Rynek suplementów diety od dłuższego czasu oferuje produkty sygnowane nazwiskami legendarnych zawodników. Jedną z takich firm jest Dorian Yates Nutrition, marka założona przez jednego z czołowych i najczęściej wymienianych kulturystów na świecie. Przedstawiamy TOP 5 produktów firmy Dorian Yates Nutrition, które znalazły swoich sympatyków w wielu krajach i różnych dyscyplinach sportowych.

 

SPIS TREŚCI:
1. Dorian Yates Nutrition
2. Dorian Yates Black Bombs
3. Dorian Yates NOX Pump
4. Dorian Yates Creagen
5. Dorian Yates Tempro
6. Dorian Yates Formass

 

 

1. Dorian Yates Nutrition
Firma Dorian Yates Nutrition zaliczana jest do grona czołowych producentów odżywek dla sportowców i suplementów diety na świecie. Marka została założona przez legendę świata kulturystyki, jaką jest Dorian Yates – Brytyjczyk i sześciokrotny zdobywca tytułu Mr Olympia, najbardziej prestiżowej nagrody w kategorii sportów sylwetkowych. Dorian Yates dzięki swoim osiągnięciom zajmuje czwarte miejsce w historii współczesnej kulturystyki, a przed nim znajdują się jedynie takie sławy jak Ronnie Colemann, Lee Haney czy Arnold Schwarzenegger. „Shadow”, jak został określony przez redaktora naczelnego magazynu „Flex Magazine”, zakończył swoją karierę w 1997 roku na skutek poważnej kontuzji mięśnia trójgłowego. Od tego czasu sygnuje swoim nazwiskiem linię suplementów, które dzięki wyszukanym formułom i niezwykle skutecznemu działaniu uznawane są za jeden z najlepszych preparatów wspierających sportowców.

 

2. Dorian Yates Black Bombs

Preparat Black Bombs to propozycja firmy Dorian Yates w kategorii spalaczy tkanki tłuszczowej. Suplement uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych reduktorów tłuszczu i odżywkę ukierunkowaną na kontrolowany spadek masy ciała. Wszystko za sprawą niezwykle umiejętnego połączenia naturalnych ekstraktów roślinnych sprzyjających wzmożeniu tempa przemiany materii, a także związków chemicznych ukierunkowanych na normalizację pracy układu nerwowego w okresie ograniczonej liczby kalorii dostarczanych w diecie. Black Bombs, oprócz nasilenia potliwości, podwyższenia temperatury ciała czy hamowaniu nadmiernego apetytu, zapewnia szereg innych, ale równie korzystnych efektów. Preparat firmy Dorian Yates niezwykle skutecznie zabezpiecza przed pojawieniem się efektu jojo, niweluje niekontrolowane napadu głodu, a także dodaje niezbędnej energii do przeprowadzenia intensywnego treningu.

 

Suplement Black Bombs jest dostepny zarówno w formie tabletek jak i sypkiego proszku, który po zmieszaniu z wodą powoduje powstanie wiśniowego napoju. Preparat jest zalecany do spożycia zarówno w dni treningowe jak i wolne od ćwiczeń, co powoduje jeszcze szybszą utratę nadprogramowych kilogramów. Cena spalacza Black Bombs jest uzależniona od wspomnianej formy jak i gramatury produktu. Preparaty firmy Dorian Yates od dłuższego czasu znajdują się na polskim rynku suplementów diety. Produkt można zakupić w punktach sprzedaży odżywek dla sportowców, a także w naszym sklepie internetowym. Fabryka Siły Sklep

 

3. Dorian Yates Nox Pump
Suplement diety NOX Pump to swoista legenda, a także jeden ze sztandarowych produktów firmy Dorian Yates. Wszystko za sprawą unikalnego i niezwykle efektywnego składu, w którym odnajdziemy tak naprawdę wszystko. Począwszy od skutecznych i realnie działających boosterów azotowych, przez kompleks proenergetycznych węglowodanów, zabezpieczających przed katabolizmem i warunkujących regenerację aminokwasów, a skończywszy na tonizujących mieszankach ziołowych do utrzymania sił i ochrony przed potreningowym zmęczeniem organizmu. NOX Pump to preparat stworzony z myślą o najbardziej wymagających zawodnikach, którzy marzą, by ich dotychczasowy trening został przeniesiony na zupełnie inny poziom. Realny wzrost siły, niesamowita i długotrwała pompa mięśniowa, pobudzenie, zmniejszenie zmęczenia, podwyższenie poziomu wytrzymałości – to jedynie niektóre z efektów, jakie można uzyskać poprzez suplementację NOX Pump.

 

Preparat NOX Pump sprzedawany jest w formie proszku o egzotycznym smaku. Można spotkać go zarówno w formie pojedynczych saszetek, jak i plastikowych opakowań. Ze względu na silne działanie odżywki suplementacja powinna odbywać się w ścisłej zgodzie z zaleceniami producenta na opakowaniu. Firma Dorian poleca stosować swój produkt jedynie w dni treningowe, zastrzegając, iż suplement nie powinien być spożywany w godzinach wieczornych. Choć początkowo NOX Pump był produktem trudno dostępnym, obecnie można go zakupić w punktach sprzedaży suplementów diety oraz w naszym sklepie internetowym.

 

4. Dorian Yates Creagen
Żadna firma zajmująca się produkcją i sprzedażą suplementów diety nie mogłaby posiadać oferty niezawierającej preparatu wykorzystującego kreatynę. Jeden z najlepiej poznanych i skutecznie działających anabolików znalazł też swoje miejsce wśród szerokiej gamy produktów legendarnej firmy Dorian Yates.

 

Creagen to preparat zaliczany do grona stacków kreatynowych, czyli substancji wykorzystujących kilka form kreatyny. W przypadku tego suplementu mowa aż o pięciu różnych postaciach: monohydracie, chlorowodorku, cytrynianie, alfaketoglutaranie i fosforanie (trójkreatyny). Choć każda z nich przyczynia się do wzrostu ATP, różnią się między sobą m. in. tempem przyswajalności oraz stopniem wchłaniania. Oznacza to, że suplementacja preparatem Creagen powoduje długotrwały wzrost sił i powolne, bo trwające aż dwanaście godzin, uwalnianie jej anabolicznego potencjału. Efekt? Nasze mięśnie zostają zabezpieczone na długi czas, dlatego uczucie „nabicia mięśnia” i zwiększenia jego gęstości jest zauważalny nie tylko przez cały cykl, ale i po zakończeniu suplementacji tym preparatem.

 

Formuła preparatu Creagen zawiera też dodatkowe składniki w postaci boosterów treningowych (tj. argininy, glicyny i tauryny), których zadaniem jest nie tylko zwiększenie naszej pobudliwości. Ich obecność ma na celu poprawę transportu kreatyny do mięśni i jeszcze większe spotęgowanie jej działania. Co więcej, Creagen zawiera kompleks przekaźników kwasowości chroniących mięśnie przed degradacją i dodatkowo stymulujących metabolizm. Odżywka kreatynowa firmy Dorian jest polecana do stosowania zarówno w dni treningowe jak i te wolne od wysiłku fizycznego. Dzięki temu mięśnie ulegają stałemu nasyceniu kreatyną, to z kolei przyczynia się do ich ciągłego rozrostu i rozwoju. Creagen jest dostępny wyłącznie w formie sypkiego proszku, który można zakupić w punktach sprzedaży suplementów diety oraz w naszym sklepie internetowym.

 

4. Dorian Yates Tempro
Odżywka Tempro stanowi odpowiedź firmy Dorian Yates na popularne suplementy białkowe. W składzie tego preparatu odnajdziemy aż siedem różnych frakcji proteinowych, które dzięki zróżnicowanej prędkości wchłaniania pozwalają wykorzystać suplement o dowolnej porze dnia. Obecność kilku form białka warunkuje też bogaty aminogram odżywki, co ma nierozerwalne znaczenie w kontekście ochrony przed szkodliwym katabolizmem oraz nasilenia mechanizmów regeneracji i odnowy po zakończonym treningu.

 

Odżywka proteinowa Tempro jest środkiem przeznaczonym do uzupełnienia codziennej diety o brakującą ilość białka stanowiącego podstawowy składnik do prawidłowego i rzeczywistego rozwoju masy mięśniowej. Niska kaloryczność preparatu pozwala na zastosowanie Tempro także podczas redukcji tkanki tłuszczowej. Suplement dostępny jest jedynie w formie sypkiego proszku, który jest oferowany w czterech wariantach smakowych: banan, czekolada, truskawka i wanilia. Wysoka jakość pozwoliła uzyskać produkt pozbawiony problemów z rozpuszczalnością czy sztucznego posmaku po przygotowaniu, zarówno przy użyciu wody, jak i odtłuszczonego mleka. Odżywkę białkową Tempro należy stosować w dni wolne jak i treningowe, w zależności od swojego zapotrzebowania kalorycznego. Suplement można zakupić w punktach sprzedaży odżywek jak i naszym sklepie internetowym.

 

6. Dorian Yates Formass
W ofercie firmy Dorian Yates znajdziemy też gainer, preparat białkowo-węglowodanowy, który jest przeznaczony do uzupełnienia codziennej diety o solidną porcję energii pod postacią wysokokalorycznego szejka. Skład gainera Formass to przede wszystkim bogaty kompleks wspomnianych węglowodanów, wśród których główną rolę odgrywa waxy maize – woskowa skrobia kukurydziana. Wykorzystanie wielu form związków cukrowych o zróżnicowanym tempie wchłaniania umożliwia dokładny, harmonijny i jednostajny proces uwalniania energii. Dzięki temu Formass stosowany przed treningiem powoduje stopniowy wzrost siły do ćwiczeń, która utrzymuje się na jednolitym poziomie do momentu ich zakończenia. Dodatkową zaletą produktu jest jego niski indeks glikemiczny, co jest szczególnie istotne podczas budowania suchej i beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

Preparat Formass to także duża porcja wielofrakcyjnego kompleksu białek. Proteiny wykorzystane w gainerze Dorian Yates to opatentowana mieszanka Tempro, która znajduje się w preparacie białkowym o tej samej nazwie. Obecność aż siedmiu różnych form proteinowych, bogaty aminogram i podobnie jak we wspomnianych węglowodanach zróżnicowany czas wchłaniania powoduje, iż Formass może być wykorzystywany w dość uniwersalny sposób. Co więcej, to jeden z nielicznych gainerów oferujących tak dużą porcję (25 g) białka o tak wysokiej jakości. Warto też wspomnieć, że skład Formass zawiera dodatek oleju MCT pozwalającego na uzupełnienie gospodarki tłuszczowej oraz tłumienie nadmiernego apetytu i niekontrolowanych napadów głodu.

 

Dorian Yates Formass jest suplementem diety przeznaczonym do budowania od podstaw lub rozbudowy istniejącej masy mięśniowej, która ma charakteryzować się zarówno wysoką jakością, jak i niskim procentem tkanki tłuszczowej. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji produkt charakteryzuje się dobrym smakiem i nienaganną rozpuszczalnością. Producenci zalecają, by stosować Formass w zgodzie ze swoją zbilansowaną dietą, która wraz z właściwie dostosowanym planem treningowym stanowi podstawę do wykorzystania maksymalnych właściwości suplementu. Produkt należy przygotowywać na bazie odtłuszczonego mleka bądź wody. Odżywka Formass jest dostępna w punktach sprzedaży suplementów diety oraz naszym sklepie internetowym.