Jesteś świeżo po rozstaniu? Pragniesz spotkać się byłą dziewczyną i powiedzieć jej, jak mocno tęsknisz i że nie możesz o niej zapomnieć? Zastanawiasz się, jak ją odzyskać? Szukasz sposobu na powrót do niej, choć zdajesz sobie sprawę, że jest to trudne? Za dużo złego było w waszym związku, a mimo to nie dopuszczasz do siebie myśli, że to nie była miłość i że między wami jest już wszystko skończone? Tęsknota za ukochanym człowiekiem bardzo boli.

 

SPIS TREŚCI:
1. Tęsknota – czym jest?
2. Samotność to twój wróg
3. Tęsknota za byłą? Idź na siłownię!
4. Znajdź sobie hobby!
5. Zmień coś w życiu!

6. Wyrzuć wszystkie wspólne rzeczy!
7. Usuń jej numer z telefonu!
8. Przestań obserwować ją w social mediach!
9. Na starą miłość najlepsza jest nowa miłość
10. Koniec idealizowania byłej – to nie była miłość

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Tęsknota – czym jest?
Tęsknota za dziewczyną to ciężkie przeżycie dla każdego faceta. Faktycznie, nie jest łatwo sobie poradzić z brakiem ukochanej osoby. Niestety, takie już jest życie. Czasem nie wszystko układa się po naszej myśli, a drogi niektórych osób przecinają się jedynie na chwilę. Z takich sytuacji trzeba jak najszybciej się otrząsnąć, by iść dalej przed siebie. Niezbędne jest także wyciągnięcie odpowiednich wniosków. W końcu warto zbierać nowe doświadczenia.

 

Tęsknota za ukochaną jest jak zerwanie z nałogiem. Mózg zakochanego chłopaka zachowuje się podobnie, jak mózg osoby rzucającej palenie, odstawiającej narkotyki lub kończącej picie alkoholu. „Nałogiem” jest oczywiście była dziewczyna, której brak powoduje to przykre uczucie.

 

Łatwo więc można dojść do wniosku, że tęsknota to uczucie braku kogoś lub czegoś w swoim życiu. Często towarzyszy jej poczucie bezsilności, wszechobecny niepokój i ogromny smutek. Ból psychiczny po rozstaniu może utrzymywać się bardzo długo. Osoby, które nie potrafią pogodzić się

z rozstaniem, mogą w skrajnych przypadkach popaść w depresję. Wiesz już, czym jest tęsknota za ukochaną osobą. Warto więc dowiedzieć się również, jak przestać tęsknić za byłą dziewczyną.

 

2. Samotność to twój wróg
Kolejne dni i noce upływają w samotności. Tęsknota za związkiem jest tak silna, że nie masz ochoty z nikim się spotkać. Nie odpowiadasz na SMS znajomych oraz nie odbierasz od nich telefonów. Tylko wiersze o nieszczęśliwej miłości i portret ukochanej umilają twój czas. Może jeszcze nie wszystko stracone? Może ten związek uda się naprawić? Niestety, nie tędy droga! Ta prowadzi wyłącznie do depresji!

 

Facet ze złamanym sercem potrzebuje przede wszystkim czasu. Nie oznacza to jednak, że spędzanie go w czterech ścianach i wpatrywanie się w telewizor jest najlepszym rozwiązaniem. Warto odświeżyć stare kontakty. Warto odezwać się do znajomych i wyjść razem na miasto. Wspólne piwo z kolegami pomoże nie tylko odstresować się, ale udowodni, że życie biegnie dalej.

  Fabryka Siły Sklep

Poza tym, należy pamiętać o jednej, ważnej kwestii – dziewczyna odejdzie,

a kumple zostaną. Niestety, takie jest życie. Prawdziwy przyjaciel zawsze będzie, i na dobre, i na złe.

 

3. Tęsknota za byłą? Idź na siłownię!
Spójrz w lustro. Czy wyglądasz męsko? Czy na pewno twój brzuszek piwny jest taki, jak do tej pory myślałeś? Patrzysz na swoje odbicie i widzisz faceta, który jest w stanie podbijać świat? A może kogoś, kto umiejętnie stara się dowartościować własne ego? Czas najwyższy coś z tym zrobić. Znów jesteś kawalerem. Zadbaj więc o to, aby przyszła dziewczyna miała na czym zawiesić oko!

 

Trening na siłowni nie tylko pomoże nabrać masy mięśniowej, ale i spalić zbędne kilogramy. To znakomity przepis na zdrowie, jak również świetna metoda na to, aby wyrzucić z siebie wszystkie negatywne emocje towarzyszące rozstaniu. Tęsknota może być naprawdę silna, ale skutecznym sposobem na walkę z nią mogą okazać się regularne treningi.

 

4. Znajdź sobie hobby!
„Moja ex jest już tylko wspomnieniem" – z takim nastawieniem powinieneś rozpoczynać każdy kolejny dzień. Im więcej tych dni upłynie, tym szybciej sam przekonasz się, że zaczynasz zapominać o swojej byłej. Nie myśl o tym, aby wrócić. Nie zastanawiaj się, czy nadal potrafi być o ciebie zazdrosna. Pamiętaj, że wasza pierwsza randka ma już tylko znaczenie sentymentalne. Zamiast popadać w tęsknotę, znajdź sobie hobby.

 

Hobby pomoże wyrwać się ze „szponów” tęsknoty. Kiedy myślisz, że już nie ma nadziei, zacznij robić coś, co sprawia ci przyjemność. Zacznij zbierać znaczki. Zapisz się na sztuki walki. Pamiętaj o tym, że twoja pasja ma sprawiać ci nie tylko przyjemność, ale również wspomagać twój rozwój.

 

5. Zmień coś w życiu!
Ludzie boją się zmian, ale to właśnie one pomagają im iść do przodu. Pokonanie tęsknoty jest możliwe. Trzeba tylko tego chcieć. Po wieloletnim związku bez obaw można wyjść raz w tygodniu na piwo, znaleźć czas na siłownię i w pełni oddać się swojej pasji. Można też pomyśleć o czym innym.

 

Wyrzeźbiona sylwetka wymaga zakupu nowych ubrań. Z kolei szare ściany trzeba wreszcie odmalować. Stare auto z pewnością wymaga naprawy. Czy jest to dobry czas na to, aby zainwestować w to od dawna odkładane pieniądze? Dokładnie tak!

 

Sposobów na zmianę swojego życia są tysiące. Trzeba tylko znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wtedy życie będzie bardziej komfortowe i odzyska sens.

 

6. Wyrzuć wszystkie wspólne rzeczy!
Z pewnością masz coś w mieszkaniu, co bez przerwy przypomina ci o twojej byłej. Tęsknota za ukochaną osobą jest także potęgowana przez wszystkie rzeczy, które się z nią kojarzą. Warto więc się ich jak najszybciej pozbyć, wyrzucając wszystko do kosza. Można też wybrać mniej radykalny sposób

i wspólne pamiątki spakować w karton, który później wyląduje na strychu. Mimo że dość brutalne, to jednak pierwsze rozwiązanie wydaje się o wiele lepsze niż drugie. 

 

Czego się pozbyć? Przede wszystkim należy pozbyć się wspólnych zdjęć, sweterka, który kupiła ukochana, jej pluszowego misia, którego zapomniała zabrać. Pluszaka warto jednak odesłać do właścicielki. Trzeba do końca zachować się jak prawdziwy mężczyzna. W końcu to jej ulubiona maskotka jeszcze z czasów dzieciństwa.

 

Oczywiście nie wszystkiego można się pozbyć. Tym czymś są wspomnienia. Z nimi jednak można nauczyć się żyć. Na ich podstawie warto wyciągnąć odpowiednie wnioski. Tęsknota za byłą dziewczyną to coś, co zawsze mija.

 

7. Usuń jej numer z telefonu!
Warto także zaglądnąć do swojego telefonu. Jak łatwo się domyślić, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest skasowanie numeru byłej. W końcu tęsknota może podsyłać różne, zwykle niezbyt dobre pomysły. Skasowanie kontaktu jest konieczne, aby w przypływie nagłej słabości nie wysyłać miłosnych SMS’ów i nie dzwonić, błagając o powrót. Trzeba mieć godność. Takie zachowania po prostu facetowi nie przystoją.

 

Poza numerem warto również pozbyć się wszystkich wspólnych zdjęć i filmików znajdujących się w pamięci aparatu telefonicznego. Podobny los powinny podzielić wszystkie aplikacje mobilne, z których wspólnie korzystaliście, używając zarówno telefonu komórkowego, jak i tabletu.

 

8. Przestań obserwować ją w social mediach!
Czas na komputer. W nim również należy odnaleźć wszystkie wspólne zdjęcia, przenieść do kosza i raz na zawsze skasować je z dysku. Wciąż jednak pozostaje jeszcze jedna droga do tego, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się u byłej dziewczyny. Mowa o social mediach.

 

Wszystkie portale społecznościowe jak Facebook, Twitter czy Instagram dają możliwość podglądania tego, co wydarzyło się u twojej ex. Usunięcie jej ze znajomych będzie oznaczać słabość. To nie przystoi prawdziwemu mężczyźnie. Lepszym rozwiązaniem będzie odznaczenie jej z osób, które chce się obserwować.

 

9. Na starą miłość najlepsza jest nowa miłość
Jeśli jesteś świeżo po rozstaniu i nadal boli cię to, że zostałeś sam, prawdopodobnie ta metoda wyda ci się niedorzeczna. Nie ma przecież sensu idealizować byłej dziewczyny. Twoja ex to przeszłość! Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Nie ma po co wracać do byłej, dlatego lepiej jest skupić się na własnym życiu i zadbać o własne szczęście.

 

Zdaniem wielu osób, najlepszym sposobem na starą miłość jest nowa miłość. Nie należy jednak brać tego do siebie zbyt dosłownie. Wejście w nową relację w momencie, gdy nadal idealizuje się byłą partnerkę, nie jest dobrym rozwiązaniem. Mimo to, warto pamiętać, że nowa dziewczyna pomoże skutecznie zapomnieć o poprzedniej. Na świecie jest tyle pięknych, inteligentnych, zaradnych, opiekuńczych i do tego samotnych kobiet, które tylko czekają na to, abyś je poznał.

 

Poznawanie nowych kobiet, budowanie pewności siebie, łapanie na nowo dystansu do wielu spraw i zwiększanie swoich umiejętności pomogą zapomnieć o ex.

 

Warto skontaktować się ze swoim ulubionym przyjacielem. Z pewnością jest osobą, która pomoże skutecznie zapomnieć o drugiej połówce. Może ma wśród swoich znajomych samotną koleżankę. Może to właśnie ta, która cię

w sobie rozkocha? Chwytaj za telefon. Czas działać!

 

10. Koniec idealizowania byłej – to nie była miłość
Mówiąc o swojej byłej, zwykle mówisz w samych superlatywach? Jest to naturalne zachowanie dla osoby, która traci kontakt z ukochaną osobą. Trzeba jednak coś zrobić, żeby tego zaniechać. Trzeba zdać sobie sprawę

z tego, że takie zachowanie tylko potęguje tęsknotę.

 

Związek idealny? Każda relacja dwojga ludzi ma swoje plusy i minusy.

W każdej relacji pojawiają się mniejsze lub większe spory. Trzeba jednak pamiętać, że ktoś taki jak osoba idealna nie istnieje. Po rozstaniu ludzki mózg idealizuje drugą połówkę. Jest to pułapka, w którą wpada wiele osób, pragnąc za wszelką siłę odzyskać utraconą miłość.

 

Nie jest to z pewnością łatwe zadanie, ale należy zdać sobie sprawę z tego, że koniec związku to w wielu przypadkach definitywny koniec jakiejkolwiek znajomości. Wystarczy sięgnąć pamięcią, aby sobie przypomnieć wszystkie rzeczy, które w minionej relacji nie były takie, jakie być powinny. Warto przypomnieć sobie wszystkie cechy oraz zachowania byłej, których się nie lubiło. To może skutecznie pozbyć się tęsknoty za byłą partnerką.