Wygląd zewnętrzny istotnie wpływa na samopoczucie. Wysportowana i umięśniona sylwetka jest marzeniem niejednej osoby. Aby jednak ją osiągnąć, należy systematycznie ćwiczyć. W trakcie żmudnego procesu rozbudowy masy mięśniowej istotną rolę odgrywa odpowiednia ilość testosteronu. Gdy jest go za mało, będzie to trudniejsze do osiągnięcia. Systematycznie wykonywane ćwiczenia zwiększają poziom testosteronu. Najlepiej wykonywać ćwiczenia angażujące różne grupy mięśniowe. Na poziom testosteronu wpływają również zastosowane obciążenia oraz intensywność ćwiczeń. Bardzo przydatna w zwiększeniu poziomu testosteronu w organizmie będzie odżywka Animal Test, która zwiększa wydolność organizmu, dodaje siły i chęci do działania, istotnie wpływa również na zwiększenie endogennej syntezy testosteronu. Równocześnie zapobiega procesowi nasilonego katabolizmu związanego ściśle z rozpadem tkanki mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Niezawodny suplement diety Animal Test
2. Kilka słów o składnikach Animal Test

 

 

1. Niezawodny suplement diety Animal Test
Odżywka Animal Test pozwala imponująco rozbudować muskulaturę, dzięki regularnej suplementacji może nastąpić szybszy wzrost masy mięśniowej, w ten sposób skutecznie można wypracować wymarzoną sylwetkę. Dzięki jego stosowaniu w organizmie naturalnie podnosi się poziom testosteronu. Hamuje natomiast ewentualne niekorzystne działanie estrogenów i pozwala zachować prawidłową równowagę hormonalną. Działanie Animal Test m.in. poprawia zdolności wysiłkowe, zwiększa się również libido, dzięki niemu można osiągnąć wiele i stale dokładać dodatkowe obciążenia na treningach. Opinie o Animal Test są bardzo pozytywne. Dawkowanie Animal Test to spożycie 1 pakietu podczas posiłku przedtreningowego lub razem z którymkolwiek głównym posiłkiem w ciągu dnia.


2. Kilka słów o składnikach Animal Test
Wszystkie składniki zawarte w Animal Test są starannie dobrane, tak by w trakcie suplementacji osiągnąć jak najlepsze wyniki i wydobyć z organizmu jak największy potencjał. Efekty Animal Test są potwierdzone wieloma osiągnięciami sportowców i osób zajmujących się kulturystyką, które chwalą jego działanie.


Za ograniczenie niekorzystnego działania estrogenów odpowiadają takie składniki jak chociażby Polygonum cuspidatum (trans-resveratrol), Agaricus Bisporus, 3', 5, 7-Trihydroxy-4'- Methoxyflavone (hesperetin). Związki wchodzące w skład tej zaawansowanej formuły uzupełniają się i wykazują potwierdzone silne właściwości antyestrogenowe. Kolejny składnik to 3,4-Divanillyltetrahydrofuran obecny w ekstrakcie z pokrzywy zwyczajnej. Znajdują się tutaj związki, które swoim działaniem pośrednio wpływają na wzrost poziomu wolnego testosteronu. Tak więc mają kluczowe znaczenie dla osób przyjmujących Animal Test.


Należy wyróżnić także Cissus quadrangularis, jest to składnik, który pozytywnie wpływa na metabolizm, reguluje go, dzięki czemu łatwiej jest zredukować masę ciała. Jest to składnik pochodzący z rośliny rosnącej w Afryce i Indiach. Substancje zawarte w tym składniku są na swój sposób podobne do naturalnych hormonów o działaniu anabolicznym, a dodatkowo nie powodują skutków ubocznych.


Opatentowany, standaryzowany ekstrakt z pieprzu czarnego, który jest źródłem piperyny, to kolejny składnik opisywanego preparatu. Ułatwia wchłanianie przez organizm pozostałych substancji wchodzących w skład Animal Test, wpływa korzystnie na ukrwienie tkanek i pobudza wydzielanie soków trawiennych. Fabryka Siły Sklep


Bardzo istotny jest również kwas arachidonowy, który z jednej strony w charakterystyczny dla siebie sposób przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej, z drugiej strony ma pośredni wpływ na procesy anaboliczne w obrębie mięśni szkieletowych.

 

Animal Test można kupić w sklepach z odżywkami dla sportowców, jego cena wynosi około 270 zł za 21 saszetek, każda z nich zawiera jedną dzienną porcję produktu.