FA Xtreme Detonator to wysokiej jakości odżywka, która wspiera budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Jest to preparat potreningowy, który w znacznym stopniu wpływa na regenerację organizmu, jednocześnie silnie oddziałuje na mechanizmy potęgujące wzrost mięśni. FA Xtreme Detonator jest niezwykle skutecznym kompleksem kilku form kreatyny oraz licznych aminokwasów, które na skutek synergistycznego działania zapewniają maksymalne efekty w procesie kształtowania sylwetki.

 

SPIS TREŚCI:
1. Zalety odżywki FA Xtreme Detonator
2. Dlaczego suplementacja potreningowa jest ważna?
3. FA Xtreme Detonator – skład

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. Zalety odżywki FA Xtreme Detonator
Suplement marki FA wyróżnia się na tle innych wieloskładnikowych mieszanek o działaniu sprzyjającym budowaniu imponującej masy mięśniowej. Przede wszystkim FA Xtreme Detonator nie posiada dodatku cukru, dzięki czemu jego stosowanie nie doprowadzi do wzrostu tkanki tłuszczowej. Omawiany kompleks jest także bardzo skutecznym sposobem na rozwój siły i wytrzymałości naszych mięśni, a to dzięki wykorzystaniu aż pięciu całkowicie odmiennych form kreatyny. Jeżeli dodamy do tego precyzyjnie dobrane dawki popularnych boosterów tlenku azotu, zyskujemy kompletne wsparcie.

 

Inną zaletą preparatu FA Xtreme Detonator jest wspomniana już zawartość wykorzystanych składników. Firma FA postanowiła stworzyć formułę o intensywnym i bezpiecznym działaniu. Suplement ma uniwersalne zastosowanie – może być przyjmowany zarówno przez amatorów, jak i doświadczonych zawodników. Oprócz hipertroficznego oddziaływania suplementu na nasz układ mięśniowy FA Xtreme Detonator skutecznie usprawnia fizjologiczne procesy regeneracji ustroju po intensywnych treningach. Wzrost produkcji ATP, nasilenie uwalniania tlenku azotu czy wzmożony transport składników odżywczych do mięśni zwiększają intensywność naturalnych mechanizmów odnowy naszych mięśni, co jednocześnie tworzy idealne warunki do efektywnego kształtowania estetycznej sylwetki.

 

2. Dlaczego suplementacja potreningowa jest ważna?
Suplementacja potreningowa odgrywa kluczową rolę podczas budowy suchej masy mięśniowej. Skutecznie usprawnia proces hipertrofii, a zarazem zwiększa skuteczność mechanizmów regeneracyjnych. Formuła odżywki FA Xtreme Detonator zawiera kompleks najistotniejszych składników w zakresie uzupełniania strat energetycznych powstałych podczas aktywności fizycznej. Systematyczna suplementacja kompleksem firmy FA sprawi, że osiągnięcie założonego celu nastąpi szybciej.

 

3. FA Xtreme Detonator – skład
Suplement FA Xtreme Detonator to odżywka zalecana osobom aktywnym fizycznie oraz sportowcom trenującym dyscypliny siłowe i wytrzymałościowe. Odżywka składa się z dwóch kompleksów, które na skutek synergistycznego działania przynoszą pożądane efekty każdemu, kto przestrzega zasad zdrowego odżywiania i systematycznie trenuje.

  Fabryka Siły Sklep

Matriks pięciu form kreatyny z uwagi na zróżnicowany czas wchłaniania pozwala na przedłużone działanie preparatu w zakresie resyntezy energii. Mieszanka aminokwasów (AAKG, beta-alanina, cytrulina i tauryna) potęguje proces rozbudowy masy mięśniowej. Takie połączenie dość jasno wskazuje, że FA Xtreme Detonator to przemyślana formuła, która ma za zadanie pomóc nam poprawić kondycję.

 

Preparat nie zawiera cukrów, tym samym nie przyczynia się do powstawania tkanki tłuszczowej, a dostarczane do mięśni składniki odżywcze są całkowicie bezpieczne. Należy pamiętać, że suplement FA Xtreme Detonator powinien być dodatkiem do odpowiednio zbilansowanej diety, nie należy traktować go jako substytutu codziennych posiłków. Suplementacji nie powinny stosować kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz dzieci.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy