Produktów z serii Animal nie trzeba nikomu przedstawiać. Kultowa marka Universal Nutrition ma oddanych fanów na całym świecie. Popularność tych suplementów diety wynika przede wszystkim z ich skutecznego działania, Animal Rage pomaga po prostu wszystkim. I to natychmiastowo.

 

SPIS TREŚCI:

1. Animal Rage – zalety odżywki

2. Animal Rage – wsparcie twojego treningu

3. Animal Rage – składniki aktywne

4. Animal Rage – dawkowanie i cena

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Animal Rage – zalety odżywki

Animal Rage to odżywka wspierająca twoje treningi. Dzięki niej uda ci się osiągnąć efekty, o których nawet ci się nie śniło. Nie wierzysz? Spróbuj! Preparat Animal Rage na pewno cię nie zawiedzie. Do najważniejszych zalet odżywki można zaliczyć:


– przyspieszenie regeneracji mięśni – odżywka pomaga w szybkim przywróceniu mięśni do odpowiedniego stanu. Preparat sprawi, że nie będziesz czuł się wykończony nawet po wyczerpujących sesjach treningowych,

 

– polepszenie samopoczucia – przed wejściem na siłownię będziesz się czuł pełen energii, a twoja motywacja wzrośnie,

 

– zwiększenie koncentracji – pozwala skupić się na treningu i wykonaniu założonego planu treningowego,

 

– pobudzenie układu nerwowego – daje odpowiedni impuls do rozpoczęcia ćwiczeń,

 

– przygotowanie do wykonania ciężkich sesji treningowych – Animal Rage sprawi, że znacznie poprawi się twoja efektywność podczas treningu,

 

– szybszą adaptację do obciążeń siłowych.

 

Według opinii wielu ekspertów nie ma obecnie na rynku odżywki o lepszym działaniu niż Animal Rage. Jeśli zdecydujesz się na jej zakup, możesz mieć pewność, że przyniesie wymierne efekty. Już po spożyciu pierwszej porcji poczujesz większą energię.

 

2. Animal Rage – wsparcie twojego treningu

Animal Rage nie jest zwykłą przedtreningówką. To odżywka zapewniająca energię, która nie opuści cię przez cały trening. Witaminy z grupy B obecne w składzie suplementu korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg procesów energetycznych w organizmie.

 

Focus & Intensity Complex i Quick Energy Complex zapewniają pobudzenie układu nerwowego. Endurance & Performance Complex wspiera wszystkie zastosowane w preparacie składniki. Działa jak katalizator – dzięki niemu Animal Rage jest tak skuteczny. Składniki aktywne wchodzące w skład kompleksu przyczyniają się do zmniejszenia ilości kwasu mlekowego, mogą również posłużyć do syntezy tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne i odpowiada za tzw. efekt pompy mięśniowej. Sustained Energy Complex zapewnia maksymalny trening – więcej już po prostu nie da się wycisnąć! Fabryka Siły Sklep

 

3. Animal Rage – składniki aktywne

W Animal Rage znajdziesz m.in. takie składniki jak:

– L-tyrozyna – dzięki której możliwa jest właściwa synteza neuroprzekaźników,

– winian choliny – prekursor acetylocholiny,

– ekstrakt cytryńca chińskiego – silny adaptogen,

– kofeina – pobudza organizm,

– korzeń żeń-szenia – dodaje energii,

– glukoronalakton – eliminuje toksyny,

– różeniec górski – adaptogen,

– jabłczan cytruliny – bierze udział w syntezie tlenku azotu.

 

Nie sposób nie wspomnieć też o tak ważnym składniku jak beta-alanina. To właśnie ta substancja wpływa na zwiększenie wytrzymałości poprzez regulowanie pH komórkowego.

 

4. Animal Rage – dawkowanie i cena

W dni treningowe suplement powinien być spożywany przed rozpoczęciem aktywności. Według zaleceń producenta należy przyjąć 1–2 porcje. W dni przeznaczone na odpoczynek nie należy spożywać odżywki. Nie wolno również samodzielnie modyfikować dawkowania ustalonego przez producenta.

 

Produkt Animal Rage można kupić zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży odżywek, jak i w sklepach internetowych. Cena waha się w granicach 110–130 zł.