dawki kwasów omega-3 u osób objętych badaniem można było zauważyć wyraźny spadek łaknienia, dla porównania – zmiany takiej nie odczuły osoby, które nie stosowały suplementacji.

 

Śmiało można więc stwierdzić, że kwasy omega-3 korzystnie oddziałują na organizm człowieka w zakresie szeroko rozumianego odchudzania. Wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, a także ograniczają łaknienie, które w wielu przypadkach staje się pośrednią przyczyną nadprogramowych kilogramów.

 

4. Gold Omega 3 a palacze
Osoby palące, które zrezygnowały z nałogu, często popadają w kolejny, jakim jest nadmierne objadanie się – zwłaszcza spożywanie niezdrowych, słonych i słodkich przekąsek. Dodatkowym problemem jest głód nikotynowy, który utrudnia skuteczną walkę z nałogiem.

 

Badania naukowe dowodzą, że skuteczną i cenną pomocą w przypadku osób, które rzuciły palenie, są kwasy omega-3 znajdujące się w suplemencie Gold Omega 3. Palacze przyjmujący po rzuceniu palenia kwasy tłuszczowe omega-3 w mniejszym stopniu odczuwali głód nikotynowy niż grupa, która nie korzystała z suplementacji, mniejsze było także łaknienie.

 

Nie oznacza to oczywiście, że kwasy omega-3 to cudowny środek, pozwalający rzucić palenie czy stracić nadprogramowe kilogramy, bez wątpienia niezbędnym czynnikiem jest w tym przypadku odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna, niemniej jednak należy podkreślić, że suplement Gold Omega 3 może wspierać podjętą walkę z nadprogramowymi kilogramami.

 

5. Kwasy omega-3 w naturze
Naturalnym źródłem kwasów omega-3 są tłuste ryby morskie, w szczególności łosoś, śledź i sardynki, a także owoce morza. Kwasy omega-3 można ponadto znaleźć w siemieniu lnianym i oleju lnianym, orzechach włoskich, nasionach słonecznika, oleju sojowym, oleju rzepakowym oraz awokado. Teoretycznie kwasy omega-3 można dostarczać wraz z pożywieniem także w sytuacji, gdy nie jada się ryb.

 

Należy jednak pamiętać, że ilość zdrowych kwasów omega-3 w produktach spożywczych z pominięciem wyżej wymienionych jest stosunkowo niewielka, a to oznacza, że zwykle nie pokrywa ona dziennego zapotrzebowania organizmu na ten cenny składnik.

 

Doskonałym uzupełnieniem braków w diecie jest odpowiednia suplementacja, czyli zażywanie preparatów z optymalną zawartością kwasów omega-3 lub odpowiednim stosunkiem kwasów omega-3 do omega-6. Doskonałą propozycją jest w tym przypadku suplement Gold Omega 3, w składzie którego znajdują się wysokiej jakości, wyselekcjonowane kwasy omega-3.

 

Gold Omega 3 to suplement, który wykazuje wiele korzystnych właściwości, dlatego warto wprowadzić go do codziennej diety.

 

6. Gold Omega 3 – dawkowanie
Zaleca się zażywanie 1–2 kapsułek dziennie.
Zasadniczo suplement Gold Omega 3 nie powoduje skutków ubocznych, bez obawy mogą go stosować osoby dorosłe i zdrowe, niemniej jednak nie można przekraczać zalecanej dawki dziennej.

 

Osoby cierpiące na skazę krwotoczną, przyjmujące antykoagulanty, kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią powinny skonsultować planowaną suplementację z lekarzem.