Jeśli ktoś decyduje się na wymagający trening, powinien się do niego dobrze przygotować. Suplementy diety, które mają charakter przedtrenigowy, powinny zainteresować miłośników dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych. Na rynku odżywek dla sportowców każda firma posiada w swojej ofercie takie preparaty. Jednym z nich jest suplement Carnotrix – mieszanka skutecznych składników promobilizujących.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka Carnotrix
2. Składniki oraz dawkowanie Carnotrix
3. Opinie o Carnotrix

 


1. Charakterystyka Carnotrix
Suplement Carnotrix jest wykorzystywany przede wszystkim przed wysiłkiem fizycznym ze względu na kompleksową formułę przygotowaną przez producenta. Preparat nie zawiera związków pobudzających, co ucieszy osoby nietolerujące kofeiny czy guarany. Brak stymulantów w składzie nie wpływa na skuteczność suplementu. Carnotrix jest dużym wsparciem dla osób ćwiczących. Składniki wykorzystane w przedtreningówce firmy Trec są wykorzystywane w preparatach wpływających na wzrost siły i wytrzymałości, ograniczających zmęczenie czy też wpływających na rozbudowę masy mięśniowej.

 

Skład odżywki Carnotrix stanowi połączenie czterech substancji. Arginina jest niezwykle skutecznym boosterem tlenku azotu (NO), nasila transport składników odżywczych do naszych mięśni i stymuluje ich rozwój. Beta-alanina prowadzi do wzrostu wytrzymałości, reguluje pracę mięśniową, a także bezpośrednio wpływa na rozwój masy poprzez nasilenie syntezy białka zwanego karnozyną. Glicerol i histydyna pozwalają na poprawę przyswajalności wspomnianych składników, a także skutecznie minimalizują zakwaszenie ustroju, stwarzają przy tym odpowiednie warunki do efektywnego kształtowania sylwetki.

 

2. Składniki oraz dawkowanie Carnotrix
Produkt przygotowany przez firmę Trec dostarcza cennych składników odżywczych i poprawia zdolności treningowe. Carnotrix powinien być stosowany w dawce 4–6 kapsułek w dni treningowe. Porcję suplementu, której wielkość ustalamy samodzielnie na podstawie swojego zapotrzebowania, należy przyjąć ok. 60 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. Ze względu na silne działanie suplementu produkt nie powinien być stosowany w dni wolne od treningu.

 

3. Opinie o Carnotrix
To kolejny suplement firmy Trec, który jest bardzo dobrze oceniany ze względu na prezentowaną jakość. Osoby, które stosowały Carnotrix, podkreślają, że działa już od pierwszej porcji. Booster Carnotrix od marki Trec z pewnością pozwoli osiągnąć to, co dotychczas wydawało się czymś niemożliwym. Dołącz do grona prawdziwych profesjonalistów, którym zależy na realnych efektach i to bez inwestowania w półśrodki.

  Fabryka Siły Sklep