Po wysiłku fizycznym organizm potrzebuje dużo energii niezbędnej do regeneracji i przygotowania do kolejnej intensywnej sesji treningowej. Jeżeli nasza aktywność fizyczna była wyczerpująca, to całkowita odnowa organizmu może potrwać dłużej, niż się tego spodziewamy. Warto wówczas sięgnąć po odpowiednie suplementy diety, np. FA Xtreme Detonator, które pomogą nam uzyskać pożądane efekty.

 

SPIS TREŚCI:
1. FA Xtreme Detonator – działanie
2. FA Xtreme Detonator – składniki
3. Dawkowanie preparatu FA Xtreme Detonator

 


1. FA Xtreme Detonator – działanie
FA Xtreme Detonator przyczynia się do regeneracji mięśni oraz nasila ich wzrost po treningu. Właściwie przeprowadzone reakcje regeneracyjne pozwalają na systematyczny rozwój naszych mięśni, prowadzą do zwiększenia ich gęstości i objętości. Co więcej, FA Xtreme Detonator zapewnia skuteczną odnowę wykorzystanych rezerw energetycznych. Dzięki temu mamy pewność, że siła i wytrzymałość mięśniowa z treningu na trening będą się zwiększać. To z kolei doprowadzi do znacznego podniesienia progu odczuwania zmęczenia i przełoży się na efektywność treningu.

 

FA Xtreme Detonator zapewni niezwykle korzystne warunki do hipertrofii mięśniowej. Warto podkreślić, że skład został pozbawiony dodatku cukru, co tłumaczy zastosowanie suplementu do budowania masy bez zbędnego ryzyka wzrostu tkanki tłuszczowej. Proenergetyczny charakter odżywki jest podyktowany wykorzystaniem w składzie kreatyny i licznych boosterów tlenku azotu, które zapewniają usprawnienie transportu niezbędnych składników odżywczych do mięśni. Oprócz tego FA Xtreme Detonator wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, co skutecznie usprawni przemiany w naszym ustroju i pozwoli pozbyć się wolnych rodników.

 

2. FA Xtreme Detonator – składniki
Działanie składników FA Xtreme Detonator gwarantuje maksymalne korzyści dla naszego układu mięśniowego. Firma FA zestawiła 5 form kreatyny wraz ze skutecznymi boosterami tlenku azotu, jak arginina (w formie alfaketoglutaranu), beta-alanina, cytrulina i tauryna. Taka mieszanka zapewni imponujące efekty i pozwoli przełamać stagnację treningową. Suplement został uzupełniony o dodatek witamin i minerałów o właściwościach antyoksydacyjnych.

 

3. Dawkowanie preparatu FA Xtreme Detonator
FA Xtreme Detonator jest przeznaczony do stosowania okołotreningowego i nie trzeba przyjmować w dni wolne od wysiłku fizycznego. Producent zaleca, by pojedyncza porcja preparatu (10,5 g) została zmieszana z 250 ml zimnej wody i spożyta bezpośrednio po przygotowaniu. FA Xtreme Detonator powinien być stosowany dwukrotnie w ciągu dnia. Pierwszą porcję należy przyjąć ok. 30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną, a drugą zaleca się przyjąć do 30 minut po jej zakończeniu. Producent zaleca, by w trakcie stosowania suplementu pić dużo wody w ciągu dnia.

  Fabryka Siły Sklep