Odchudzanie, redukcja, spalanie tkanki tłuszczowej – wszystkie te terminy są doskonale znane osobom, które mają problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Wówczas, gdy dieta i treningi nie są już tak efektywne, warto wspomóc się suplementami, które pozwolą na przełamanie stagnacji. Przykładem takiego wsparcia jest preparat firmy Trec o nazwie Clenburexin.

 

SPIS TREŚCI:
1. Clenburexin – skład
2. Clenburexin – działanie
3. Clenburexin – dawkowanie
4. Clenburexin – opinie
5. Clenburexin – cena

 

 

1. Clenburexin – skład
Formuła preparatu Clenburexin opiera się na mieszance naturalnych składników, które w połączeniu ze sobą, mają na celu ułatwienie procesu odchudzania i spalania tkanki tłuszczowej. Podstawowym czynnikiem jest tutaj ekstrakt z zielonej odmiany herbaty, która nie od dziś jest polecana osobom walczącym z nadmierną masą ciała. Zielona herbata stanowi bogactwo polifenoli, związków antyoksydacyjnych, które pozwalają na skuteczne i silne oczyszczanie naszego ustroju ze zbędnych oraz szkodliwych produktów przemiany materii. Najistotniejszym polifenolem jest EGCG, gallusan epigallokatechiny – niezwykle intensywny przeciwutleniacz zapobiegający niepożądanym procesom utleniania komórek. Badania dowodzą, że EGCG jest 100 razy silniejszy od popularnej witaminy C i 25 razy mocniejszy od witaminy E.

  Tu kupisz ten produkt Trec ClenBurexin NEW - 90kaps. (4.05) Trec ClenBurexin NEW - 90kaps. 62,79 zł Sprawdź Teraz!

Niewątpliwym atutem spalacza Clenburexin jest obecność l-tyrozyny. To endogenny aminokwas, który ma niezwykle istotne znaczenie w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania naszego układu nerwowego. Tyrozyna jest polecana przede wszystkim osobom ćwiczącym, jako swoiste zabezpieczenie przed nadmiernym zmęczeniem fizycznym i psychicznym. Wykorzystanie tyrozyny w preparacie Clenburexin pozwala też na poprawę koncentracji i skupienia w trakcie treningu, ogranicza apetyt, a także zabezpiecza neurony przed spadkiem ich produktywności podczas restrykcyjnych diet redukcyjnych.

 

Ekstrakt z zielonej kawy to również ciekawe rozwiązanie w termogeniku, jakim jest Clenburexin. Powodem wykorzystania jej w składzie tego spalacza jest obecność kwasu chlorogenowego, który podobnie jak EGCG wykazuje realny wpływ na proces spadku masy ciała. Wszystko to jest uwarunkowane silnym działaniem oczyszczającym z metabolitów wtórnych. To jednak nie wszystko – wspomniany kwas pozwala też w znaczący sposób ograniczyć ilość cukru jaka zostaje wchłonięta przez nasz organizm. Efektem tego jest przestawienie metabolizmu na pozyskiwanie energii z innego źródła, którym w przypadku osób z nadwagą i otyłością jest tkanka tłuszczowa. Zielona kawa, podobnie jak zwykła „mała czarna”, dostarcza też odpowiednią ilość pobudzenia, co z kolei jest spowodowane obecnością kofeiny.

 

Clenburexin posiada w swoim składzie porcję 200 mg kofeiny. Dawka ta pozwala na znaczący wzrost energii i skupienia do ćwiczeń, bez zbędnego ryzyka nadmiernego pobudzenia. Kofeina, oprócz zwiększenia sił podczas treningu, powoduje też podwyższenie temperatury naszego ciała. Zwiększona ciepłota skutkuje sprawniejszym procesom spalania tkanki tłuszczowej, a także przyspiesza pozbywanie się nagromadzonej pod skórą wody. Co więcej, kofeina to także skuteczny środek na zahamowanie nadmiernego apetytu i ograniczenie napadów głodu.

 

Obecność kwasu pantotenowego również ma swoje uzasadnienie. Wykorzystanie tej substancji w składzie Clenburexina ma na celu zachowanie prawidłowego przebiegu reakcji metabolicznych białek, tłuszczów i węglowodanów, co z kolei ma nierozerwalny związek z procesem uwalniania energii z tych makroelementów. Co więcej, kwas pantotenowy ma pośredni udział w syntezie ATP, podstawowego ładunku energetycznego w ludzkim organizmie, który jest wykorzystywany praktycznie w każdej reakcji biochemicznej naszego ciała.

 

Skład suplementu Clenburexin wieńczy mieszanka trzech popularnych przypraw – imbiru, pieprzu czarnego i kajeńskiego. Każdy z nich wykazuje silne działanie przeciwzapalne i detoksykacyjne, dlatego stanowią świetne uzupełnienie wcześniej wymienionych substancji. Zarówno imbir, jak i kapsaicyna pochodząca z papryczki chilli czy też pieprzowa piperyna są naturalnymi termogenikami. Nie od dziś wiadomo, że ich ostre właściwości smakowe sprzyjają podwyższeniu temperatury ciała, przez co treningi pozwalają na jeszcze szybszą i skuteczniejszą utratę zbędnych kilogramów. Co więcej, w znaczący sposób stymulują procesy trawienne do jeszcze intensywniejszej pracy, a co za tym idzie i lepszego wchłaniania składników odżywczych z pożywienia. Nasilenie potliwości, blokada nadmiernego apetytu i wzmożenie tempa przemiany materii stanowią podstawowe mechanizmy w walce z nadprogramowymi kilogramami.

 

2. Clenburexin – działanie
Clenburexin jest spalaczem tkanki tłuszczowej, dlatego też łatwo domyślić się na czym zostało oparte jego działanie. Systematyczna suplementacja tym preparatem pozwala w znaczący sposób nasilić proces redukcji nadmiernego tłuszczu, ułatwić pozbycie się niepotrzebnych kilogramów, a także skutecznie ograniczyć apetyt. Clenburexin powoduje też wzrost potliwości, podwyższenie temperatury ciała, wzmożenie tempa przemiany materii, stymulację pracy metabolizmu, a także zwiększenie intensywności wykonywanego wysiłku fizycznego. Wszystko to jest możliwe dzięki umiejętnie dopasowanym składnikom, które zostały połączone w odpowiednich dawkach. Ze względu na fakt, iż skład suplementu Clenburexin opiera się na naturalnych składnikach, preparat ten może być stosowany zarówno przez osoby początkujące, jak i doświadczonych ćwiczących.

 

3. Clenburexin – dawkowanie
Suplementacja preparatem Clenburexin powinna odbywać się zgodnie z zaleceniami zamieszczonymi przez producenta na opakowaniu, co pozwoli na uniknięcie rażących pomyłek, np. nadmiernego pobudzenia czy niedostatecznego działania preparatu. Firma Trec zaleca, by w ciągu dnia nie przekraczać dawki 4 tabletek, które należy stosować w porze okołotreningowej lub pomiędzy posiłkami w dni niećwiczeniowe. Tabletki należy stosować do około 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym, a także popić dużą ilością wody.

 

4. Clenburexin – opinie
Clenburexin od dłuższego czasu jest uważany za jeden ze skuteczniejszych preparatów na odchudzanie. Dowodem tego jest fakt, że suplement ten już od dłuższego czasu stanowi jeden z czołowych produktów marki Trec. Co więcej, spore grono zadowolonych klientów potwierdza jego skuteczność jako wsparcia do walki z nadmierną masą ciała. Często podkreślanym atutem spalacza Clenburexin jest naturalny skład, który powoduje kontrolowany i stopniowy spadek wagi. Oczywiście tak jak każdego suplementu jego maksymalne działanie jest możliwe do osiągnięcia tylko przy stosowaniu zbilansowanej diety o ujemnym bilansie kalorycznym oraz właściwie dopasowanym planie treningowym.

  Tu kupisz ten produkt Trec ClenBurexin NEW - 90kaps. (4.05) Trec ClenBurexin NEW - 90kaps. 62,79 zł Sprawdź Teraz!

5. Clenburexin – cena
Cena preparatu Clenburexin podyktowana jest przede wszystkim ilością tabletek, jaka znajduje się w opakowaniu. Mniejsze (90 kapsułek) zazwyczaj oscylują w granicach 54 zł, podczas gdy większe pojemności (180 kapsułek) można nabyć za cenę około 90 zł. Clenburexin jest ogólnodostępnym spalaczem tłuszczu, który bez problemu można zakupić w punktach sprzedaży suplementów diety oraz w naszym sklepie internetowym.