Szczupła i wysportowana sylwetka to marzenie chyba każdej kobiety. Niestety, to, co dla jednych jest normalne, dla innych może być nieosiągalne. Na szczęście oprócz narzuconych uwarunkowań genetycznych dostaliśmy również spryt oraz wytrwałość, co oznacza, że przy odrobinie starań niektóre kwestie związane z budową naszego ciała jesteśmy w stanie zmienić na lepsze bez żmudnych i wyczerpujących działań.

 

SPIS TREŚCI:
1. Dlaczego herbata?
2. Czy picie herbaty rzeczywiście pomaga przy odchudzaniu?
3. Czym dokładnie jest Fostelin?
4. Zestawienie herbat i ziół pomaga zrzucić kilogramy i oczyścić organizm
5. Nie wymaga dodatkowego nakładu czasu i obowiązków
6. Czy sama herbata wystarczy?
7. Herbata pomoże zrzucić kilogramy

 


1. Dlaczego herbata?
Aktualnie rynek suplementów oferuje niezwykle szeroki wachlarz produktów zapewniających sukces w procesie odchudzania. Znajdziemy wśród nich miedzy innymi tabletki, plastry, gumy do żucia, napoje, napary i herbaty. Przy stosowaniu każdego z nich towarzyszą nam dwa dylematy. Czy wybrany produkt jest skuteczny oraz czy jest na pewno bezpieczny? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należałoby przeanalizować dokładnie każdy produkt z osobna, ale na to nikt nie ma czasu, więc drogą dedukcji wybierzmy kategorię produktów, co do których nie mamy wątpliwości, że są bezpieczne. W batalii tej zdecydowanie wygrywają zioła i herbaty naturalnego pochodzenia. Ziołolecznictwo stosowane jest od tysiącleci, co jest niezaprzeczalnym potwierdzeniem, że pomimo naszych początkowych niechęci w tej kwestii możemy zaufać matce naturze.


Popularność herbat mających zapewnić sukces w walce z niechcianymi kilogramami w ostatnich latach zdecydowanie wzrosła. Za herbatami przemawiają wcześniej wspomniane kwestie bezpieczeństwa, łatwy sposób aplikowania (większość z nas i tak pije herbatę) oraz niejednokrotnie kwestie smakowe. Na herbatę bardzo często stawiają osoby, które nie są zwolennikami syntetycznych substancji i chcą do minimum ograniczyć ilość tabletek, pastylek, proszków itp.


2. Czy picie herbaty rzeczywiście pomaga przy odchudzaniu?
Herbaty odchudzające nie mają wyłącznie zwolenników. Wśród oponentów znajdą się przede wszystkim dyskutanci, którzy zarzucają herbatom bardzo słabą siłę działania bądź całkowitą nieskuteczność. Jeśli chcesz uzyskać szereg merytorycznych informacji, zapraszamy do dalszej lektury.
Działanie herbat może być słabe bądź nieskuteczne pod warunkiem, że wybierzemy produkt niskiej jakości. Po drugie dzisiejsza technologia pozwala wyhodować rośliny w takich warunkach, aby maksymalnie zintensyfikować ich moc. Po trzecie podczas zakupów warto wybierać produkty, które w swoim składzie zawierają kompozycję herbat znanych z właściwości odchudzających oraz ziół, które te właściwości potęgują. Modelowym przykładem takiego produktu jest pochodzący z linii Salena preparat Fostelin oferowany w formie łatwej do zaparzenia mieszanki ziołowej.


3. Czym dokładnie jest Fostelin?
Salena to linia naturalnych produktów, która powstała w kontrze do popularnych środków wyprodukowanych na drodze chemicznej. W swojej ofercie zawiera wyłącznie wysokiej jakości preparaty naturalnego pochodzenia, a także nieprzetworzoną żywność funkcjonalną. Produkty z linii Salena charakteryzują się nieprzetworzonym składem oraz szczegółowym przebadaniem pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Do ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie, dzięki czemu spełniają one wszystkie standardy laboratoryjne.
Fostelin to zaawansowany suplement diety przeznaczony dla kobiet, którego skład oparto na 16 sprawdzonych składnikach naturalnego pochodzenia. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują między innymi korzeń mniszka lekarskiego, owocnia fasoli, ziele skrzypu polnego, korzeń lubczyku, zielona herbata, ziele krwawnika, ziele fiołka trójbarwnego czy yerba mate. Regularne stosowanie preparatu zapewnia utratę zbędnych kilogramów, jak również pozwala oczyścić organizm ze szkodliwych substancji.


4. Zestawienie herbat i ziół pomaga zrzucić kilogramy i oczyścić organizm
Cały sekret skuteczności suplementu Fostelin tkwi w jego zaawansowanym składzie. Każdy z zastosowanych składników pełni swoją indywidualną funkcję, natomiast ich wspólne zestawienie wyraźnie potęguje ich działanie. Aby dokładnie zrozumieć potencjał preparatu, wystarczy przyjrzeć się działaniu kilku najważniejszych składników.


Korzeń mniszka lekarskiego działa moczopędnie, dzięki czemu odprowadza z organizmu nadmiar wody, co przekłada się na utratę kilogramów i poprawę kształtu sylwetki. Wraz z niepotrzebnymi płynami odprowadzane są zbędne pozostałości przemiany materii oraz toksyny mogące zagrażać naszemu zdrowiu. Co ciekawe, korzeń mniszka lekarskiego wykazuje również silne działanie przeciwnowotworowe. Owocnia fasoli również wykazuje działanie detoksykacyjne i moczopędne, a także reguluje poziom cukru we krwi, czym skutecznie ogranicza apetyt. Zawarty w preparacie korzeń lubczyku to nie tylko słynna przyprawa. Jego zastosowanie w medycynie znane jest od setek lat. Regularnie przyjmowany przyspiesza usunięcie z organizmu szkodliwych jonów chloru, potasu i sodu, a nawet kwasu moczowego. Dodatkową zaletą korzenia lubczyku jest działanie rozkurczowe, co jest niezwykle przydatne przy dokuczliwych bólach menstruacyjnych. Składnikiem, na który każda kobieta powinna zwrócić uwagę podczas trwającej diety czy cyklu treningowego, jest skrzyp polny. Posiada bowiem krzemionkę, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej kondycji włosów, skóry i paznokci, co jest niezbędne w okresie zmiany diety czy zwiększonego wysiłku fizycznego.


Razem z ziołami w produkcie zestawiono słynną zieloną herbatę oraz coraz częściej stosowaną w naszym kraju yerba matę. Swoją popularność zielona herbata zawdzięcza przede wszystkim właściwościom odchudzającym. Udowodniono, że hamuje wchłanianie tłuszczów z pożywienia oraz przyspiesza ich spalanie podczas wysiłku fizycznego. Zielona herbata przyspiesza również procesy trawienia i pozytywnie wpływa na metabolizm wątroby.


Yerba mate to napój pochodzący z krajów Ameryki Południowej, gdzie stanowi odpowiednik kawy lub herbaty. Jego cechą, którą najbardziej doceniają ludzie będący na diecie, jest zdolność tłumienia uczucia głodu. Ponadto yerba mate zawiera naturalną kofeinę, dzięki czemu podobnie jak kawa dodaje energii. W przeciwieństwie do słynnego czarnego napoju yerba mate nie wypłukuje witamin i minerałów z organizmu, a nawet uzupełnia go między innymi o witaminy A, B1, B2, C, E oraz magnez, mangan i potas.

 

5. Nie wymaga dodatkowego nakładu czasu i obowiązków
Fostelin dostępny jest w formie łatwej do zaparzenia i smacznej herbatki. W oferowanym opakowaniu znajdują się 33 porcje, które pozwalają na przeprowadzenie ponad miesięcznej kuracji. Przygotowany napar należy pić raz dziennie po śniadaniu, co oznacza, że nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów czasu i obowiązków. W związku z tym, że napar ma pochodzenie wyłącznie roślinne, może być stosowanym przez wegan i wegetarian.


6. Czy sama herbata wystarczy?
Samodzielne stosowanie herbaty oczywiście przyniesie rezultaty, lecz ich spektakularność będzie dużo większa, jeśli do codziennego harmonogramu wprowadzimy zbilansowaną dietę oraz regularne treningi. Dlatego właśnie, aby ułatwić zadanie w tym trudnym procesie, jakim jest zrzucanie kilogramów, każda osoba, która zakupi preparat Fostelin, otrzyma możliwość konsultacji z profesjonalnymi dietetykami, którzy skomponują dla niej indywidualną dietę na 30 dni całkowicie za darmo. Ponadto gdyby w trakcie stosowania preparatu pojawiły się jakieś pytania, ci sami dietetycy pozostają do dyspozycji klientów.


7. Herbata pomoże zrzucić kilogramy
Podsumowując, odpowiednie zestawienie ziół i herbat zastosowane w preparacie Fostelin pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Jego stosowanie jest zalecane kobietom, które chcą osiągnąć wymarzony kształt sylwetki oraz poprawić stan swojego zdrowia, który zestawiony z dobrze zbilansowaną dietą przynosi korzyści dla ogólnej kondycji i zdrowia organizmu.