Black Devil stanowi specjalny suplement diety, który sprawia, że w organizmie sportowca, który go zażywa, następuje gwałtowny wzrost poziomu testosteronu. Black Devil zawiera również zestaw najlepszych składników, które odpowiadają na zapotrzebowanie organizmu.

 

SPIS TREŚCI:

1. Black Devil najlepszy na rynku

2. Najważniejszy składnik – kwas D-asparaginowy

3. Dawkowanie Black Devil

4. Black Devil – działanie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Black Devil najlepszy na rynku
Black Devil to najsilniejszy z dostępnych produktów, który można znaleźć na rynku. To dzięki niemu dochodzi do natychmiastowego wzrostu poziomu testosteronu. Black Devil ma także swój udział w skutecznym zwiększaniu masy mięśniowej oraz we wzroście siły. Nie ma w nim żadnych negatywnych oddziaływań, dlatego jego stosowanie jest tak bezpieczne. Jeśli chodzi o Black Devil, efekty, jakie przynosi, są nieporównywalne z żadnym innym środkiem. Jeśli chcemy uzyskać prawdziwie rezultaty, to warto postawić na coś, co faktycznie zostało sprawdzone przez wiele osób.

 

2. Najważniejszy składnik – kwas D-asparaginowy
Kwas D-asparaginowy to aminokwas, który oddziałuje bezpośrednio na zwiększenie poziomu testosteronu, ponieważ działa na przysadkę mózgową, podwzgórze oraz jądra. Ilość testosteronu zwiększa się dzięki niemu nawet o 42%, natomiast hormonu LH o 33%. Nie można doszukać się w jego działaniu żadnych niekorzystnych funkcji, ponieważ wspiera nawet libido. Poza tym ma wpływ na zwiększenie tkanki mięśniowej beztłuszczowej. Preparat ma w swoim składzie ekstrakt Tribulus terrestris zawierający saponiny steroidowe oraz ekstrakt Fenugreek. To one odpowiadają bezpośrednio za maksymalizację endogennej syntezy testosteronu oraz jego działanie w organizmie. Tribulus terrestris wspomaga uwalnianie hormonu luteinizującego oraz testosteronu. Fenugreek oprócz saponin posiada cynk i selen, dzięki którym chroni błony komórkowe i krwinki czerwone przed niszczącym działaniem wolnych rodników.

W preparacie znajduje się również kompleks witaminowo-mineralny, dzięki któremu możliwe jest zredukowanie syntezy szkodliwego w nadmiarze DHT z wolnego testosteronu. Także dzięki niemu możliwa staje się nocna produkcja wielu hormonów anabolicznych.

 

Aby możliwa była szybsza regeneracja już po treningu, w produkcie znajduje się dodatkowo ekstrakt z korzenia Maca, czyli tzw. peruwiańskiego żeń-szenia. Jest on bogaty w substancje, których działanie jest nieco podobne do działania hormonów. Wpływa na ukrwienie narządów płciowych oraz na produkcję testosteronu i estrogenu.

 

3. Dawkowanie Black Devil
Aby Black Devil mógł przynieść niepowtarzalne efekty, ważne jest, aby odpowiednio go stosować. Tylko regularne przyjmowanie produktu przynosi zauważalne efekty. Dzienna dawka tego produktu to 8 kapsułek, których przyjmowanie można rozłożyć równomiernie w ciągu dnia. Najlepiej jest spożyć pierwszą porcję (4 kapsułki) na 30 minut przed treningiem i drugą przed snem. W przypadku, gdy w danym dniu nie mamy treningu, to pierwszą porcję należy przyjąć podczas śniadania.

 

4. Black Devil – działanie
Działanie Black Devil jest bardzo szerokie. Warto w kilku słowach podsumować, co przynosi użytkownikowi w czasie odbywania kuracji:
– podnosi poziom testosteronu bezpośrednio po zastosowaniu,
– wpływa na zwiększenie libido,
– podnosi ilość hormonu wzrostu i dopaminy,
– przyspiesza potreningową regenerację,
– zwiększa ilość masy mięśniowej,
– zwiększa siłę mięśni,
– nie powoduje żadnych niepożądanych konsekwencji stosowania.

 

Opinie o Black Devil osób, które już stosowały ten produkt i cieszą się jego wyjątkowymi właściwościami, są bardzo pozytywne. Black Devil dostępny jest w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych.