Randka w sieci? Lepiej wyłącz laptopa i pomyśl o swojej kobiecie. Zakładając, że pierwsza randka w ciemno jest już za tobą, a wasza relacja dalej idzie w dobrym kierunku – to warto zastanowić się, jak można zaskoczyć swoją partnerkę. Z pewnością jej uwadze nie umknie super randka, która będzie zaskakująca i pokaże partnerce, że jej partner jest nie tylko męski, ale ma również w sobie coś z romantyka. Flirt randka to gra, w której ty pociągasz za sznurki.

 

SPIS TREŚCI:

1. Idealna randka latem – wspólny spacer

2. Randka w kinie… prawie w kinie

3. Nocna randka wśród gwiazd

4. Spontaniczny wypad za miasto

 

 

1. Idealna randka latem – wspólny spacer

Ciepłe letnie wieczory aż zachęcają do tego, aby zabrać swoją ukochaną na spacer wśród gwiazd, szeleszczących liści drzew oraz blasku latarni. W końcu czasem warto wrócić do korzeni i przypomnieć sobie, jak z dziewczynami chodziło się na spacery – i choć lata mijają, to opcja ta jest nadal równie romantyczna. Rzecz jasna, najlepszym miejscem na wieczorne spotkanie będzie park.


Warto czasem zabrać drugą połówkę na taką randkę. Nie jest może ona szczególnie szalona, ale z pewnością dziewczyna doceni to, że facet się postarał, aby przynajmniej podczas wspólnego spaceru spędzić razem czas, porozmawiać o codzienności i po prostu cieszyć się sobą. Ona tylko czeka na to, aby głęboko spojrzeć jej w oczy i posmakować jej ust. Wykorzystaj okazję, kiedy tylko będzie taka możliwość.


Wspólne wpatrywanie się w gwiazdy, przytulanie oraz czułe słówka – nie ma dziewczyny, która oprze się takiej miłosnej mieszance.

 


2. Randka w kinie… prawie w kinie

Czy możliwa jest randka w kinie, ale tak nie do końca? Jasne, że tak! Wystarczy powiedzieć dziewczynie, że zaprasza się ją do kina na romantyczną komedię – w końcu dzięki takiemu pomysłowi upiecze się dwie pieczenie na jednym ogniu. Dziewczyna będzie szczęśliwa, że obejrzy ze swoim ukochanym romantyczny film, a facet nie zanudzi się dzięki temu, iż będzie to komedia.


Tak naprawdę nie należy mówić, które kino się wybrało. Cała zabawa polega na tym, aby ze swojego pokoju stworzyć minikino. Warto zaopatrzyć się w filmy, które lubi dziewczyna. Dobrym wyborem może być film pt. „Randka z gwiazdą”. Jeżeli nie zna się tytułów, to zawsze można poprosić o pomoc jej przyjaciółkę. Następnie należy przygotować dużo poduszek na łóżku, aby było wygodnie. Ostatni fragment układanki to zrobienie popcornu oraz zaopatrzenie się w dwie szklanki i coś do picia.


Jak widać można się bawić świetnie, nie wychodząc z domu. Dziewczyna będzie wniebowzięta, w końcu nie każdy mężczyzna jest w stanie wykazać się inwencją twórczą dla swojej ukochanej. Z pewnością ta niespodzianka odbije się głośnym echem wśród jej koleżanek. To jest dopiero szalona randka. Fabryka Siły Sklep


3. Nocna randka wśród gwiazd

Romantyczna kolacja wśród gwiazd – to wymarzona sceneria, która do znudzenia jest odgrywana w nudnych filmach dla pań. W sumie nie ma co się dziwić, prawdziwy mężczyzna powinien mieć w sobie coś z romantyka. Kobiety lubią czuć się adorowane i wyjątkowe, a to można zapewnić im dzięki dostarczaniu emocji, głównie tych pozytywnych.


Z pewnością kobieta była w życiu na wielu randkach. Należy więc zafundować jej coś niezwykłego – coś, czego nie zapomni do końca życia. Flirt randka może odbyć się przecież na balkonie wspólnego mieszkania. Wystarczy tylko odpowiednio wcześniej przygotować stolik, biały obrus, dwa krzesełka, komplet naczyń oraz sztućców i czekać, aż ukochana przekroczy próg drzwi wejściowych. Niezbędne będą również dwie świece, romantyczna muzyka grana przez stare radio oraz czerwone róże – na ciepłe przywitanie. Niech ona poczuje, że ten wieczór spędzi z prawdziwym księciem.


Niezbędny będzie dobry szampan – w końcu tak wspaniała randka wymaga odpowiedniej oprawy. Jedna uwaga – jeżeli jesteś złym kucharzem, to dobrym posunięciem może być zamówienie smacznego jedzenia z ulubionej restauracji.


4. Spontaniczny wypad za miasto

To może być wymarzona randka. Wyjazd za miasto na łono natury to wspaniałe rozwiązanie, aby odpocząć od miejskiego zgiełku, naładować baterie i poświęcić czas tylko sobie. Wszystko, co będzie potrzebne, na pewno znajduje się w domu!


Po pierwsze – niezbędny jest środek transportu, z pomocą którego można dostać się w wybrane miejsce. Logicznym i szybkim wyjściem wydaje się samochód, ale fit pary mogą zdecydować się na rowery. W końcu jazda na rowerze wyzwala dodatkowe endorfiny, więc wspaniały humor w czasie pikniku gwarantowany.

 

Po drugie – niezbędne jest przygotowanie dużego koca, koszyka na potrawy, dwóch talerzy, dwóch kubków, kompletu sztućców, ściereczki oraz czegoś do picia. Po trzecie – można ją poprosić o to, aby również przygotowała kanapki, oczywiście nie może wiedzieć, dlaczego ma to zrobić.


Następnie należy już jedynie wspólnie dostać się w wybrane miejsce i rozpocząć piknik. Tylko uwaga na mrówki i inne owady.