Każdy sportowiec zdaje sobie sprawę, że nie każdy dzień jest tak samo dobry na trening. Czasem po prostu nie mamy sił, aby zabrać się za dźwiganie ciężarów. Oczywiście można dodać sobie energii i zwiększyć wytrzymałość, przyjmując jedną z mocnych odżywek przedtreningowych dla sportowców, które sprzyjają zarówno efektywności ćwiczeń, jak i szybszemu przyrostowi masy mięśniowej. Dla sportowców, którzy marzą o dobrych rezultatach, przygotowano Green Magnitude, suplement chętnie spożywany przez profesjonalistów.

 

SPIS TREŚCI:
1. Ćwicz chętniej i wydajniej – działanie Green Magnitude
2. Czym jest Green Magnitude – skład
3. Dlaczego warto? Zalety i efekty Green Magnitude
4. Co mówią eksperci? Opinie o Green Magnitude
5. Dawkowanie Green Magnitude

 

 

1. Ćwicz chętniej i wydajniej – działanie Green Magnitude

Działanie Green Magnitude polega na zwiększaniu ilości energii wewnątrzkomórkowej, dzięki której następuje szybki wzrost sił oraz masy mięśniowej. Produkt wzmaga skupienie i koncentrację, działa także na szybszą regenerację mięśni i redukuje zmęczenie.

 

Osoby przyjmujące Green Magnitude nawet po pracy są w stanie odbyć trening bez uczucia zniechęcenia. Środek pomaga odzyskać energię i motywację do ćwiczeń. Dostarcza mięśniom składniki wspomagające ich wzrost i prawidłową regenerację.

 

2. Czym jest Green Magnitude – skład

Odżywka nie byłaby tak skuteczna, gdyby nie wyjątkowy skład. Green Magnitude posiada w sobie dwie formy kreatyny:

– chelat magnezowy kreatyny oraz jabłczan dwu-kreatyny – zwiększają zdolność organizmu do ciągłej resyntezy ATP, które jest źródłem energii dla mięśni pracujących w trakcie treningu,
– dodaje siły, hamuje katabolizm, sprzyja szybszemu wzrostowi mięśni.

  Fabryka Siły Sklep

Dodatkowo w suplemencie znajdują się składniki przydatne w utrzymaniu doskonałej kondycji i dobrego samopoczucia. Jest to:

– betaina bezwodna – pomaga w wydalaniu z organizmu szkodliwej homocysteiny,
– L-tauryna – pomaga regulować poziom cukru we krwi, obniża poziom cholesterolu,
– L-tyrozyna – prekursor adrenaliny, pobudza i dodaje chęci do działania.

 

3. Dlaczego warto? Zalety i efekty Green Magnitude

Odżywka zapewnia szybkie i dobre rezultaty. Jej działanie zostało potwierdzone i przetestowane. Połączenie dwóch równie skutecznych form kreatyny sprawia, że organizm sportowca nie odczuwa tak dużego zmęczenia podczas treningu, jest więc w stanie ćwiczyć więcej i wydajniej, a tym samym uzyskać lepsze efekty w krótszym czasie. Green Magnitude ma wiele zalet:

– zawiera dwie zaawansowane formy kreatyny,
– podnosi siłę i wytrzymałość,
– redukuje zmęczenie,
– zwiększa skupienie i koncentrację,
– świetnie smakuje,
– przyspiesza anabolizm, hamuje katabolizm.

 

4. Co mówią eksperci? Opinie o Green Magnitude

Green Magnitude firmy Controlled Labs to jedna z bardziej popularnych odżywek dla sportowców, którzy dbają o efektywny wzrost masy mięśniowej. Częste treningi powodują mikrouszkodzenia tkanki mięśniowej wymagające jak najszybszej regeneracji. To właśnie składniki zawarte w Green Magnitude wraz z pełnowartościową dietą pomagają zredukować zmęczenie i zregenerować mięśnie.

 

Specjaliści wyrażają wiele pozytywnych opinii o Green Magnitude. Trenerzy personalni oraz kulturyści polecają ten produkt nie tylko zawodowym sportowcom, ale również osobom, które z siłowni korzystają hobbystycznie. Suplement wykazuje kompleksowe działanie, a jego efekty widać już po kilku pierwszych dniach stosowania. Treningi stają się wydajniejsze, a ciało lepiej znosi wysiłek fizyczny.

 

4. Dawkowanie Green Magnitude

W dni treningowe jedną porcję należy przyjąć ok. 30–60 minut przed treningiem, rozpuścić w 250–500 ml wody (w zależności od preferencji smakowych). W dni bez treningu – jedną porcję w ciągu dnia pomiędzy głównymi posiłkami.