Wielu mężczyzn uważa, że przyznanie się do błędu przed swoją kobietą to pierwszy krok w stronę powszechnej dziś niemęskości. Lepiej jest lawirować, unikać odpowiedzialności za swoje czyny i słowa, a najlepiej zamieść problem pod dywan i udawać, że nic tak naprawdę się nie stało. A czy męską cechą można nazwać ucieczkę od problemu i brak odwagi do przyznania racji partnerce?

 

SPIS TREŚCI:
1. Prawdziwy mężczyzna jest odważny
2. Należy brać odpowiedzialność za swoje działanie
3. Naucz się tego, że nie tylko ty możesz mieć rację

 

 

1. Prawdziwy mężczyzna jest odważny

To, że ktoś urodził się mężczyzną, jeszcze nic nie oznacza. Chcąc nim być, należy w codziennym życiu wykazywać się odwagą, która jest zarezerwowana dla prawdziwych samców alfa.

 

W związku z tym, prawdziwy mężczyzna nie powinien przejawiać prób unikania konfrontacji z innymi. Zwłaszcza konfrontacji słownej ze swoją partnerką. Należy wysłuchać tego, co ma ona do powiedzenia, a następnie przyjąć to na klatę i posypać głowę popiołem, jeśli naprawdę ma rację. Nie można iść w zaparte, wiedząc, iż nie ma się racji. Takie zachowanie nie przystoi dorosłemu facetowi.

 

Należy pamiętać, iż każdemu zdarzają się błędy i słabsze dni. Unikanie przedyskutowania istotnych kwestii do niczego nie prowadzi. Kiedy zaczyna się dziać coś złego, należy zdecydowanie działać. Pozwoli to uniknąć pogłębienia konfliktu. Pokaże także partnerce, że ma do czynienia z kimś,

o kim może powiedzieć „prawdziwy, kochający mężczyzna".

 

2. Należy brać odpowiedzialność za swoje działanie

Ludzie są impulsywni, często robią bądź mówią coś, czego potem żałują. Wprawdzie prawdziwy mężczyzna powinien kontrolować swoje postępowanie, niemniej jednak nawet jemu mogą zdarzyć się wpadki.

 

Co zrobić wówczas, gdy na przykład nie wróciło się do domu na czas po całonocnej imprezie z kumplami lub gdy spóźniło się na wspólny obiad przez to, że zagadało się w drodze ze starym znajomym? Fabryka Siły Sklep

 

Ktoś, kto pragnie być nazywany ideałem kobiet, bierze w takiej sytuacji odpowiedzialność za swoje czyny. Jest w stanie przyznać się do błędu

i przede wszystkim przeprosić swoją partnerkę za złe zachowanie

i nieokazanie jej należytego szacunku.

 

W takim przypadku należy również zachować się jak na faceta przystało
i wynagrodzić swój występek z pewnym oznajmieniem tego, iż taka sytuacja miała miejsce ostatni raz.

 

Należy umieć brać odpowiedzialność za swoje czyny. W końcu ten, kto uwodzi kobietę, zaczyna być z nią w związku, nigdy nie pozwoli sobie na złe zachowania wobec niej.

 

3. Naucz się tego, że nie tylko ty możesz mieć rację

Prawdziwy mężczyzna musi umieć nie tylko uwodzić, ale również porozumiewać się z kobietami. W związku z tym należy dojść do bardzo ważnego stwierdzenia, które głosi, iż każdy może się mylić, i nie ma co iść

w zaparte, starając się za wszelką cenę postawić po raz kolejny swoją kobietę w sytuacji, w której to ona nie ma racji. Prawdziwy facet tak się nie zachowuje.

 

Ma on świadomość swojej omylności i potrafi słuchać kobiet. Wyciąga wnioski ze swojego postępowania oraz błędów innych. Bierze pod uwagę zdanie innych, jeśli ma ono dla niego jakąkolwiek wartość. Takie postępowanie pozwoli stać się kimś więcej niż tylko przeciętnym zjadaczem chleba. W końcu prawdziwy mężczyzna to dziś rzadkość.