Marzeniem wielu mężczyzn jest wyrzeźbiona klata i tzw. sześciopak. Droga do osiągnięcia celu prowadzi przez odpowiednią dietę, liczne treningi i wspomaganie tych działań przyjmowaniem różnego rodzaju odżywek. Młodzi mężczyźni żądni szybkich efektów gotowi są spędzać dużo czasu na siłowni i często zapominają, że przetrenowanym mięśniom należy się odpoczynek. Argument, że przyrost masy mięśniowej zachodzi podczas snu brzmi dla nich absurdalnie i niewiarygodnie. BSN Cell Mass 2.0 to zwiększona siła i wytrzymałość mięśni w krótszym czasie przy zachowaniu prawidłowej higieny wypoczynku.

 

SPIS TREŚCI:
1. Działanie BSN CellMass 2.0
2. Dawkowanie BSN CellMass 2.0
3. Efekty działania BSN CellMass 2.0
4. Gdzie kupić BSN CellMass 2.0?
5. Jaka jest cena suplementu?

 


1. Działanie BSN CellMass 2.0
BSN CellMass 2.0 dostarcza organizmowi trzy formy kreatyny, w tym czysty skoncentrowany chlorowodorek kreatyny Con-Cret oraz glutaminę, taurynę, hydrolizat białka serwatkowego oraz ekstrakt z liści Banaba. BSN CellMass 2.0 pomaga przyspieszyć zachodzące procesy anaboliczne i usprawnić regenerację, dzięki której mięśnie zostają odbudowywane i zwiększa się ich gęstość.

  Tu kupisz ten produkt BSN Cell Mass 2.0 - 525g (0) BSN Cell Mass 2.0 - 525g 127,46 zł Sprawdź Teraz!

2. Dawkowanie BSN CellMass 2.0
BSN CellMass 2.0 jest suplementem diety. Absolutnie nie może być podstawą odżywiania się. Preparat najlepiej przyjmować dwa razy dziennie. Pierwszą miarkę (porcja rozpuszczona w 150–200 ml zimnej wody lub innego napoju) przyjmuje się zawsze rano i przed posiłkiem. Drugą miarkę w dni treningowe należy przyjąć zaraz po wysiłku fizycznym, również na pusty żołądek. W dni, w których w planach nie ma treningu, drugą miarkę przyjmuje się po 6–8 godzin od porcji porannej (także na pusty żołądek przed posiłkiem). Podczas spożywania preparatu należy dbać o prawidłowe nawodnienie organizmu.

 

3. Efekty działania BSN CellMass 2.0
Odżywka BSN CellMass 2.0 ma bardzo pozytywne opinie wśród użytkowników. Ceniona jest jej skuteczność – pomaga uzupełnić poziom kreatyny i glutaminy w organizmie, przez co przyspiesza regenerację po każdych ćwiczeniach, zmniejsza uczucia zmęczenia, zwiększa siłę oraz wytrzymałość. Efekty nie przychodzą od razu. Objętość mięśni nie wzrasta z dnia na dzień. Przyrost tkanki mięśniowej i zwiększenie wytrzymałości to proces czasochłonny, wymagający regularności i konsekwencji.

 

4. Gdzie kupić BSN CellMass 2.0?
Sklep, w którym można zaopatrzyć się w BSN CellMass 2.0, to m.in. sklep z suplementami dla sportowców. Produkt dostępny jest także w sieci. Ponieważ jest bardzo popularny i znany, właściwie nie ma problemu z jego dostępnością.

 

5. Jaka jest cena suplementu?
Cena BSN CellMass 2.0 zależy od miejsca zakupu oraz wielkości opakowania. Przykładowo koszt za opakowanie o pojemności 525 ml waha się w granicach 150–180 zł. Przed zakupem warto sprawdzić i porównać ceny w kilku punktach.