W życiu każdego sportowca następuje moment, kiedy czuje, że musi zrobić kolejny krok w swoich postępach, aby zwiększyć intensywność treningów. Część ludzi zadowoli się tym, co ma, i zatrzyma w miejscu, ale zawsze znajdą się tacy, którzy chcą zrobić więcej, niż teoretycznie mogą. Właśnie dla takich ludzi, którzy kierują się ambicją, został stworzony Nox Pump. Przedtreningówka została opracowana przez zespół specjalistów zgromadzonych wokół Doriana Yates’a, wielokrotnego laureata prestiżowych zawodów Mr. Olympia, który postanowił wspomóc wszystkich tych, którzy zawsze dążą do celu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Dla kogo jest Nox Pump?
2. Jak działa Nox Pump?
3. Czy skład Nox Pump jest dobry?
4. Gdzie znajdę Nox Pump?
5. Jak dawkować Nox Pump?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Dla kogo jest Nox Pump?
Dla każdego, kto czuje, że powinien zintensyfikować swoje treningi, ale brak mu do tego energii i motywacji – dla zawodowców i amatorów, kulturystów, zawodników sportów walki, jednym słowem, dla każdego, komu przyda się dodatkowa bomba energetyczna.

 

2. Jak działa Nox Pump?
Nox Pump dostarcza potężnej dawki energii, która pobudza i jest zdolna postawić na nogi nawet najbardziej zmęczoną osobę. Wzrost koncentracji i skupienia to kolejny efekt stosowania Nox Pump, który stymuluje układ nerwowy, a oprócz tego długa pompa mięśniowa zapewni odpowiednie odżywienie mięśni i ich szybszą regenerację.

 

3. Czy skład Nox Pump jest dobry?
Podczas opracowywania Nox Pump Dorian Yates zatrudnił wybitnej klasy specjalistów, aby zawarte w nim składniki były najlepszej jakości. Efektem jest najlepiej zbilansowana przedtreningówka na rynku, która nie zawiera sacharozy, aspartamu i laktozy i jest oparta w dużej mierze na pochodnych składników naturalnie występujących w przyrodzie. Znajdziemy tutaj między innymi guaranę, która dzięki wysokiej zawartości kofeiny pobudza, a stan ten utrzymuje się dłużej, niż gdybyśmy pili kawę. Boostery tlenku azotu takie jak alfa-ketoglutaran argininy czy jabłczan cytruliny sprawiają, że mięśnie są lepiej ukrwione i odżywione. Za hamowanie procesów katabolicznych odpowiedzialna będzie l-tauryna, która pobudza wydzielanie insuliny, hormonu będącego sprzymierzeńcem zachodzących procesów anabolicznych, a dotlenienie mięśni zapewni połączenie cząsteczek l-karnityny i glicyny, znane jako glycocarn.

  Fabryka Siły Sklep

4. Gdzie znajdę Nox Pump?
Jest to bardzo popularny suplement na rynku, ponieważ opinie o Nox Pump są pozytywne wśród wielu sportowców, również rozsądna cena przyczynia się do takiego stanu rzeczy. Wszystko to sprawia, że wielu dystrybutorów ma go w swojej ofercie i Nox Pump można znaleźć w każdym dobrym sklepie z odżywkami.

 

5. Jak dawkować Nox Pump?
Dawkowanie zalecane przez producenta to jedna porcja dziennie rozpuszczona w wodzie i spożyta około trzydziestu minut przed treningiem. Nie należy stosować Nox Pump w dni przeznaczone na odpoczynek oraz w dni bez żadnego zaplanowanego treningu. Warto przed pierwszym użyciem zastosować jedynie połowę zalecanej dawki. Nigdy do końca nie wiadomo, jak organizm zareaguje na nowy suplement, a taki zabieg pomoże zorientować się, jak Nox Pump oddziałuje na organizm i czy zalecana dawka jest dla danej osoby odpowiednia.