Osoby rozpoczynające treningi na siłowni korzystają z suplementów diety dla sportowców, których zadaniem jest zwiększenie efektywności treningów. Obecnie wszyscy producenci suplementów starają się takie właśnie odżywki przygotowywać i wprowadzają tzw. boostery przedtreningowe do swojej oferty. Nie inaczej działa również firma Iron Horse, która na swoim koncie ma rzeczywiście wiele świetnych produktów. Pośród tych propozycji, które wychodzą z tej firmy, znajduje się odżywka przedtreningowa Iron Pump, która charakteryzuje się szeroką kompozycją precyzyjnie dobranych składników.

 

SPIS TREŚCI:
1. Iron Pump – charakterystyka produktu
2. Działanie Iron Pump
3. Składniki Iron Pump
4. Dawkowanie Iron Pump
5. Opinie na temat Iron Pump

 


1. Iron Pump – charakterystyka produktu
Jeśli chodzi o odżywkę Iron Pump, przez wiele osób jest uznawana za najlepszy na rynku preparat przedtreningowy. Jedna porcja produktu to dawka idealnie skomponowanych składników, które będą zwiększać efektywność realizowanego planu treningowego. Producent dążył do tego, by poszczególne składniki były odpowiednio zestawione, aby w jak najlepszy sposób poprawić możliwości treningowe osób decydujących się na stosowanie tego preparatu.


2. Działanie Iron Pump
Składniki aktywne zawarte w suplemencie wpływają na szereg procesów fizjologicznych zachodzących w naszym ciele. AAKG, czyli alfa-ketoglutaran argininy, bierze udział w syntezie tlenku azotu (NO), który wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych. Efekt ten jest szczególnie pożądany przez osoby trenujące sporty siłowe i określany jest mianem pompy mięśniowej. Beta-alanina jest składnikiem wewnątrzkomórkowego peptydu –karnozyny. Rolą karnozyny w naszym ciele jest buforowanie jonów wodorowych, dzięki czemu nasze mięśnie są w stanie dłużej pracować, gdy obniża się ich pH. Dlatego suplementując ten związek, jesteśmy w stanie poprawić naszą wytrzymałość. Kolejnym komponentem formuły preparatu Iron Pump jest znana wszystkim ze swojego pobudzającego działania kofeina, która może przyczynić się również do obniżenia zmęczenia występującego podczas realizowania treningu.

 

3. Składniki Iron Pump
Producent skutecznie unika wszelkich niepotrzebnych dodatków, składników wypełniających, takich jak węglowodany czy chemiczne dodatki. Porcja produktu dostarcza AAKG, beta-alaniny, jabłczanu cytruliny, tauryny, N-acetyl L-karnityny, L-tyrozyny. Idealne połączenie składników może przyczynić się do poprawy naszej wydolności oraz oddziałuje na układ nerwowy.

  Fabryka Siły Sklep

4. Dawkowanie Iron Pump
Przygotowany przez producenta IHS suplement jest przeznaczony do stosowania wyłącznie w dni treningowe. Jedną porcję przyjmuje się około 20 minut przed treningiem. W dni nietreningowe nie stosuje się tego suplementu. Nie powinien on być również stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

 

5. Opinie na temat Iron Pump
Jeśli chodzi o Iron Pump, warto podkreślić, że jest to booster przedtreningowy, którego składniki są idealnie skomponowane i dlatego efekty jego działania są szybko zauważalne. Najlepsze rezultaty stosowania tego produktu zauważą osoby, których treningi są bardzo wymagające, charakteryzują się wysoką intensywnością oraz trwają bardzo długo. Preparat Iron Pump dzięki kompleksowemu działaniu wszystkich składników aktywnych może przyczynić się do poprawy siły oraz wytrzymałości.