Zbudowanie mięśni to cel wielu osób decydujących się na podejmowanie regularnej aktywności fizycznej. Niestety, nierzadko okazuje się, że dieta i ćwiczenia fizycznie to zbyt mało, aby pojawiały się efekty, na jakich nam zależy. W takiej sytuacji warto wspomóc się dobrej jakości odżywką, która skutecznie pobudzi proces wzrostu masy mięśniowej. Takim produktem jest bez wątpienia odżywka Mass Core, która gwarantuje naprawdę doskonałe efekty. Zobaczmy, dlaczego warto po nią sięgnąć i z czego wynika jej silne działanie.


SPIS TREŚCI:
1. Mass Core – co to takiego?
2. Mass Core – skład
3. Mass Core – gdzie kupić?
4. Mass Core – bezpieczeństwo

 

 

1. Mass Core – co to takiego?
Pod tajemniczą nazwą Mass Core kryje się wysokiej jakości odżywka, która wspomaga skutecznie budowę masy mięśniowej. Jest to produkt polecany szczególnie osobom uprawiającym dyscypliny siłowo-wytrzymałościowe. Preparat ten jest w formie proszku, z którego przygotowuje się pyszny koktajl białkowo-węglowodanowy, który pomaga zaspokajać potrzeby organizmu w przypadku naprawdę intensywnego wysiłku fizycznego. To produkt, który zadowoli nawet najbardziej wybredne i wymagające osoby.


2. Mass Core – skład
Producent zatroszczył się o to, aby odżywka wyróżniała się bogatym składem. I tak oparty został na następujących składnikach:
– Carbelac,
– Isolac,
– Optipep,

– Peptopro.

 

Carbelac to koncentrat białka serwatkowego WPC. Jest to niezwykle uniwersalne białko, jeśli pod uwagę weźmiemy czas, w jakim się wchłania. Aby zostało całkowicie strawione, potrzeba ok. 3 godzin. Proces trawienia rozpoczyna się z kolei po ok. pół godziny po spożyciu. Jest to elementarny budulec mięśni. Fabryka Siły Sklep

 

Isolac to z kolei izolat białka serwatki WPI. Powstaje na skutek poddania białka serwatkowego mikro- oraz ultrafiltracji. To białko charakteryzujące się najwyższą zawartością aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Podkreślić należy, że zawiera bardzo małą ilość cukru oraz tłuszczu.

 

Optipep to wstępnie strawiony enzymatycznie izolat serwatki o bardzo dobrej rozpuszczalności i wchłanialności. Na 100 g tego rodzaju białka serwatki przypada aż 90 g protein.

 

Peptopro to z kolei hydrolizowana kazeina, która pozyskana jest z mleka. Obecnie ten rodzaj białka uznawany jest za jeden z najbardziej zaawansowanych, jeżeli chodzi o proces produkcji? Wyróżnia się naprawdę wysoką jakością. Cechuje je również szybka absorpcja.


3. Mass Core – gdzie kupić?
Odżywka cieszy się wśród osób aktywnych fizycznie doskonałą opinią. W związku z tym nie ma najmniejszych trudności z jej zakupem. Wystarczy udać się do dobrego sklepu z odżywkami i suplementami diety dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Warto dodać, że Mass Core można dzisiaj kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych, które prowadzą sprzedaż internetową. Jeśli wybierzemy to drugie rozwiązanie, możemy zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu. Odżywka Mass Core zostanie dostarczona pod wskazany adres.


4. Mass Core – bezpieczeństwo
Niewątpliwym plusem odżywki Mass Core jest bezpieczeństwo jej stosowania. Produkt został opracowany tak, aby jego zażywanie nie odbijało się negatywnie na kondycji zdrowotnej i samopoczuciu. Jednocześnie należy pamiętać, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do możliwości stosowania odżywki warto poradzić się swojego lekarza, który podejmie ostateczną decyzję. Ze stosowania preparatu powinny zrezygnować kobiety, które właśnie spodziewają się dziecka oraz mamy karmiące swoje pociechy piersią. Nie zaleca się odżywki dzieciom.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy