Ćwiczenia idą w parze ze zgrabną sylwetką, dobrym samopoczuciem i zdrowiem. To, czy podejmujemy je po to, by zwalczyć zbędne kilogramy, czy są one dla nas odskocznią od trudów codziennego życia, nie jest ważne. Każdy, kto podjął się wykonania jakichś ćwiczeń, dobrze wie, że tak samo trudzi się i poci laik i osoba, która już lata pracuje nad swoim wyglądem. Oczywiście każdy powinien dobrać sobie taki zestaw ćwiczeń, który dopasowany będzie do jego ogólnej formy. 

 

SPIS TREŚCI:

1. Ćwiczenia muszą być dostosowane do możliwości

2. Efekty muszą cieszyć

3. Stare zdjęcia w ramach motywacji

 

 

1. Ćwiczenia muszą być dostosowane do możliwości

Dostosuj ćwiczenia do swoich możliwości. Nie patrz na innych, patrz na siebie. To, że twoi koledzy wykonują trudniejsze i bardziej wyszukane ćwiczenia niż ty, nie oznacza, że nie zaczynali od czegoś prostszego, wymagającego mniejszego wysiłku i zaangażowania. Pamiętaj – małymi krokami osiągniesz wielki cel.

 

2. Efekty muszą cieszyć

Ciesz się z każdego osiągniętego efektu, nawet tego najmniejszego. Zauważyłeś spadek wagi o 0,5 kg? To wspaniale! Przecież to wielki sukces! Nie narzekaj, że to mało – ciesz się. Dzięki swojemu wysiłkowi zyskujesz zgrabną, wysportowaną sylwetkę. Możesz już pomału żegnać się z fałdkami tłuszczu na brzuchu i udach – teraz to ty stawiasz warunki swojemu ciału.

 

3. Stare zdjęcia w ramach motywacji Fabryka Siły Sklep

Jeśli ćwiczysz już przez dłuższy czas, ale właśnie teraz zabrakło ci do tego energii i zapału, poszukaj starych zdjęć. Porównaj i sam wyciągnij wnioski. Czy nic się nie zmieniło? Czy nie było warto? Czy naprawdę chcesz się poddać? Odpowiedź już znasz. Zatem odejdź od komputera i rozpocznij trening!