Spalacze tłuszczu kojarzą nam się z odchudzaniem. Dopiero później myślimy o sportowcach, siłowniach czy nastolatkach usiłujących w krótkim czasie zgubić zbędne kilogramy. Jeszcze inni przypomną sobie nagłośniony w mediach wypadek zastosowania pewnego spalacza. Jak to więc z nimi jest? Czy działanie spalaczy tłuszczu jest bezpieczne? Na jakiej zasadzie działają i dlaczego jeden z nich – Therm Line Fast – jest tak popularny?

 

SPIS TREŚCI:
1. Therm Line Fast – działanie i opinie
2. Therm Line Fast – dawkowanie
3. O czym należy pamiętać podczas stosowania Therm Line Fast?
4. Therm Line Fast – cena

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Therm Line Fast – działanie i opinie
Termogeniki, zazwyczaj określane spalaczami tłuszczu, są naturalnie występującymi w przyrodzie związkami chemicznymi (np. kapsaicyna zawarta w ostrych przyprawach lub popularna kofeina). Ich działanie wspomaga procesy odchudzania, ponieważ poprawia pracę przemiany materii oraz zwiększa proces spalania tkanki tłuszczowej. Te właśnie właściwości składników wykorzystał producent Olimp Sport Nutrition do stworzenia Therm Line Fast. Powlekana tabletka zawierająca wysokie dawki substancji aktywnych pochodzenia roślinnego (m.in. pieprz cayenne, zielona kawa, ekstrakt z cytrusów) jest bardzo bezpieczna dla organizmu. Jednakże ze względu na zawartość kofeiny nie powinna być stosowana przez wszystkich, przeciwwskazanie dotyczy m.in. dzieci, osób chorujących na nadciśnienie, serce i nerki.

 

2. Therm Line Fast – dawkowanie
Dawkowanie Therm Line Fast, by przyniosło najlepsze efekty, powinno odbyć się według schematu: 1 tabletka rano i wieczorem popita dużą ilością wody, około 30 minut przed głównymi posiłkami lub przed treningiem. A pierwsze efekty, jak wynika z opinii użytkowników preparatu Therm Line Fast, pojawią się bardzo szybko.

 

Podniesiona temperatura ciała i związane z tym większe wydatkowanie energii sprawia, że organizm szybciej zaczyna czerpać z rezerw tłuszczu. Zatem oprócz redukcji tkanki tłuszczowej działanie Therm Line Fast polega na wsparciu procesu odprowadzenia zatrzymanej w ciele wody, oczyszczaniu organizmu ze zbędnych produktów przemiany materii, w tym toksyn, oraz ułatwianiu walki z niechcianym, lecz trudnym do zwalczenia cellulitem.

  Fabryka Siły Sklep

3. O czym należy pamiętać podczas stosowania Therm Line Fast?
Therm Line Fast jest suplementem diety, co oznacza, że ma działanie wspomagające, nie działa samodzielnie. Kompleksowy proces odchudzania to właściwa dieta, najlepiej ułożona przez specjalistę, oraz zestaw spersonalizowanych ćwiczeń. Suplement w żadnym wypadku nie może być podstawą diety. Nie należy zmieniać ustalonych przez producenta dawek.

 

4. Therm Line Fast – cena
Podsumowując, Therma Line Fast jest bezpiecznym suplementem wyprodukowanym w Polsce, którego skład opiera się na znanych i sprawdzonych związkach chemicznych. Z jego dostępnością nie ma problemów, bowiem znajduje się w ofercie większości stacjonarnych i internetowych sklepów z suplementami oraz aptek. Cena Therma Line Fast za opakowanie nie przekracza w najdroższym punkcie 46 zł. Istotne podczas zakupu jest sprawdzenie pochodzenia produktu i jego oryginalności, ponieważ na rynku pojawiły się już podróbki suplementu, które nie zawsze będą bezpieczne.