PES Alphamine to wysokiej jakości spalacz tłuszczu, który zapewnia pożądane efekty. Stosowanie tego preparatu polecane jest osobom, które chcą zmniejszyć masę ciała i zredukować tkankę tłuszczową.

 

SPIS TREŚCI:
1. PES Alphamine – właściwości
2. PES Alphamine – skład

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. PES Alphamine – właściwości
PES Alphamine to preparat z grupy spalaczy tłuszczu o szerokim zakresie działania na organizm. Polega ono m.in. na zwiększeniu wydzielania katecholamin. Związkiem tym jest np. adrenalina (katecholamina). W związku z tym stosowanie suplementu PES Alphamine przyczynia się do nasilenia procesu lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej. Jest to szczególnie istotne dla wszystkich osób odchudzających się.

Śmiało można więc stwierdzić, że jest to najbardziej innowacyjny spalacz tłuszczu na rynku, który dodaje energii, ale nie powoduje nadmiernego pobudzenia, zmniejsza apetyt i łaknienie, usprawnia procesy metaboliczne zachodzące w organizmie.


2. PES Alphamine – skład
Najlepiej wyselekcjonowane składniki zapewniają pozytywne efekty podczas stosowania tego preparatu.

 

Do najważniejszych składników suplementu PES Alphamine należą:
a) Ferula asafoetida – jest to roślina wykorzystywana w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Tradycyjnie wykorzystywana w leczeniu chorób układu oddechowego takich jak astma czy zapalenie oskrzeli. Znana jest również jako silny afrodyzjak. Roślinie tej przypisuje się stymulowanie enzymów takich jak lipaza trzustkowa oraz amylaza.

  Fabryka Siły Sklep

b) L-teanina – jest aminokwasem, który nie występuje często w diecie. L-teanina ma zbliżoną budową do glutaminy oraz do neurotransmiterów, jak np. GABA, w związku z czym ma zdolność docierania do mózgu. Głównym źródłem tego aminokwasu są liście zielonej herbaty. L-teanina wykazuje synergistyczne działanie wobec kofeiny, co pozytywnie wpływa m.in. na układ nerwowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dłużej i intensywniej trenować.

 

c) Kofeina bezwodna – znana jest przede wszystkim ze swoich właściwości stymulujących. Wykorzystywana jest do poprawy wytrzymałości oraz siły mięśni. Podstawowe działanie kofeiny na ludzki organizm przejawia się w blokowaniu receptorów adenozyn. Adenozyna wykazuje działanie relaksujące i rozluźniające, w związku z czym kofeina, która jest antagonistą wspominanych wcześniej receptorów, stymuluje układ nerwowy oraz pobudza go do zwiększonej pracy. Kofeina zwiększa ilość niezbędnej energii, która zasila mięśnie w czasie treningu, zwiększa siłę, wytrzymałość i wydolność organizmu.

 

Godny podkreślenia jest fakt, że okres aktywności kofeiny w organizmie jest bardzo długi, ponadto składnik ten korzystnie wpływa na regenerację powysiłkową. Kofeina aktywuje także metabolizm tłuszczu, ogranicza rozkład glikogenu, a także przyczynia się do odbudowy zapasów utraconych w czasie treningu.

 

PES Alphamine to suplement stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które dążą do utraty tkanki tłuszczowej, gromadzącej się m.in. w dolnej części brzucha i pleców u mężczyzn oraz ud u kobiet.