NO Shotgun to specjalny preparat, który został stworzony, aby wspomóc organizm osoby aktywnej fizycznie w trakcie intensywnych ćwiczeń. Sprawdza się zwłaszcza w przypadku sportów siłowych. Stosowany zgodnie z zaleceniami producenta działa na organizm całkowicie bezpiecznie i stanowi impuls dla sportowca do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

 

SPIS TREŚCI:
1. NO Shotgun i jego niepowtarzalny skład
2. NO Shotgun – pozytywne działanie
3. Przyjmowanie produktu
4. Nowa wersja preparatu NO Shotgun

 

 

1. NO Shotgun i jego niepowtarzalny skład
W preparacie NO Shotgun zgromadzone zostały najlepsze składniki, które wpływają na jego rewelacyjne działanie, a tym samym na zwiększenie siły mięśni.

 

Po pierwsze znajdują się tam związki stymulujące endogenną syntezę tlenku azotu, który reguluje przepływ krwi, a tym samym stymulujące przenoszenie tlenu oraz innych substancji odżywczych do mięśni. W tym kontekście ważne jest połączenie następujących składników: ester etylowy L-argininy (AEE, ang. arginine ethyl ester), L-cytruliny, które wspólnie dają rewelacyjne wyniki. Następnie warto wspomnieć o matriksie aminokwasów w formie estrów etylowych, beta-alaninie, kreatynie sprzyjającej efektywniejszej resyntezie ATP. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że w produkcie znajdują się związki mocno pobudzające i stymulujące do podjęcia intensywnych treningów.

 

2. NO Shotgun – pozytywne działanie
Zadania, do jakich został stworzony NO Shotgun, są przeróżne. Jak już wspomniano, przede wszystkim chodzi o to, że preparat sprawia, iż treningi mogą być wykonane jeszcze bardziej efektywnie. Poza tym moc, siła i wytrzymałość zostają zwiększone. Co ciekawe, jeśli będzie się go stosowało regularnie, wówczas można się spodziewać dodatkowych efektów, np. usprawnienia procesu budowania masy mięśniowej. Wpływa też na polepszenie koncentracji, co także odbije się na jakości wykonywanych treningów.

 

3. Przyjmowanie produktu
Przyjmowanie produktu nie jest trudne i nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Wystarczy określoną dawkę preparatu wymieszać z wodą i wypić. Jedna dawka wynosi 20,5 g. Taką ilość poleca się zmieszać ze stosowną ilością wody – koniecznie chłodnej. A jeśli chodzi o czas, dobrze jest wypić sporządzony napój ok. 30 minut przed rozpoczęciem treningu. Nie zaleca się przekraczania ilości 1 sugerowanej przez producenta porcji, ponieważ może to doprowadzić do zbyt silnego pobudzenia organizmu.


4. Nowa wersja preparatu NO Shotgun
Warto wspomnieć również o nowej wersji tego popularnego przez lata preparatu, jaką jest NO Shotgun MHF-1. Zwiększa skutecznie i bezpiecznie wydolność organizmu, usprawnia proces budowania masy mięśniowej. Został stworzony z aż 35 różnych substancji. Fabryka Siły Sklep

 

Przetestowane i latami badane preparaty są gwarancją, że działanie na organizm będzie w pełni skuteczne, a także bezpieczne. Ważną cechą produktu NO Shotgun jest poza tym cena, która jest proporcjonalna do jakości, która stawia suplement na czele innych produktów tego typu.