Red Clover to wysokiej jakości wyciąg z czerwonej koniczny w formie łatwych do połknięcia kapsułek. W składzie suplementu występuje duża zawartość izoflawonów i fitoestrogenów, co korzystnie wpływa na gospodarkę hormonalną, łagodzi problemy związane z menopauzą, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, a także poprawia stan skóry.

 

SPIS TREŚCI:
1. Red Clover – właściwości
2. Red Clover – zalety

 

 

1. Red Clover – właściwości
Red Clover to wyciąg roślinny z czerwonej koniczyny, popularnej rośliny, którą często można spotkać na europejskich łąkach i pastwiskach. Jej prozdrowotne właściwości potwierdza wzrastające wykorzystanie tej rośliny w suplementacji. Lista prozdrowotnych właściwości czerwonej koniczyny jest bardzo długa.

 

Red Clover stanowi bogate źródło izoflawonów, które okazują się niezastąpione w działaniach zmierzających do zniwelowania objawów menopauzy oraz zaburzeń w kobiecym cyklu hormonalnym. Warto podkreślić, że wyciąg z czerwonej koniczyny zawiera znacznie więcej izoflawonów niż popularna i ceniona soja, która nie zawsze jest tolerowana przez organizm i może wywoływać reakcje alergiczne.

 

Suplement Red Clover nie powoduje reakcji alergicznych, a to oznacza, że jego stosowanie jest o wiele bezpieczniejsze. Red Clover w znaczny sposób wpływa na regulację gospodarki wodnej w organizmie, zapobiega gromadzeniu się wody i powstawaniu obrzęków, zwłaszcza wynikających z cyklu hormonalnego oraz PMS.

 

2. Red Clover – zalety
Wyciąg z czerwonej koniczyny to suplement polecany przede wszystkim kobietom. Preparat wykazuje korzystne działanie na organizm.

 

Jedną z zauważalnych zalet suplementu jest korzystny wpływ na wygląd i jakość skóry oraz silne działanie antyoksydacyjne. Red Clover pomaga w zwalczaniu wyprysków skórnych, wykwitów, likwiduje zaczerwienienia i zmiany alergiczne, niweluje trądzik młodzieńczy oraz różowaty, a także zapobiega powstawaniu zmarszczek i przedwczesnemu starzeniu się skóry. Właściwości antyoksydacyjne preparatu sprawiają, że sprzyja on regeneracji komórek. Dodatkowo Red Clover minimalizuje wystąpienie zmian miażdżycowych oraz osteoporozy. Niepodważalną zaletą suplementu Red Clover są witaminy i minerały, a także optymalna dawka izoflawonów, które w znaczny sposób poprawiają krążenie krwi i wspierają pracę serca.

  Fabryka Siły Sklep