Propozycje przygotowywane przez firmę Universal Nutrition to zawsze skuteczne suplementy charakteryzujące się bardzo dobrym działaniem, wpływające na istotne z perspektywy osoby aktywnej fizycznie procesy zachodzące w jej organizmie. Jeśli chodzi o propozycje produktów w sprzedaży znajdziemy również efektywne spalacze tkanki tłuszczowej, które, jak można się tego spodziewać, budzą spore zainteresowanie klientów. Wymienić można tutaj Universal Super Cuts 3.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka produktu – Universal Super Cuts 3
2. Universal Super Cuts 3 – składniki
3. Dawkowanie Universal Super Cuts 3
4. Opinie o Universal Super Cuts 3

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Charakterystyka produktu – Universal Super Cuts 3

Nie da się zaprzeczyć, że proces utraty zbędnych kilogramów może być kłopotliwy i zajmujący, dlatego jeśli ktoś zaczyna trening i przygotowuje dla siebie dietę, bardzo często zaczyna się także zastanawiać nad tym, w jaki sposób zestawić suplementację, by proces spalania tkanki tłuszczowej przebiegał lepiej. Obecnie produktów na rynku mamy całkiem sporo i jeśli się nimi zainteresujemy, dość szybko powinniśmy zauważyć, że dzięki odpowiedniemu wsparciu można sprawnie poradzić sobie z utratą zbędnych kilogramów.

 

Najlepszą opcją w trakcie odchudzania są oczywiście spalacze tkanki tłuszczowej i do tej grupy produktów zaliczamy także odżywkę Universal Super Cuts 3. Producent założył sobie stworzenie odżywki, która będzie zwiększać energię witalną, optymalizować proces spalania tkanki tłuszczowej, tłumić apetyt. To, jak się wydaje, jedna z najważniejszych kwestii, którą trzeba brać pod uwagę, jeśli zależy nam na pozbyciu się zbędnych kilogramów.


2. Universal Super Cuts 3 – składniki
Universal Super Cuts 3 przygotowany przez firmę Universal Nutrition charakteryzuje się kompleksowym składem umożliwiającym sprawne spalanie tkanki tłuszczowej. Zestawienie składników wygląda następująco: witamina B6, wapń, chrom, L-karnityna, lecytyna sojowa, dwuwinian choliny, inozytol, L-metionina, ekstrakt z korzenia mniszka, sproszkowany grejpfrut, ekstrakt z zielonej herbaty, mącznica lekarska, pieprz kajeński.


Najważniejsze składniki, które warto omówić, to:
L-karnityna – poprawia spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, usprawnia transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają pożądanym przemianom.

 

Cholina – należy do grupy substancji lipotropowych, bierze udział w procesach związanych z przemianami cząsteczek tłuszczu. Jeśli dostarcza się jej w odpowiedniej dawce, ma korzystny wpływ na układ nerwowy i zdrowie. Fabryka Siły Sklep

 

Lecytyna sojowa – uczestniczy w wielu przemianach metabolicznych, jest elementem składowym błon komórkowych, optymalizuje poziom cholesterolu we krwi.

 

Inozytol – poprawia wrażliwość tkanek na insulinę.

 

Metionina – aminokwas egzogenny zawierający siarkę, który bierze udział w syntezie nowych białek.

 

Ekstrakt z zielonej herbaty – chroni przed stresem oksydacyjnym, poprawia tempo metabolizmu.

 

Pieprz kajeński – wykazuje silne działanie termogeniczne.


3. Dawkowanie Universal Super Cuts 3
Produkt powinno się przyjmować zarówno w dni treningowe i bez treningu. Założenie jest takie, że przyjmuje się dziennie 3 rekomendowane przez producenta pojedyncze porcje. W dni treningowe jedną z nich warto przyjąć około pół godziny przed zaplanowanym wysiłkiem i popić szklanką wody. Przy stosowaniu tego produktu trzeba pamiętać o odpowiednim nawodnieniu w ciągu dnia.


4. Opinie o Universal Super Cuts 3
Opinie o Universal Super Cuts 3 są na ogół pozytywne. Większość osób przyjmujących preparat uważa, że w trakcie ćwiczeń odczuwa większą siłę, a efektywność ich treningów znacznie się poprawia. Przy dłuższym stosowaniu większość osób zwraca uwagę na widoczny efekt związany ze spalaniem tkanki tłuszczowej.