Double Impact to silny i skuteczny suplement przedtreningowy, stworzony przede wszystkim z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie, dążących do szybkiej rozbudowy masy mięśniowej. Preparat w szczególny sposób jest polecany sportowcom uprawiającym dyscypliny siłowe. Regularne stosowanie suplementu Double Impact zapewnia efekt pompy w pracujących mięśniach, odczuwalny przypływ energii i sił witalnych, a w efekcie dłuższe i bardziej intensywne treningi.

 

SPIS TREŚCI:
1. Double Impact – właściwości
2. Double Impact – skład, działanie
3. Double Impact – opinie

 

 

1. Double Impact – właściwości
Dosłowne tłumaczenie nazwy suplementu Double Impact to „podwójne uderzenie” i przyznać należy, że jest to stwierdzenie jak najbardziej zasadne i zgodne z rzeczywistością.


Double Impact to aktualnie jeden z najsilniej działających boosterów treningowych, który zapewnia optymalną pompę mięśniową i utrzymuje ją przez długi czas po zażyciu.


Preparat przyczynia się do rozluźnienia śródbłonka naczyniowego, czego efektem jest poszerzenie światła naczyń krwionośnych, w tym tętnic – szersza tętnica umożliwia transport większej ilości krwi oraz substancji odżywczych do pracujących mięśni.

 

W rzeczywistości oznacza to, że suplement Double Impact zwiększa dopływ niezbędnych substancji do mięśni, przyspiesza regenerację potreningową oraz wzrost mięśni, a także poprawia ogólną wydolność organizmu.

 

2. Double Impact – skład, działanie
Suplement Double Impact nie bez powodu uważany jest za najbardziej skuteczną odżywkę, która rzeczywiście zwiększa poziom tlenku azotu, jednocześnie przyczynia się do szybkiego przyrostu beztłuszczowej, suchej masy mięśniowej.


Tlenek azotu, jak wiadomo, powstaje w mózgu, wątrobie, nerkach, nadnerczach oraz jelicie cienkim w wyniku procesu zwanego dekarboksylacją, przyczynia się do zwiększenia przepływu krwi i wspomaga procesy „czyszczenia” mięśni.

 

Jak wiadomo, w każdej komórce zachodzą procesy związane z wymianą tlenu i składników odżywczych na dwutlenek węgla oraz szkodliwe produkty przemian metabolicznych – są to zbędne elementy, które muszą być przez organizm usunięte. Zwiększenie przepływu krwi sprawia, że usuwanie niepotrzebnych metabolitów następuje znacznie szybciej i umożliwia tym samym dłuższą i bardziej intensywną pracę mięśni. Fabryka Siły Sklep

 

3. Double Impact – opinie
Warto podkreślić, że krew tętnicza zawiera optymalną ilość tlenu oraz substancji odżywczych (m.in. aminokwasów, cukrów, kreatyny, argininy), które są niezbędne do prawidłowej pracy mięśni.

 

Inaczej rzecz ujmując, suplement Double Impact zapewnia optymalne odżywienie komórek mięśniowych oraz szybkie usunięcie szkodliwych toksyn z organizmu, co stwarza komfortowe warunki do skutecznego rozwoju sylwetki i budowania imponującej masy mięśniowej.

 

Ważnym składnikiem suplementu Double Impact jest także AAKG – jeden z najważniejszych substratów w biosyntezie tlenku azotu (NO), który dodatkowo wykazuje działanie na śródnabłonek naczyń krwionośnych, powoduje ich rozszerzenie i szybszy przepływ krwi przez mięśnie. Dzięki temu dochodzi do sprawniejszego zaopatrzenia w tlen i odpowiednie składniki odżywcze, co prowadzi do realnego przyrostu siły.

 

Dodatkową zaletą jest w tym przypadku zwiększony przepływ hormonów anabolicznych, których zadaniem jest stymulowanie mięśni do wzrostu oraz skuteczne wzmacnianie w trakcie kilkugodzinnego wysiłku fizycznego.

 

Pośrednio suplement Double Impact przyczynia się do szybkiego zwiększenia masy mięśniowej poprzez optymalizację siły i wytrzymałości mięśni – czynników, które automatycznie przekładają się na wydłużenie treningów oraz zwiększenie ich intensywności.

 

Niepodważalną zaletą preparatu Double Impact jest również przyspieszenie regeneracji potreningowej, która sprzyja szybkiej i trwałej budowie beztłuszczowej, suchej masy mięśniowej.