Jednym z podstawowych składników odżywczych niezbędnych w procesie budowania masy mięśniowej jest białko. Szczególną uwagę warto zwrócić na białka wołowe, które wspomagają optymalny rozrost muskulatury. Carnivor to najwyższej jakości hydrolizowany izolat białek wołowych, który jest niemal o 350% bardziej skoncentrowanym źródłem aminokwasów niż popularny stek z polędwicy wołowej i stanowi świetną alternatywę dla białka serwatkowego.

 

SPIS TREŚCI:
1. Carnivor – właściwości
2. Carnivor – działanie

 


1. Carnivor – właściwości
Carnivor to suplement, który powstał w wyniku najnowszych metod ekstrakcji, hydrolizy oraz filtracji, dzięki czemu umożliwia dostarczenie do organizmu odpowiedniej ilości najwyższej jakości białka pochodzącego z czerwonego mięsa. Zaletą tego preparatu jest bardzo wysoka zawartość aminokwasów egzogennych w każdej porcji, dzięki czemu może z powodzeniem konkurować z produktami opierającymi swój skład na proteinach pochodzących z soi, mleka lub jajek.

 

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii organizm może wykorzystać wszystkie dostarczone mu aminokwasy z suplementu Carnivor i ograniczyć ilości amoniaku wytwarzanego podczas procesu trawienia białek.

 

Jak wiadomo, proteiny spełniają bardzo ważną funkcję w procesie budowania masy mięśniowej.


Niepodważalną zaletą wołowiny jest także zawartość pewnej ilości kreatyny, której oczywiście również nie mogło zabraknąć w suplemencie Carnivor. Dzięki temu suplement w skuteczny sposób ułatwia systematyczne zwiększanie siły oraz masy.

 

Przydatność omawianego suplementu podnosi także wysoka zawartość BCAA. Poprawiają bilans azotowy w organizmie sportowca, nasilają syntezę białek mięśniowych i redukują ich degradację. Zmniejszają one również uczucie potreningowego zmęczenia i przyspieszają regenerację.

 

2. Carnivor – działanie
Carnivor to suplement, który powstał w wyniku wieloletnich badań i doświadczeń. Białko to bez wątpienia makroelement niezbędny do skutecznego budowania masy mięśniowej. Odpowiednia ilość wołowiny w diecie optymalizuje ten proces, gdyż wysokogatunkowe mięso stanowi dobre źródło protein, a także witamin i składników mineralnych.

Wiadomo jednak, że mięso wołowe jest bogate w tłuszcz i cholesterol, czyli składniki, których nadmiar nie jest korzystny zarówno dla zdrowia, jak i sylwetki.

 

Produkt stworzony został z myślą o osobach aktywnych fizycznie, zawodowcach i trenujących rekreacyjnie, nastawionych na poprawę wyglądu swojej sylwetki. Suplementacji tym produktem nie powinny stosować matki karmiące piersią oraz kobiety w ciąży. Fabryka Siły Sklep

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy