W ostatnich latach producenci odżywek cały czas pracują nad tym, by ich produkty stawały się coraz lepsze. Między innymi dlatego prowadzone są liczne badania dotyczące wpływu odżywek na organizm człowieka. Dzięki temu producenci są w stanie zagwarantować klientom białko wysokiej jakości. Wśród tych producentów znajduje się także firma Optimum Nutrition, która zajmuje się odżywkami już od ponad 30 lat. Wśród odżywek białkowych, jakie przygotowuje, na uwagę zasługuje Whey Gold Standard, który w ciągu kilku ostatnich lat zyskał sobie dużą popularność w naszym kraju.

 

SPIS TREŚCI:
1. Whey Gold Standard – co to za odżywka
2. Dlaczego wybrać Whey Gold Standard?
3. Składniki Whey Gold Standard
4. Dawkowanie Whey Gold Standard
5. Opinie o Whey Gold Standard
6. Dostępność Whey Gold Standard

 

 

1. Whey Gold Standard – co to za odżywka
Przede wszystkim należy sobie powiedzieć, że to odżywka białkowa rzeczywiście z najwyższej półki, oparta została na koncentracie oraz izolacie białka serwatkowego. W ten sposób otrzymujemy produkt, który będzie w stanie dostarczyć do organizmu białek odznaczających się wysoką wartością biologiczną oraz zróżnicowanym czasem wchłaniania. Jednocześnie producent postarał się, aby dodać do produktu enzymy, które będą wspomagać trawienie laktozy, czyli cukru zawartego w mleku, dzięki temu mamy gwarancję, że produkt będzie w pełni wykorzystywany przez organizm osoby trenującej, nawet jeśli ta ma problem z tolerancją laktozy. Pod tym kątem produkt rzeczywiście wyróżnia się i jest doskonale przemyślany.

 

2. Dlaczego wybrać Whey Gold Standard?
To, co powinno nas przekonać do stosowania Whey Gold Standard, to fakt, że izolat serwatki jest jednym z najlepiej oczyszczonych składników dostępnych na rynku i dlatego produkt ten będzie się dobrze sprawdzał i spełni oczekiwania wszystkich osób trenujących na siłowni. Warto również po niego sięgnąć, ponieważ jest to rozwiązanie, które będzie skutecznie wpływać na przyspieszenie regeneracji organizmu, w składzie mamy cenne aminokwasy BCAA i w ten sposób organizm jest chroniony przed przemianami katabolicznymi.

 

3. Składniki Whey Gold Standard
Odżywka ma charakter wyłącznie białkowy, dlatego lista składników nie jest tutaj szczególnie długa, znajduje się na niej dokładnie to, co jest potrzebne organizmowi, by skutecznie budował masę mięśniową: mieszanka białek (izolat białka serwatkowego zawiera emulgator – lecytynę sojową, koncentrat białka serwatkowego, hydrolizat białka serwatkowego), aromaty, substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), kompleks enzymatyczny (amylaza, proteaza, celulaza, beta-D-galaktozydaza, lipaza). Warto zwrócić uwagę na poszczególne składniki białkowe.

 

Koncentrat białka serwatki
To produkt łatwo przyswajalny, będzie się wchłaniał z przewodu pokarmowego w ciągu kilkunastu minut, dostajemy w nim pokaźną liczbę aminokwasów, dzięki temu będzie aktywnie wpływał na budowę masy mięśniowej.


Izolat biała serwatki
Wchłania się w bardzo krótkim czasie po spożyciu, ma wysoką wartość biologiczną. Świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy będziemy chcieli szybko dostarczyć aminokwasów do organizmu. Sposób, w jaki ten rodzaj białek jest otrzymywany, gwarantuje małą zawartość innych składników, jak węglowodany i tłuszcze


Hydrolizowany izolat białek serwatki
Białko jest tutaj poddawane procesowi trawienia enzymatycznego, w ten sposób mamy taki produkt, który będzie się wchłaniał natychmiastowo i dostarczy w postaci aminokwasów cennych związków budulcowych.


Enzymy trawienne
Enzymy trawienne pojawiają się jako dodatek, który ma sprawić, że proces trawienia będzie przebiegał szybciej, a dostarczone do organizmu składniki będą lepiej przyswajane.

  Tu kupisz ten produkt ON 100% Whey Gold Standard - 2270g -12% (4.86) ON 100% Whey Gold Standard - 2270g 220,50 zł 249,99 zł Sprawdź Teraz!

4. Dawkowanie Whey Gold Standard
Środek powinno się przyjmować w dni treningowe i bez treningu w dawce 1–3 porcji, w zależności od zapotrzebowania organizmu. Jedna porcja to blisko 30 g produktu, w którym 24 g to białko. Oczywiście produktu nie można traktować jako elementu zastępującego racjonalną dietę, nie można przesadzać z ilością przyjmowanych dawek, by nie zakwasić białkiem organizmu. Nie jest to również odżywka odpowiednia dla kobiet w ciąży oraz karmiących, nie może być również przyjmowana przez dzieci.

 

5. Opinie o Whey Gold Standard
Produkt zbiera pochlebne opinie od osób trenujących ze względu na bogaty skład białkowy. Trenujący, którzy wspierają swój trening tym suplementem, podkreślają, że dla nich jest to odżywka, której pozytywne działanie jest rzeczywiście odczuwalne od pierwszej przyjętej porcji i realizacja treningu także będzie zdecydowanie łatwiejsza. Warto powiedzieć, że Whey Gold Standard to produkt polecany ze względu na atrakcyjny smak. Jest więc wiele czynników, które przemawiają za tym produktem i na pewno warto będzie je wziąć pod uwagę przy wyborze tego produktu.

 

6. Dostępność Whey Gold Standard
Przygotowana przez firmę Optimum odżywka Whey Gold Standard sprzedaje się z roku na rok coraz lepiej, a co za tym idzie – jest coraz lepiej dostępna. Bez problemu można kupić produkt w sklepie stacjonarnym z odżywkami lub w sklepie internetowym.