Nitrobolon Energizer to ulepszona wersja swego poprzednika – Nitrobolon. Poprawiona formuła preparatu Trec Nutrition sprawia, że poradzisz sobie z każdym wyzwaniem postawionym na siłowni, a efekty treningu przerosną twoje wszelkie oczekiwania. Nitrobolon Energizer to prawdopodobnie najskuteczniejszy preparat przedtreningowy na rynku. Warto przyjrzeć się bliżej temu świetnemu produktowi, który kontynuuje świetne tradycje swojego poprzednika, przejmując od niego najlepsze cechy, a przy tym dzięki unikalnej nowej formule zapewnia jeszcze lepsze osiągi.

 

SPIS TREŚCI:
1. Skład i działanie Nitrobolon Energizer
2. Dawkowanie Nitrobolon Energizer
3. Zakup i opinie o Nitrobolon Energizer

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Skład i działanie Nitrobolon Energizer
Unikalna kompozycja różnych form kreatyny, działających na zasadzie synergii, wykazuje bardzo silne działanie anaboliczne. Autorski matrix kreatynowy zapewnia odpowiednie nawodnienie komórek mięśniowych i niezwykle efektywne gospodarowanie zasobami ATP – budowa i transport. ATP pełni w organizmie funkcję nośnika energii, który jest niezbędny dla przebiegu większości reakcji w organizmie. Jego dostępność determinuje zachodzenie mechanizmu skurczu mięśni. Dzięki wysokiej dawce kreatyny pod różnymi postaciami Nitrobolon Energizer zapewnia mięśniom wzrost i atrakcyjny wygląd.


W skład produktu wchodzi szereg aminokwasów, w tym aminokwasy rozgałęzione (BCAA), inozyna oraz glutamina. Zapewniają one organizmowi odpowiednią regenerację już w trakcie treningu i odbudowę mięśni po wysiłku.


Zawarte w produkcie firmy Trec boostery tlenku azotu są nieodłącznym składnikiem solidnej odżywki przedtreningowej. W Nitrobolon Energizer aktywnych składników tego typu jest bardzo dużo. Tlenek azotu rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu zapewnia mięśniom odpowiednie odżywienie i ukrwienie. Boostery NO swoim działaniem znacznie przyczyniają się do wzrostu mięśni.


W preparacie zawarte są również składniki gwarantujące odpowiednią dawkę energii i pobudzenia. Wśród nich warto wspomnieć o kofeinie. Jest to najbezpieczniejszy i najszerzej stosowany tego typu środek. Oprócz sporej dawki pobudzenia kofeina wykazuje działanie termogeniczne.


2. Dawkowanie Nitrobolon Energizer
Najlepsze efekty użycia Nitrobolon Energizer otrzymamy po zastosowaniu się do zaleceń producenta. W ciągu dnia należy przyjąć 1 porcję preparatu. Dzienna dawka to 28 g produktu rozpuszczonego w 400 ml wody. W dni treningowe zaleca się spożycie porcji 30 minut przed treningiem lub bezpośrednio po nim. Natomiast w dni bez treningu porcję należy przyjąć przed pierwszym lub innym z głównych posiłków. W celu maksymalizacji efektów preparatu warto dbać o odpowiednie nawodnienie.


3. Zakup i opinie o Nitrobolon Energizer
Dzięki świetnej opinii Nitrobolon Energizer stał się jednym z chętniej używanych preparatów przedtreningowych. Pierwsze widoczne efekty pojawiają się po 5–8 dniach stosowania. Nitrobolon Energizer kupisz w sklepach z suplementami, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Preparat można kupić również na stronie producenta, firmy Trec Nutrition. Znalezienie przedtreningówki, która zbliżyłaby się poziomem do tej Treca, graniczy z cudem, dlatego Nitrobolon Energizer wart jest swojej ceny.