Redweiler renomowanej firmy Olimp to przedtreningówka, obok której nie da się przejść obojętnie. Sam producent mówi o tym suplemencie, że nadaje się wyłącznie dla prawdziwych fanatyków treningu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Redweiler – o czym mowa?
2. Z czego dokładniej składa się Redweiler?
3. Jak stosować Redweiler?

 


1. Redweiler – o czym mowa?
Redweiler to booster przedtrenigowy produkowany przez znaną między innymi ze współpracy z Mariuszem Pudzianowskim firmę Olimp. Opracowany dla kulturystów, pasjonatów sportów siłowych i siłowo-wytrzymałościowych ma dodać energii, zmotywować do treningu i wspomóc koncentrację. Działanie Redweiler oparte jest na trzech formułach.

 

Berserker’s Performance Blend wspiera wytwarzanie ATP dzięki zawartym w sobie składnikom transportującym grupy fosforanowe. Łączy kreatynę i beta-alaninę, co przekłada się na zaopatrzenie komórki mięśniowej w wysokoenergetyczną cząsteczkę. Zapobiega wszelkim niekorzystnym zmianom wewnątrz komórki, aby synteza ATP pozostała stale na wysokim poziomie. Zawiera witaminy z grupy B, dzięki czemu wydajniej mogą zachodzić procesy metaboliczne oraz samo wytwarzanie energii.

 

Armageddon Pump Formula, która zawiera cytrulinę i argininę, przyczynia się do zwiększenia endogennej syntezy tlenku azotu, czyli substancji pośrednio wspomagającej transport innych związków do mięśni. Zapewnia lepsze odżywianie komórek, dzięki czemu mięśnie szybciej się regenerują.

 

Red Fury Matrix zwiększa wytrzymałość organizmu, dzięki czemu można zintensyfikować swój trening. Zawiera ekstrakty roślinne najwyższej jakości.

 

2. Z czego dokładniej składa się Redweiler?
Skład Redweiler to przede wszystkim najwyższej jakości substancje mające na celu zwiększyć wydolność i siłę, stosowane powszechnie w formułach cenionych suplementów przedtreningowych. Wśród najważniejszych składników znajdziemy:
– jabłczan cytruliny usprawniający skurcze włókien mięśniowych i proces powstawania tlenku azotu, który, rozszerzając naczynia krwionośne, ułatwia transport innych związków do mięśni;

 

– alfa-ketoglutaran l-argininy będącej prekursorem w procesie syntezy tlenku azotu, pośrednio jest odpowiedzialny za lepsze ukrwienie mięśni. Oprócz tego ma działanie anaboliczne oraz wpływa pozytywnie na regenerację wątroby i wydzielanie hormonu wzrostu;

  Fabryka Siły Sklep

– beta-alanina to aminokwas pozwalający na zwiększenie stężenia karnozyny, czyli substancji będącej elementem tkanki mięśniowej. Wspomaga regenerację mięśni, zapewnia ich lepsze odżywienie, a także poprawia kurczliwość włókien mięśniowych, co bezpośrednio przekłada się na ich lepszą pracę, a lepsza praca mięśni to szybszy ich wzrost.

 

3. Jak stosować Redweiler?
Podczas dawkowania Redweiler należy podejść do tego z odpowiednim rozsądkiem, gdyż jest to bardzo silna przedtreningówka. Należy wziąć pod uwagę swój staż treningowy oraz wagę, a w razie potrzeby zmniejszyć nawet najniższą zalecaną dawkę. Porcja dla osoby ważącej do 75 kg to 6 gram, dla osób mieszczących się w przedziale pomiędzy 75 kg, a 90 kg to 12 gram, a dla osób powyżej 90 kg jedna porcja to 18 gram. Mieszankę preparatu z wodą należy spożyć około 30 minut przed treningiem.