Firma FA specjalizuje się w przygotowywaniu różnych odżywek dla sportowców. Lista produktów, które znajdują się w sprzedaży, jest rzeczywiście pokaźna i dlatego każdy może dopasować produkty do swoich oczekiwań. Wśród różnych propozycji pojawiających się w sprzedaży bardzo duże znaczenie ma grupa odżywek wspierających budowanie masy. Do niej zalicza się odżywka Mass Core, która wspomaga budowanie masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Mass Core – charakterystyka produktu
2. Składniki Mass Core

 


1. Mass Core – charakterystyka produktu
Mass Core to nowa odżywka marki należąca do wysokiej klasy produktów o dużej skuteczności w budowaniu masy mięśniowej. Skierowana została do osób, które stawiają na dyscypliny siłowo wytrzymałościowe, w których sprawne budowanie masy mięśniowej ma ogromne znaczenie i trzeba na to zwracać uwagę. Proponowany produkt będzie pozwalał na dostarczenie do organizmu pokaźnej dawki białka i węglowodanów, dzięki którym można zwiększyć masę mięśniową.

 

W Mass Core dostajemy kompleks wieloskładnikowy, dzięki czemu odżywka jest kompletna, która będzie nam dostarczać to wszystko, co będzie zapewniać nam szybki przyrost masy przy jednoczesnym realizowaniu również odpowiednio zaplanowanego treningu siłowego. W każdej porcji dostaniemy aż 40 g wartościowego białka, dzięki któremu można skutecznie pracować nad masą mięśniową. Dodatkowo w każdej porcji również duża dawka węglowodanów prostych i złożonych, co sprawia, że cały czas będziemy mogli dostarczać do organizmu pokaźną dawkę energii, stopniowo uwalnianej, dlatego można bez problemu realizować kolejne sesje treningowe.

 

2. Składniki Mass Core
W składzie suplementu znajduje się kilka różnych zestawów białkowych określonych przez producenta jako Carbelac, Isolac, Optipep oraz PeptoPro i to one charakteryzują się silnym działaniem na nasz organizm.

 

Carbelac
To koncentrat białka serwatkowego WPC, który ma uniwersalny skład, charakteryzuje się stosunkowo długim czasem wchłania w porównaniu z innymi formami białek serwatkowych (izolat, hydrolizowany izolat) i wynosi ok. 2–3 godzin, dzięki temu budowanie mięśni będzie przebiegać szybciej i efektywniej. Białko to podstawowy budulec naszych mięśni.

  Fabryka Siły Sklep

Isolac
To izolat białka serwatki WPI, a więc frakcja białka serwatkowego, która zostaje poddana mikro- oraz ultrafiltracji. Izolat białek serwatki cechuje się wysoką zawartością białka sięgającą 90%. Posiada bardzo wysoką zawartość aminokwasów rozgałęzionych, które chronią przed katabolizmem mięśniowym.

 

Optipep
Hydrolizat serwatki to białko, które zostało poddane wstępnej enzymatycznej obróbce. Dzięki temu dostajemy białko o najszybszym czasie absorpcji w porównaniu z innymi frakcjami, które dodatkowo bardzo dobrze się rozpuszcza.


Peptopro
To białko pochodzenia mlecznego, mianowicie hydrolizowana kazeina. Nowoczesna frakcja białka, która będzie mieć perfekcyjną jakość i rzeczywiście świetnie się sprawdzi. Charakteryzuje się wysoką jakością, szybką absorpcją oraz bardzo dobrym aminogramem.

 

Produkt powinno się przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i bez treningu w dawce jednej porcji każdego dnia.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy