Diuretic Complex to wysokiej jakości suplement diety, który pozwala usunąć nadmiar wody z organizmu, przyczynia się tym samym do trwałej utraty nadprogramowych kilogramów oraz wyraźnej poprawy estetyki sylwetki. Przyczyną nadwagi często jest gromadzenie się wody w organizmie. Faktem jest, że ciało człowieka w większości składa się z wody, niemniej jednak jej nadmiar powinien być sukcesywnie usuwany. Z powodu jej nadmiernego gromadzenia się mogą wystąpić nieprzyjemne dolegliwości zdrowotne, pogorszenie samopoczucia, a także obrzęki w obrębie całego ciała. W rezultacie zwiększa się masa ciała, a sylwetka traci swój estetyczny wygląd. Stosując suplement Diuretic Complex, w prosty, szybki i skuteczny sposób zniwelujesz dolegliwości wynikające z nadmiarowej ilości wody, co automatycznie poprawi twoje samopoczucie.

 

SPIS TREŚCI:
1. Diuretic Complex – właściwości
2. Diuretic Complex – kto powinien stosować?
3. Diuretic Complex – stosowanie

 

 

1. Diuretic Complex – właściwości
Diuretic Complex to suplement diety, którego głównym celem jest usuwanie nadmiaru wody z organizmu człowieka. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że suplement Diuretic Complex skutecznie eliminuje nadmiar wody gromadzącej się w organizmie, wykazuje silne właściwości pobudzające, ponadto dodaje energii i sił witalnych. Efektem systematycznego stosowania Diuretic Complex jest trwałe pozbycie się cellulitu, przyspieszenie procesów metabolicznych w obrębie organizmu, szybsze usuwanie toksyn oraz skuteczniejsza ochrona przed wolnymi rodnikami.

 

2. Diuretic Complex – kto powinien stosować?
Preparat ten w szczególny sposób jest polecany sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, dążącym do usunięcia zbędnych kilogramów, a docelowo do uwidocznienia naszych mięśni.


W składzie suplementu Diuretic Complex znajdują się się wyłącznie naturalne komponenty. Do najważniejszych składników preparatu Diuretic Complex należą ekstrakt z mniszka lekarskiego i mącznicy lekarskiej, czyli roślin, które wykazują silne właściwości w zakresie wydalania moczu, czyli usuwania wody z organizmu. Zaletą suplementu Diuretic Complex jest ponadto zwiększenie tempa spalania tłuszczu, a w efekcie pozbycie się uczucia zmęczenia i znużenia. Opisywany diuretyk to prosty, skuteczny i bezpieczny sposób, by w możliwie krótkim czasie odsłonić mięśnie i cieszyć się nienaganną sylwetką.

 

3. Diuretic Complex – stosowanie
Preparat Diuretic Complex opiera się przede wszystkim na moczopędnych właściwościach wykorzystanych składników roślinnych, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, z wyłączeniem ciężarnych oraz matek karmiących piersią. Fabryka Siły Sklep

Wskazane jest stosowanie preparatu Diuretic Complex 2 razy dziennie po 3 kapsułki. Ze względu na silne działanie suplement należy przyjmować rano oraz w południe, po obiedzie.


Podczas stosowania suplementacji Diuretic Complex konieczne jest wypijanie co najmniej 2 l niegazowanej wody mineralnej w ciągu dnia.

W przypadku wystąpienia skutków niepożądanych, np. dolegliwości gastrycznych w postaci odbijania, uczucia pełności, nudności lub wymiotów, a także bólu i zawrotów głowy, krwotoków z nosa czy reakcji alergicznych w postaci pokrzywki, należy natychmiast przerwać suplementację.