Każdy z nas myśli, że jest prawdziwym mężczyzną z krwi i kości i panny powinny piszczeć na jego widok, ale czy faktycznie tak jest? Sprawdź, jeśli masz odwagę, ile cech samca alfa posiadasz.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jest pewny siebie
2. Kieruje własnym życiem
3. Szanuje kobiety
4. Dba o siebie
5. Panuje nad własnymi emocjami
6. Pamięta o innych
7. Nieustannie się rozwija

 

 

1. Jest pewny siebie

Prawdziwy facet zna swoją wartość i nie szuka jej potwierdzenia u innych osób. Zdaje sobie sprawę z tego, na co w danej chwili go stać,

i za wszelką cenę dąży do tego, aby pogłębiać swoje zainteresowania

i rozwijać talenty, które bez ciężkiej pracy są bezwartościowe.

 

Nie zawaha się postawić kolesiowi, który zaczepia jego dziewczynę, nie zawaha się zwrócić swojej kobiecie uwagi, gdy przesadza, oraz ma odwagę otwarcie wyrażać swoje zdanie i poglądy, nawet jeśli nie spotkają się

z aprobatą osób w jego otoczeniu.

 

2. Kieruje własnym życiem

Koleś z klasą nie pozwoli sobie na to, aby inne osoby obierały za niego kierunek, którym ma podążyć w swoim życiu. Od początku do końca wie, jakie wartości wyznaje, na czym mu zależy i co sprawia, że jest szczęśliwy. Nie boi się ciężkiej pracy i podczas kiedy inni zaledwie marzą, on daje

z siebie wszystko, aby zrealizować swój własny sen.

  Fabryka Siły Sklep

3. Szanuje kobiety

Zgodnie z maksymą „Kobieta cię urodziła, nie masz więc prawa żadnej obrazić” do przedstawicielek płci pięknej podchodzi z należytym szacunkiem oraz wyrozumiałością. Przy okazji nie jest kolejnym kolesiem, który wpadnie w pułapkę przyjaciela, jasno wytycza granice.

 

Nie ceni sobie tylko uroku zewnętrznego płci pięknej, ale również sposób bycia, maniery oraz inteligencję.

 

4. Dba o siebie

Prawdziwy mężczyzna nie może pozwolić sobie na to, aby wyjść z domu

w złej kondycji. Dba o swoją twarz, starannie przycina zarost, depiluje wskazane miejsca, a jego odzież zawsze jest w nienagannym stanie. Ponadto zwraca uwagę na detale, takie jak zegarek czy bransoletka.

 

Ktoś, kto pragnie być określany mianem mężczyzny, świetnie zdaje sobie sprawę z tego, iż atrakcyjna aparycja to nie tylko odzież i odpowiednia fryzura. Dlatego stara się dbać o to, co je oraz regularnie uczęszcza na siłownię.

 

5. Panuje nad własnymi emocjami

Samiec alfa potrafi panować nad emocjami i obrócić je na swoją korzyść. Sukces na tej płaszczyźnie osiąga poprzez rozpoznanie emocji

i umiejętne określenie źródła jej powstania. Następnie neutralizuje ją równie szybko jak powstała.

 

Zapewnia mu to szacunek wśród innych osób, a także świadczy

o ponadprzeciętnej inteligencji emocjonalnej.

 

6. Pamięta o innych

Zwykła troska o dobro swoich najbliższych, a także stawianie na przyjaźń

z zaufanymi osobami wyróżnia samca alfa od zwykłego zjadacza chleba. Ponadto potrafi on brylować w towarzystwie i zjednywać sobie innych. Za wszystkie przysługi odpłaca czymś od siebie. Krótko mówiąc, osobom obcym daje tyle samo, ile od nich dostaje.

 

7. Nieustannie się rozwija

Facet, który chce realizować swoje cele w życiu, nieustannie się rozwija. Dąży do tego, by poszerzać swoją wiedzę, rozszerzać wpływy swojej firmy, co zapewni mu większy dochód, oraz pamięta o rozwoju ciała i ducha.

Nawet w nawale pracy znajdzie czas na dobrą, rozwijającą lekturę.