Testosteron to najważniejszy męski hormon płciowy, który ma niewątpliwie istotne znaczenie dla każdego ćwiczącego. Stężenie tego związku warunkuje jakość wypracowanych przez nas efektów, a także decyduje o naszych dalszych postępach. Jeżeli pomimo ciągłej pracy w kuchni i na siłowni, nie odnotowujemy większych zmian w naszej sylwetce, możemy być pewni, że wina leży po stronie zbyt niskiego poziomu testosteronu. Aby temu zapobiec warto wprowadzić niektóre suplementy diety, jak chociażby Olimp T-100.


 

SPIS TREŚCI:
1. T-100 – skład
2. T-100 – działanie
3. T-100 – dawkowanie
4. T-100 – opinie
5. T-100 – cena

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. T-100 – skład
Preparat T-100 stanowi mieszankę naturalnych i niezwykle skutecznych składników, których podstawowym zadaniem jest przyczynienie się do wzrostu poziomu jednego z najważniejszych męskich hormonów płciowych, jakim jest testosteronu. Wspomniany kompleks został nazwany Andro Shock & Antiestro_GEN. Bazuje on jedynie na działających i potwierdzonych naukowo czynnikach, które od dłuższego czasu są wykorzystywane jako boostery testosteronu.

 

Podstawą powyższego konglomeratu jest kwas D-asparaginowy, który częściej spotykany jest pod skrótem DAA. Związkiem tym nazywany jest naturalnie występujący w ludzkim organizmie aminokwas, który w największej ilości produkowany jest w jądrach oraz przysadce mózgowej. Jego główne działanie opiera się na zmniejszeniu poziomu LH – hormonu luteinizującego czy też lutropiny, która ma nierozerwalny związek z testosteronem. Wysoki poziom LH zazwyczaj wiąże się z niskim stężeniem omawianego testosteronu. Łatwo więc zaobserwować bezpośrednie oddziaływanie T-100 na stężenie głównego hormonu u mężczyzn. Co więcej, DAA powoduje wzrost ilości testosteronu poprzez oddziaływanie bezpośrednio na samy gonady będące miejscem jego produkcji. Oprócz tego DAA w znaczący sposób przyczynia się do poprawy jakości snu jak i zasypiania.

 

Suplement T-100 to także solidna dawka ekstraktów roślinnych, które również przyczyniają się do nasilenia anabolizmu mięśniowego. Obecność popularnego buzdyganka ziemnego, kozieradki pospolitej i glikozydów powoduje dostarczenie do naszego ustroju steroidów roślinnych. To grupa aktywnych chemicznie substancji, których działanie jest zbliżone do właściwości testosteronu. Jest to spowodowane dużym podobieństwem w budowie chemicznej tych związków, co pozwala je klasyfikować jako naturalne i bezpieczne wsparcie w procesie stabilizacji poziomu hormonów androgennych u mężczyzn.

 

Niski poziom testosteronu jest często powiązany z nadmierną ilością innego hormonu –estradiolu. Jego wysokie stężenie powoduje u mężczyzn nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej, a także spowolnienie budowy masy mięśniowej, co jest związane ze spadkiem ogólnej zawartości testosteronu. T-100 dzięki połączeniu trans-resweratrolu i indol-3-karbinolu skutecznie obniża aktywność estradiolu, a także przyśpiesza przemiany metaboliczne które prowadzą do nasilenia jego degradacji. Oba składniki przyczyniają się też do łatwiejszego odseparowania poszczególnych grup mięśniowych, poprawy ich gęstości, a także zminimalizowania szkodliwej działalności estrogenów.

 

Produkcja testosteronu jest nierozerwalnie związana z prawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego. Suplement T-100 wykorzystuje w swoim składzie jeden z podstawowych pierwiastków chemicznych, jaki jest wykorzystywany w celach neuroprotekcyjnych i podwyższających stężenie hormonów androgennych. Cynk jest jednym z głównych mikroelementów warunkujących prawidłowe przesyłanie informacji pomiędzy neuronami, a także ma bezpośredni wpływ na jakość nasienia i kondycję seksualną – niedobory cynku niejednokrotnie skutkują zaburzeniami libido i obniżonym popędem.

 

Dodatkowym atutem preparatu T-100 jest wykorzystanie kompleksu PRO_Activation Blend, w którego składzie odnajdziemy naturalne składniki pozwalające na jeszcze lepsze wykorzystanie wcześniej omawianych czynników. Połączenie żeń-szenia fałszywego i traganka błoniastego umożliwia sprawniejszy proces wchłaniania oraz przyswajania niektórych składników odżywczych z pożywienia – aminokwasów czy witamin. Z kolei mieszanka ashwagandhy, cytryńca chińskiego i górskiego różeńca pozwala na ograniczenie efektów nadmiernego przeciążenia układu nerwowego. Te trzy składniki zostały wykorzystane jako środki tonizujące, które umożliwiają dodatkową odporność na przemęczenie i stres, a także pozwalają na sprawniejsze funkcjonowanie procesów poznawczych, takich jak logiczne myślenie czy zapamiętywanie. Ostatnim składnikiem konglomeratu PRO_Activation Blend jest piperyna pochodząca z czarnego pieprzu. Częsty element formuł termogenicznych został wykorzystany w suplemencie T-100 jako dodatkowy aktywator energii do ćwiczeń, a także antyoksydant pozwalający na zwalczanie szkodliwych wolnych rodników.

 

2. T-100 – działanie
Działanie preparatu T-100 zostało ukierunkowane przede wszystkim na nasilenie przemian anabolicznych naszego ustroju, co jest powiązane ze wzrostem poziomu testosteronu. Suplement firmy Olimp pozwala na jednoczesne zwiększenie stężenia głównego hormonu androgennego u mężczyzn przy równoczesnej minimalizacji ilość szkodliwego estradiolu i estrogenów. Systematyczne stosowanie suplementu T-100 sprzyja w znaczący sposób rozwojowi suchej i beztłuszczowej masy mięśniowej, poprawie mechanizmów regeneracyjnych oraz ograniczeniu efektów powysiłkowego zmęczenia organizmu. Ułatwia także zasypianie oraz polepsza jakość naszego snu. Co więcej, T-100 pozwala na utrzymanie prawidłowego libido i stanowi świetną alternatywę dla niedozwolonych oraz szkodliwych środków dopingujących.

 

3. T-100 – dawkowanie
Aby uniknąć rażących pomyłek i w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w suplemencie T-100, zaleca się, by suplementacja była zgodna z zaleceniami producenta zamieszczonymi na opakowaniu. Firma Olimp poleca, by w ciągu dnia stosować maksymalnie 4 kapsułki, które należy podzielić na 4 mniejsze porcje jako dodatek do posiłków. Każdorazową porcję należy popić odpowiednią ilością zimnej wody.

  Fabryka Siły Sklep

4. T-100 – opinie
Preparat T-100 jest boosterem testosteronu, który polecany jest głównie osobom ćwiczącym. Intensywny wysiłek fizyczny w szybki sposób prowadzi do przemęczenia organizmu, którego jednym z objawów jest osłabienie regeneracji i aktywacja reakcji katabolicznych. Podstawą anabolizmu mięśniowego jest optymalne stężenie testosteronu, które może zostać utrzymane przy pomocy suplementu firmy Olimp. T-100 to także świetne rozwiązanie dla mężczyzn w średnim wieku, u których postępujący proces starzenia warunkuje stopniowe spadki ilości testosteronu. Systematyczna suplementacja odżywką T-100 pozwala zapobiec nadmiernym obniżeniem libido, utrzymać prawidłową sprawność seksualną, a także zapewnić odpowiednią ilość energii niezbędną do codziennego funkcjonowania.

 

5. T-100 – cena
T-100 występuje w jednej wersji gramaturowej, która obejmuje 30 porcji (120 kapsułek). Cena preparatu oscyluje zazwyczaj w granicach od 110 do 130 zł. Produkt można zakupić w punktach sprzedaży suplementów diety, a także w naszym sklepie internetowym.