MASS UP przeznaczony jest głównie dla miłośników siłowni, choć na forach internetowych poświęconych aktywności fizycznej znaleźć można opinie osób amatorsko uprawiających różne dyscypliny sportowe. Nie zmienia to faktu, że suplement będzie doskonałym wyborem dla każdego, kto rozpoczyna przygodę z formowaniem sylwetki lub trenuje już od jakiegoś czasu i potrzebuje optymalnej odżywki pozwalającej efektywniej rozwijać mięśnie.

 

SPIS TREŚCI:
1. MASS UP – skład
2. MASS UP – działanie
3. MASS UP – dawkowanie

 

 

1. MASS UP – skład
MASS UP to odżywka białkowo-węglowodanowa (grainer) polecana osobom, które chcą zwiększyć masę mięśniową oraz potrzebują solidnej dawki energii niezbędnej do intensywnego i regularnego treningu siłowego. Głównym składnikiem suplementu jest koncentrat białka serwatkowego zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA, które posiadają właściwości anaboliczne, tj. odpowiadają za budowanie tkanki mięśniowej organizmu.
Drugi najważniejszy składnik preparatu to cukry proste i złożone gwarantujące siłę i energię do ćwiczeń oraz uczestniczące w procesach antykatabolicznych, czyli zapobiegających rozpadowi mięśni.

 

To, co wyróżnia MASS UP spośród innych suplementów diety dla sportowców, to dodatek kreatyny i tauryny, które wspomagają procesy budowania tkanek mięśniowych i uczestniczą w procesach regeneracyjnych organizmu.


Preparat posiada bardzo bogaty profil aminokwasowy, obok wspomnianych wcześniej aminokwasów BCAA (L-leucyna i L-izoleucyna) występują także m.in. kwas L-asparaginowy (wspomagający koncentrację), L-alanina (dodająca energii) czy L-arginina (produkująca tlenek azotu, dzięki któremu składniki odżywcze trafiają do mięśni).

 

2. MASS UP – działanie
MASS UP jest szczególnie polecany osobom, które pracują nad zwiększeniem masy mięśniowej oraz mają problem ze zbyt szybką przemianą materii. Jedna dawka suplementu zawiera aż 393 kcal, które dodają niezbędnej energii i siły w trakcie długotrwałego i intensywnego wysiłku. Ze względu na wspomniane wyżej właściwości preparat jest także stosowany przez osoby trenujące już od dłuższego czasu, a które często borykają się z zahamowaniem wzrostu tkanki mięśniowej oraz przemęczeniem organizmu.

 

Jak wspomniano wyżej, składniki zawarte w produkcie posiadają także wysokie właściwości regeneracyjne, dzięki którym także w dni wolne od treningu nasz organizm otrzymuje niezbędne mikro- i makroelementy potrzebne do właściwego odpoczynku.


MASS UP jest stosowany nie tylko przez kulturystów – jest równie często wybierany przez zawodowych sportowców i osoby uprawiające dyscypliny wytrzymałościowe. Gigantyczna dawka kalorii oraz olbrzymi zastrzyk energii sprawiają, że można ćwiczyć więcej, dłużej i intensywniej, a wspomagane przez kreatynę tkanki mięśniowe rosną szybciej oraz doskonale się regenerują.

 

3. MASS UP – dawkowanie
MASS UP powinien być zawsze stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Ze względu na dużą kaloryczność stosowanie suplementu powinno być zawsze połączone z odpowiednim treningiem i dobrze zbilansowaną dietą. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące. Nie należy samodzielnie zwiększać dawki dziennej zalecanej przez producenta – zawsze wcześniej należy skonsultować się z lekarzem.

 

Zaleca się stosowanie do 3 dawek dziennie po 100 g, które należy rozmieszać w 200 ml wody lub mleka. Preparat należy spożywać pomiędzy posiłkami, a w dzień treningowy ostatnia dawka powinna być zastosowana po treningu. W dni bez ćwiczeń można zmniejszyć ilość MASS UP do 1 lub 2 dawek uzupełnionych oczywiście odpowiednią dietą i ruchem na świeżym powietrzu.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy