Black Devil stanowi specjalny suplement diety, który sprawia, że w organizmie sportowca, który go zażywa, następuje gwałtowny wzrost poziomu testosteronu. Black Devil zawiera również zestaw najlepszych składników, które odpowiadają na zapotrzebowanie organizmu.

 

SPIS TREŚCI:

1. Black Devil najlepszy na rynku

2. Najważniejszy składnik – kwas D-asparaginowy

3. Dawkowanie Black Devil

4. Black Devil – działanie

 

 

1. Black Devil najlepszy na rynku
Black Devil to najsilniejszy z dostępnych produktów, który można znaleźć na rynku. To dzięki niemu dochodzi do natychmiastowego wzrostu poziomu testosteronu. Black Devil ma także swój udział w skutecznym zwiększaniu masy mięśniowej oraz we wzroście siły. Nie ma w nim żadnych negatywnych oddziaływań, dlatego jego stosowanie jest tak bezpieczne. Jeśli chodzi o Black Devil, efekty, jakie przynosi, są nieporównywalne z żadnym innym środkiem. Jeśli chcemy uzyskać prawdziwie rezultaty, to warto postawić na coś, co faktycznie zostało sprawdzone przez wiele osób.

 

2. Najważniejszy składnik – kwas D-asparaginowy
Kwas D-asparaginowy to aminokwas, który oddziałuje bezpośrednio na zwiększenie poziomu testosteronu, ponieważ działa na przysadkę mózgową, podwzgórze oraz jądra. Ilość testosteronu zwiększa się dzięki niemu nawet o 42%, natomiast hormonu LH o 33%. Nie można doszukać się w jego działaniu żadnych niekorzystnych funkcji, ponieważ wspiera nawet libido. Poza tym ma wpływ na zwiększenie tkanki mięśniowej beztłuszczowej. Preparat ma w swoim składzie ekstrakt Tribulus terrestris zawierający saponiny steroidowe oraz ekstrakt Fenugreek. To one odpowiadają bezpośrednio za maksymalizację endogennej syntezy testosteronu oraz jego działanie w organizmie. Tribulus terrestris wspomaga uwalnianie hormonu luteinizującego oraz testosteronu. Fenugreek oprócz saponin posiada cynk i selen, dzięki którym chroni błony komórkowe i krwinki czerwone przed niszczącym działaniem wolnych rodników.

W preparacie znajduje się również kompleks witaminowo-mineralny, dzięki któremu możliwe jest zredukowanie syntezy szkodliwego w nadmiarze DHT z wolnego testosteronu. Także dzięki niemu możliwa staje się nocna produkcja wielu hormonów anabolicznych.

 

Aby możliwa była szybsza regeneracja już po treningu, w produkcie znajduje się dodatkowo ekstrakt z korzenia Maca, czyli tzw. peruwiańskiego żeń-szenia. Jest on bogaty w substancje, których działanie jest nieco podobne do działania hormonów. Wpływa na ukrwienie narządów płciowych oraz na produkcję testosteronu i estrogenu. Fabryka Siły Sklep

 

3. Dawkowanie Black Devil
Aby Black Devil mógł przynieść niepowtarzalne efekty, ważne jest, aby odpowiednio go stosować. Tylko regularne przyjmowanie produktu przynosi zauważalne efekty. Dzienna dawka tego produktu to 8 kapsułek, których przyjmowanie można rozłożyć równomiernie w ciągu dnia. Najlepiej jest spożyć pierwszą porcję (4 kapsułki) na 30 minut przed treningiem i drugą przed snem. W przypadku, gdy w danym dniu nie mamy treningu, to pierwszą porcję należy przyjąć podczas śniadania.

 

4. Black Devil – działanie
Działanie Black Devil jest bardzo szerokie. Warto w kilku słowach podsumować, co przynosi użytkownikowi w czasie odbywania kuracji:
– podnosi poziom testosteronu bezpośrednio po zastosowaniu,
– wpływa na zwiększenie libido,
– podnosi ilość hormonu wzrostu i dopaminy,
– przyspiesza potreningową regenerację,
– zwiększa ilość masy mięśniowej,
– zwiększa siłę mięśni,
– nie powoduje żadnych niepożądanych konsekwencji stosowania.

 

Opinie o Black Devil osób, które już stosowały ten produkt i cieszą się jego wyjątkowymi właściwościami, są bardzo pozytywne. Black Devil dostępny jest w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych.