Wszystkim sportowcom zależy na rozbudowie mięśni i osiągnięciu idealnej sylwetki. Oprócz tego dla zawodowych sportowców i amatorów bardzo ważne jest wypracowanie odpowiedniej siły i wydolności. Jest to ważne nie tylko dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowe, ale również dla osób uprawiających inne sporty. Aby osiągnąć wspomniane cele, ważne jest przestrzeganie specjalnych diet oraz programów treningowych. Ćwiczenia w połączeniu ze zróżnicowaną dietą są bardzo korzystne, a dodatkowo można je wspomagać specjalnymi suplementami, jak np. skutecznym w działaniu BioTech Hyper Mass.

 

SPIS TREŚCI:
1. BioTech Hyper Mass – skuteczny skład wysokiej jakości
2. BioTech Hyper Mass – regularne stosowanie zgodne z zasadami
3. BioTech Hyper Mass – bezproblemowy zakup suplementu

 


1. BioTech Hyper Mass – skuteczny skład wysokiej jakości
Efekty zażywania BioTech Hyper Mass zapewniają wiele korzyści i można je zauważyć już po kilku tygodniach przyjmowania preparatu z uwzględnieniem zaleceń dietetyków i producenta. Przyjmowanie tego produktu zgodnie z zaleceniami zapewni wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Oprócz tego mięśnie są wzmacniane, są w stanie wytrzymać forsujące treningi oraz regenerują się szybciej.

 

Doskonały skład obejmuje między innymi aminokwasy BCAA, które chronią przed katabolizmem, dodatkowo białko serwatkowe ze sporym stężeniem aminokwasów rozbudowuje tkankę mięśniową. Następnym istotnym składnikiem jest kreatyna, która zwiększa masę i siłę oraz dostarcza mięśniom dodatkowej energii. W związku z tak idealnie dobranym składem opinie wielu zawodowych sportowców oraz amatorów na temat BioTech Hyper Mass są bardzo pozytywne.

 

Jedna porcja (65 g) tego suplementu zawiera 16 g białka, 44 g węglowodanów oraz 3250 mg monohydratu kreatyny. Zawartość tłuszczu jest mniejsza niż 1 gram. Jedna porcja zapewnia wartość energetyczną na poziomie 240 kcal.

 

2. BioTech Hyper Mass – regularne stosowanie zgodne z zasadami
Sprawą istotną dla zapewnienia właściwej skuteczności i bezpieczeństwa przyjmowania opisywanego preparatu jest odpowiednie dawkowanie BioTech Hyper Mass. Prezentowany preparat nie zastępuje zróżnicowanej diety, ale doskonale ją wspomaga. Warto więc połączyć ćwiczenia z dietą i suplementacją przy pomocy opisywanego produktu.

 

65 g odżywki (czyli jedną porcję) trzeba dokładnie wymieszać w 450 ml wody lub mleka aż do całkowitego rozpuszczenia. Generalnie zaleca się przyjmowanie od 2 do 3 porcji suplementu każdego dnia (niezależnie od tego, czy jest to dzień treningowy, czy bez treningu). Konkretna dawka jest uzależniona od zapotrzebowania organizmu na kalorie oraz od konsultacji ze specjalistami z dziedziny dietetyki.

 

3. BioTech Hyper Mass – bezproblemowy zakup suplementu
Opisywany preparat można kupić bez większych problemów w Polsce. Jest on dostępny dla zawodowców i amatorów w wielu stacjonarnych i internetowych sklepach oferujących BioTech Hyper Mass. Należy również pamiętać o kolejnym ważnym atucie, jakim jest atrakcyjna cena BioTech Hyper Mass. Oznacza to, że opisywany produkt można łatwo, tanio i legalnie kupić na terenie Polski i nie tylko.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy