Męskie owłosienie ma swój urok. Jednak nie należy przekraczać granic dobrego smaku. Nadmierne owłosienie u mężczyzn nie jest mile widziane. Są miejsca, z których należy bezzwłocznie usunąć długie i brzydko wyglądające włosy. Wszystko, czego nie dowiesz się od żadnej kobiety na ten temat, znajduje się w poniższym artykule.

 

SPIS TREŚCI:
1. Te miejsca powinieneś depilować
2. Dbający o siebie facet usunie też…
3. Nie tykaj tych miejsc pod żadnym pozorem!

 

 

1. Te miejsca powinieneś depilować

Na pierwszy ogień idą miejsca, które każdy facet powinien mieć w należytym porządku.

 

Karygodne zachowanie to niedepilowanie nosa oraz uszu. Są to miejsca, które rzucają się każdemu w oczy, dlatego też powinno się zadbać o to, aby nie wyłaniało się z nich zbędne owłosienie. Takie rzeczy działają odpychająco na pozostałe osoby.

 

Kolejne partie, o które należy zadbać dla siebie samego, to owłosienie na plecach i na karku. Jeśli te rejony ciała są nadmiernie owłosione, koniecznie będzie usunięcie nagromadzonych na nich włosów. W kwestii karku pomoże fryzjer, z kolei jeśli chcesz mieć ładnie wydepilowane plecy, możesz o to poprosić swoją partnerkę bądź dobrą koleżankę.

 

Zadbany facet nie dopuści również do tego, aby mieć bujne owłosienie łonowe. Owłosienie łonowe u mężczyzn to punkt obowiązkowy na liście miejsc do depilacji! Faktem jest, iż często panowie wymagają depilacji miejsc intymnych od kobiet, a sami o to nie dbają. Czas to zmienić. Najpierw należy zacząć wymagać od siebie, a dopiero później od swojej partnerki.

 

2. Dbający o siebie facet usunie też...

Jeśli obserwujesz obecne kanony męskiego piękna, świetnie zdajesz sobie sprawę, że na poprzednim punkcie twoja praca nad sobą się nie skończy.

 

Jeśli chcesz być w 100% samcem alfa, można zdecydować się na całkowite usunięcie (wskazane) bądź przycięcie następujących miejsc:
– owłosienie pod pachami;
– owłosienie na klatce piersiowej;
– owłosienie na pośladkach. Fabryka Siły Sklep

 

Prawdą jest, iż wystające spod pach włosy, wylewający się zza kołnierzyka koszulki bujny gąszcz kruczoczarnych przyjaciół czy obrośnięte pośladki nie są afrodyzjakami dla płci pięknej. Wśród wielu kobiet włosy we wspomnianych miejscach budzą wstręt i obrzydzenie. Jeśli nie dla siebie, warto zrobić to dla swojej partnerki.

 

3. Nie tykaj tych miejsc pod żadnym pozorem

Metroseksualny mężczyzna jest teraz w modzie, nie oznacza to jednak, że konieczne jest dbanie o siebie w przesadny sposób. Warto pamiętać o tym, że atrakcyjny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Kierując się tą maksymą w życiu, z pewnością napotka się na swoje drodze wiele przyjemnych sytuacji!

 

Nie należy golić jednak pod żadnym pozorem owłosienia z nóg oraz rąk. Zdaniem kobiet, takie owłosienie dodaje mężczyźnie uroku. Podobnie twierdzą nasze koleżanki z redakcji.

 

Golenie rąk i nóg usprawiedliwione jest tylko w przypadku osób, które są sportowcami i biorą przykładowo udział w zawodach kulturystycznych. W tym przypadku depilacja całego ciała jest nawet wskazana.