Dalsza część artykułu, w którym znajdują się kolejne powody, dla których warto iść na siłownię i zadbać o swoje ciało. Wbrew pozorom sukces sportowy to coś więcej niż tylko kolejny osiągnięty cel. To sukces, który z powodzeniem przekłada się na pozostałe sfery życia.

 

SPIS TREŚCI:
1. Poprawa menu
2. Wzrasta pewność siebie
3. Sukces w sporcie przekładamy na pozostałe dziedziny życia
4. Pasja – to nas nakręca
5. Poznanie nowych osób
6. Rozwój – poznaj swoje granice i je przekraczaj

 

 

1. Poprawa menu

Już na starcie warto pamiętać o tym, że zdrowe odżywianie jest nawet ważniejsze niż sam trening. Jest to fundament wysportowanej sylwetki, zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Należy więc odrzucić wszystko to, co do tej pory było zbędne w codziennym menu.

 

2. Wzrasta pewność siebie

Ciało się zmienia. Dostrzega to każdy – my sami oraz osoby z naszego najbliższego otoczenia. Niektórzy w ogóle nas nie poznają. Z kogoś, komu nigdy nic nie wychodziło, ćwiczący staje się nagle kimś, kogo inni pytają o radę i nie kryją przy tym swojego podziwu. Pojawią się również głosy szyderstwa, zazdrości, ale nie należy zwracać na nie uwagi. Sukces przyciąga zwolenników, ale rodzi też wielu wrogów.

 

3. Sukces w sporcie przekładamy na pozostałe dziedziny życia Fabryka Siły Sklep

Sukces w pracy nad ciałem wywraca życie do góry nogami! Osoba ćwicząca wychodzi z kąta, staje się bardziej pewna siebie i zamiast jedynie mówić o planach, w ciszy pracuje na swoje sukcesy. Przekłada się to także na życie zawodowe – w pracy zaczniemy osiągać lepsze wyniki; życie towarzyskie – ułoży się dotychczasowe życie partnerskie, lub jeśli jesteśmy singlami, grafik randek zacznie pękać w szwach, i w końcu staniemy się kimś, kim zawsze chcieliśmy być.

 

4. Pasja – to nas nakręca

Pasja jest ważna w życiu każdego człowieka. Pozwala się wyciszyć, spędzić miło czas, a także jest swoistą odskocznią od problemów dnia codziennego. Jeśli do tej pory nie odkryliśmy swojego hobby, to z pewnością warto iść na siłownię!

 

5. Poznanie nowych osób

Podczas wypadów towarzyskich czy samych treningów mamy okazję poznać wiele nowych osób, które mogą mieć pozytywny wpływ na nasze życie. Sieć kontaktów powiększa się, my jesteśmy szanowani i respektowani przez innych. Nasza pozycja społeczna staje się na tyle mocna, że w razie problemów z pracą bez zastanowienia będziemy mogli zgłosić się do paru osób, które pomogą w szukaniu nowej, niekiedy o wiele lepszej posady!

 

6. Rozwój – poznaj swoje granice i je przekraczaj

Dzięki treningowi możliwe jest poznawanie siebie, dotychczasowe granice fizyczne i psychiczne rozszerzają się. Bardzo ważne jest, by nie tkwić w miejscu, lecz poprzez ciągły rozwój walczyć ze swoimi słabościami, złymi nawykami czy uprzedzeniami niczym z ciężarem na siłowni!

 

W taki oto sposób z osoby niepozornej możesz stać się nową lepszą wersją samego siebie, która zacznie przyciągać do siebie tłumy!