Czasy, w których od kobiety wymagano jedynie, aby gotowała i zajmowała się dziećmi, minęły bezpowrotnie. I całe szczęście! Razem z tym zmienił się również kanon kobiecego piękna. Dziś jednak nie o urodzie, ale o charakterze. Oczywiście każdy ma swój ideał, niemniej jednak warto zapoznać się z poniższymi cechami.

 

SPIS TREŚCI:
1. Wyrozumiałość to podstawa
2. Jest cierpliwa
3. Potrafi pozytywnie na ciebie wpłynąć
4. Nie zrzędzi, czyli jest konkretna
5. Jest pewna siebie
6. Jest kobietą niezależną
7. Ma pasję i się w niej realizuje

 

 

1. Wyrozumiałość to podstawa

Idealna kobieta powinna być wyrozumiała dla swojego partnera. W końcu nie chodzi o to, aby drugą osobę ustawić pod swoje dyktando, tylko zaakceptować nie same plusy, ale również i minusy jej osobowości. Poza tym wyrozumiałość to cecha scalająca związek i pomagająca partnerom wytrwać u swojego boku.

 

Kto chciałby awantury, dlatego że po raz kolejny wyszedł z kumplami

na męską imprezę czy nie poszedł na obiad do jej mamy?

 

2. Jest cierpliwa

Mężczyźni często mają w zwyczaju odkładanie drobnych prac domowych na później. Nie od razu biorą się za przepychanie zlewu i czasem zapominają wynieść śmieci. Małe spóźnienie na umówione spotkanie nie powinno być powodem do karczemnej awantury. Zwłaszcza jeśli jest to spóźnienie do 10 minut, a winę ponoszą korki na mieście. Takie sytuacje się zdarzają.

 

Dlatego idealna partnerka powinna wykazać się wobec nas cierpliwością. Dzięki temu uniknie się dużej ilości zbędnych i nic nie wnoszących wymian zdań. Fabryka Siły Sklep

 

3. Potrafi pozytywnie na ciebie wpłynąć

W pracy cię denerwują, znów spóźniłeś się na autobus, a twoja ukochana wiesza na tobie psy za to, że nie jesteś w dobrym nastroju. Stop! To nie jest kobieta dla ciebie! Idealna partnerka potrafi wyczuć twój nastrój i tak się o ciebie zatroszczyć, by złe myśli prysnęły niczym bańka mydlana!

 

4. Nie zrzędzi, czyli jest konkretna

Po raz kolejny słyszysz, że ona nie wie, co ma na siebie włożyć, nie wie

co dalej robić, czym się w życiu zająć na poważnie. Pyta, czy ci się podoba,

a kiedy odpowiadasz twierdząco, ona tylko kręci nosem mówiąc, że jest za gruba!

 

Kobieta powinna, podobnie jak facet, wiedzieć, czego chce w życiu, stawiać sobie cele i je realizować. Jeśli nie podoba się jej własna figura, to niech nie szuka pocieszenia u innych, tylko pracuje na to, aby znaleźć akceptację przede wszystkim we własnych oczach.

 

5. Jest pewna siebie

Pewność siebie to podstawa. Oczywiście nikt nie oczekuje, że nasza partnerka będzie tak pewna siebie jak samiec alfa, niemniej jednak musi wiedzieć, na co ją stać i nie pozwolić np. współpracownikom wchodzić sobie na głowę. Poza tym, gdy problem ją przerasta, zawsze może opowiedzieć

o wszystkim swojemu facetowi.

 

6. Jest kobietą niezależną

Co dziś oznacza określenie kobieta niezależna? Potrafi zadbać o siebie

i swoje sprawy. Spełnia się zawodowo i nie wymaga, by to mężczyzna

ją utrzymywał. Poza tym potrafi bezproblemowo odnaleźć się w każdej sytuacji. Sama decyduje o swoim życiu.

 

7. Ma pasję i się w niej realizuje

Mówi się, że każdy facet powinien mieć pasję. Podobne założenie można wysnuć w przypadku kobiet. Pomoże to jej oderwać się od codziennych problemów, nawału obowiązków zawodowych oraz nabrać werwy do życia! Nieważne, co to jest. Ważne, by sprawiało jej radość i się w tym realizowała!