Cissus quadrangularis to mało znana roślina o bardzo skutecznych właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Sprawdza się szczególnie u sportowców, którzy często zmagają się z bólem – dzięki wykorzystaniu tej substancji mogą skutecznie pozbyć się bólu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Działanie Cissus quadrangularis
2. Zalety stosowania Cissus quadrangularis
3. Opinie o Cissus quadrangularis

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Działanie Cissus quadrangularis
Cissus quadrangularis występuje w dużej liczbie preparatów. Mimo że nie jest to zbyt znana substancja, to wśród sportowców jest stosowana bardzo często. Warto wspomóc się jej działaniem, ponieważ daje naprawdę dobre wyniki, a co więcej – nie ma podczas jej stosowania żadnych skutków ubocznych.

 

Roślina ta jest jeszcze wykorzystywana w celu zmniejszenia wagi ciała, ponieważ wpływa na uregulowanie metabolizmu oraz zmniejsza poziom cholesterolu w organizmie. Można więc przyjąć, że Cissus quadrangularis jest naturalnym i bezpiecznym suplementem do modelowania sylwetki oraz walki z nadmierną tkanką tłuszczową.

 

2. Zalety stosowania Cissus quadrangularis
Substancję tę uzyskuje się poprzez proces ekstrakcji, kiedy to z substancji są wydobywane najpotrzebniejsze czynniki, które wspierają elementy narządu ruchu, jak np. stawy, więzadła czy ścięgna. W pozyskanym ekstrakcie można znaleźć 11% ketosteronów, dzięki czemu wspieranie stawów jest dużo łatwiejsze.

 

Wiele osób stosuje tę substancję, chwali bardzo pozytywne wyniki jej suplementacji. Mowa tutaj o sytuacjach, kiedy pojawiają się urazy stawów czy ścięgien i nic nie jest w stanie pomóc. Cissus quadrangularis pomaga praktycznie natychmiast. Co więcej, pomaga także w zmniejszeniu bólu, co wspiera szybsze wracanie do dobrego samopoczucia. Część osób podkreśla też wspaniałe oddziaływanie suplementu na siłę oraz zwiększenie energii do codziennego działania. Wszelkie urazy układu kostnego mają szansę goić się szybciej dzięki właściwościom, jakie posiada ekstrakt z tej rośliny.

  Fabryka Siły Sklep

Mineralizacja kości zostaje poprawiona w wielu procentach. Dzięki niemu można też spodziewać się zmniejszenia katabolicznego wpływu kortykosteroidów. Jeśli chodzi o łagodzenie stanów zapalnych, to Cissus quadrangularis wpływa na wyhamowanie cyklooksygenazy i lipooksygenazy, które mają istotne znaczenie w procesie powstawania stanu zapalnego.

Cissus quadrangularis determinuje poprawę stanu gospodarki mineralnej, co przekłada się chociażby na gromadzenie w kościach sporej ilości wapnia.

 

Ponadto w organizmie zostaje skutecznie zwiększona ilość leptyny, która jest substancją pozwalającą na utrzymanie dobrego stanu masy kostnej.

Składniki, które znajdują się jeszcze w Cissus quadrangularis, to witamina C, beta-karoten i flawonoidy. One również dobrze wpływają na układ kostny, a także wspierają nasz metabolizm poprzez wzrost naturalnej odporności.

 

3. Opinie o Cissus quadrangularis
Stosujący Cissus quadrangularis, czy to w proszku, czy w tabletkach, mogą śmiało mówić o dobrych wynikach takiej kuracji. Przede wszystkim są zadowoleni, że ból ścięgien, więzadeł i chrząstek znika niemal natychmiastowo. Można wrócić do codziennego funkcjonowania bez obaw o samopoczucie. Działa natychmiast, kiedy stawy czy więzadła zaczynają boleć, a także ma działanie profilaktyczne, które ochrania przed rozwojem stanów zapalanych w tych miejscach.