Dalsza część artykułu, w który znajdują się kolejne powody, dla których warto iść na siłownię i zadbać o swoje ciało. Wbrew pozorom sukces sportowy to coś więcej niż tylko kolejny osiągnięty cel. To sukces, który z powodzeniem przekłada się na pozostałe sfery życia.


SPIS TREŚCI:
1. Poprawa swojego menu
2. Wzrasta pewność siebie
3. Sukces w sporcie przekładamy na pozostałe dziedziny życia
4. Pasja, to nas nakręca
5. Poznanie nowych osób
6. Rozwój – poznaj swoje granice i je przekraczaj

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc1. Poprawa swojego menu

Już na starcie warto pamiętać o tym, że zdrowe odżywianie jest nawet ważniejsze niż sam trening. Jest to fundament wysportowanej sylwetki, zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Należy więc odrzucić w kąt wszystko to, co do tej pory zbędnie znajdowało się w codziennym menu.


2. Wzrasta pewność siebie

Ciało się zmienia. Dostrzega to każdy - my sami oraz osoby z najbliższego otoczenia. Niektórzy nas w ogóle nie poznają. Z kogoś, komu nigdy nic nie wychodziło, osoba ćwicząca staje się nagle kimś, kogo inni zaczynają się radzić i nie kryją swojego podziwu. Pojawią się również głosy szyderstwa, zazdrości oraz przejawy ludzkiej głupoty, aczkolwiek nie należy zwracać na nie uwagi. Sukces bowiem przyciąga zwolenników, ale też rodzi wielu wrogów.


3. Sukces w sporcie przekładamy na pozostałe dziedziny życia

Sukces w pracy nad swoim ciałem wywraca życie do góry nogami! Osoba ćwicząca wychodzi z kąta, staje się bardziej pewna siebie i zamiast jedynie mówić o planach, w ciszy działa na swoje sukcesy. Odbije się to na życiu zawodowym – zacznie się w pracy osiągać lepsze wyniki, towarzyskim – ułoży się dotychczasowe życie partnerskie bądź, jeśli jest się singlami, grafik randek zacznie pękać w szwach, a także prywatnym – w końcu stanie się kimś, kim zawsze chciało się być.


4. Pasja, to nas nakręca

Pasja jest ważna w życiu każdego człowieka. Pozwala ona się wyciszyć, spędzić miło czas, a także jest swoistą odskocznią od problemów dnia codziennego. Jeśli do tej pory nie odkryło się swojego hobby, to z pewnością warto iść na siłownię!


5. Poznanie nowych osób

Podczas wypadów towarzyskich czy samych treningów ma się okazję poznać wiele nowych osób, które mogą mieć pozytywny wpływ na nasze życie. Sieć kontaktów powiększa się, my sami jesteśmy szanowani i respektowani przez innych. Nasza pozycja społeczna staje się na tyle mocna, że w razie problemów z pracą bez zastanowienia będziemy mogli zgłosić się do paru osób, które pomogą w szukaniu nowej, niekiedy o wiele lepszej posady!


6. Rozwój – poznaj swoje granice i je przekraczaj

Dzięki treningowi możliwe jest poznawanie siebie, dotychczasowe granice fizyczne i psychiczne rozszerzają się. Bardzo ważne jest to, że nie tkwi się w miejscu, tylko poprzez ciągły rozwój krok za krokiem walczy się ze swoimi słabościami, złymi nawykami czy uprzedzeniami niczym z ciężarem na siłowni!


W taki oto sposób z osoby niepozornej i każdemu obojętnej można stać się nową lepszą wersją samego siebie, która zacznie przyciągać do siebie tłumy!