Jak powszechnie wiadomo, składniki odżywcze znajdujące się w diecie należy podzielić na makro- i mikroskładniki. O ile pierwszą grupę łatwo jest uzupełnić wraz z codziennym odżywianiem, tak druga z nich wymaga dodatkowego wsparcia suplementów diety. Przykładem preparatu pozwalającego na realizację tego zadania jest produkt firmy Olimp. Vita Min Plus jest kompleksem witamin i minerałów, który ze względu na swoją oryginalną formę pozwala w bezproblemowy i produktywny sposób wzmocnić nasz organizm, a także spotęgować efekty wynikające ze przestrzegania zasad zdrowego odżywiania.

 

SPIS TREŚCI:
1. Vita Min Plus – skład
2. Vita Min Plus – działanie
3. Vita Min Plus – dawkowanie
4. Vita Min Plus – opinie
5. Vita Min Plus – cena

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Vita Min Plus – skład
Preparat Vita Min Plus jest bogatym kompleksem witaminowo-mineralnym, którego formuła została opracowana na podstawie najważniejszych i zarazem najbardziej potrzebnych mikroskładników w diecie każdego człowieka. Składniki mineralne zawarte w witaminach firmy Olimp zostały wykorzystane w postaci aminokwasowych chelatów pozwalających na znaczną poprawę ich przyswajalności w przewodzie pokarmowym i jeszcze lepsze działanie dla organizmu. Na uwagę zasługuje fakt, że producenci postanowili wzbogacić swoją odżywkę o ekstrakt z zielonej herbaty, który jest jednocześnie solidnym źródłem wartościowych antyoksydantów i polifenoli.

 

Istotną kwestią składu suplementu Vita Min Plus jest zastosowanie odpowiednich dawek, które w większości przypadków pozwalają na pokrycie dobowego zapotrzebowania ludzkiego metabolizmu na te składniki. Konglomerat witaminowo-mineralny marki Olimp stanowi wygodne wsparcie zdrowego odżywiania, a także jeden z kluczowych elementów suplementacji osób ćwiczących, bez względu na rodzaj trenowanej dyscypliny sportowej, aktualny poziom zaawansowania czy cel.

 

2. Vita Min Plus – działanie
Trudno mówić o skonkretyzowanym działaniu suplementów, które określa się mianem kompleksów witamin i minerałów. Wszystko za sprawą obecności dużej ilości składników pełniących zróżnicowane funkcje w organizmie człowieka. Kluczem prozdrowotnych właściwości suplementu Vita Min Plus jest synergistyczne oddziaływanie zawartych w nim mikroelementów, co pozwala silnie wypływać na metabolizm oraz pracę poszczególnych narządów wewnętrznych.

 

Witaminy stanowią związki niezbędne do życia dla każdego z nas. Firma Olimp wykorzystała w swoim preparacie wszystkie substancje wpisujące się do tej grupy –zarówno te rozpuszczalne w wodzie, jak i witaminy tłuszczowe. Każda z nich występuje w dawce pozwalającej na pokrycie naszego dziennego zapotrzebowania, dzięki czemu mamy pewność, że ryzyko pojawienia się ich niedoboru zostało zredukowane praktycznie do minimum. Stan awitaminozy będący efektem niedostatecznej podaży witamin wraz z dietą skutkuje szeregiem anomalii w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu, czego następstwem może być rozwój wielu chorób i stanów patologicznych.

  Fabryka Siły Sklep

Vita Min Plus to także bogata mieszanka najważniejszych pierwiastków i składników mineralnych, które w przypadku produktu firmy Olimp zostały wykorzystane w formie popularnych chelatów aminokwasowych. Unikalna postać tych elementów zapewnia znaczną poprawę ich przyswajalności w układzie pokarmowym, a to z kolei wiąże się ze zmniejszeniem ewentualnych strat, jakie mogą powstać na drodze ich trawienia. W wyniku tego ilość występujących minerałów jest wystarczająca, by uzupełnić naszą dietę o wszystkie niezbędne składniki.

 

Kompleks Vita Min Plus zawiera też istotną ilość korzystnych antyoksydantów i polifenoli, które pochodzą z ekstraktu herbacianego. Zielona odmiana herbaty, a dokładniej rzecz biorąc, zawarty w niej EGCG – galusan epigallokatechiny – jest częstym składnikiem mieszanek detoksykacyjnych, formuł odchudzających czy preparatów zwiększających odporność oraz efektywność pracy metabolizmu. Wszystko za sprawą jego silnego działania oczyszczającego i przeciwutleniającego, co równocześnie rzutuje na zwiększenie tempa oraz efektywności pozbywania się z ustroju zbędnych metabolitów wtórnych i szkodliwych wolnych rodników.

 

3. Vita Min Plus – dawkowanie
Ze względu na duże dawki składników zawartych w każdej porcji preparatu Vita Min Plus suplement zaleca się stosować zgodnie z zaleceniami producenta na opakowaniu produktu. Pozwoli to na maksymalne wykorzystanie właściwości preparatu, a także umożliwi pełne wsparcie w osiąganiu zamierzonego celu. Marka Olimp poleca, by pojedyncza porcja Vita Min Plus (1 kapsułka) została przyjęta po głównym posiłku w ciągu dnia, a następnie popita znaczną ilością zimnej wody. Suplement należy stosować zarówno w dni treningowe, jak i wolne od aktywności fizycznej.

 

4. Vita Min Plus – opinie
Vita Min Plus stanowi kompleksowe wsparcie dla organizmu, wzmacnia zdrowie i normalizuje pracę metabolizmu. Wszystko za sprawą rozbudowanej receptury pozwalającej na uzupełnienie diety o niezbędne składniki. Witaminy i minerały marki Olimp cieszą się niezwykłym uznaniem ze względu na obecność funkcjonalnie skutecznych dawek, które już od pierwszej porcji preparatu skutecznie wypływają na homeostazę naszego organizmu oraz uzyskanie właściwego tempa przemiany materii.

 

Vita Min Plus jest polecany jako profilaktyczne zabezpieczenie dla naszej diety, która niejednokrotnie pomimo stosowania pełnowartościowych produktów skutkuje pojawieniem się niedoborów. Przyswajanie mikroelementów wraz z pożywieniem jest często utrudnione w naszym przewodzie pokarmowym. Zastosowanie zaawansowanej technologii, potwierdzonej obecnością unikatowej postaci chelatów aminokwasów, w znaczący sposób rozwiązuje ten problem, a to z kolei pozwala nam cieszyć się zdrowiem i znacznym ograniczeniem skutków ubocznych wynikających z niedostatecznej zawartości witamin czy składników mineralnych w naszym organizmie.

 

5. Vita Min Plus – cena
Suplement diety Vita Min Plus jest jednym z głównych kompleksów witaminowo-mineralnych marki Olimp, dlatego też jego występowanie w punktach sprzedaży preparatów dla osób ćwiczących jest bardzo powszechne. Produkt można również zakupić w naszym sklepie internetowym, gdzie za opakowanie o pojemności 30 kapsułek (co jest równoznaczne z obecnością 30 sugerowanych porcji) zapłacimy raptem 17,5 zł.